Win de Tour de France met uw eigen wielerploeg! Rdmt- Schrijf u nu gratis in voor de Lezerstour en ga naar Op 7 juli is het zover: de 94e Tour de France gaat van start. Dé strijd om de felbegeerde gele trui. Ga naarwww.pzc.nl/lezerstour, stel aan de hand van de ploegenlijst uw eigen wielerploeg samen en speel GRATIS mee! Met de Lezerstour speelt u gratis mee en kunt u de volgende prachtige prijzen winnen. Hoofdprijs: Trek 1400 racefiets t.w.v. 1.359,- 2e prijs: Trek 1200 fiets t.w.v. 999,- 3e prijs: Trek New York fiets t.w.v. 499,- Elke dag een surprise wielerpakket verloot onder de dagwinnaars Deze schitterende prijzen zijn beschikbaar gesteld door J. A. van der Goeskade 1c Goes www.profilerabout.nl U kunt uw wielerploeg opgeven vanaf woensdag 4 juli 2007. Schrijf u in vóór zaterdag 7 juli 13.00 uur en speel de hele Tour mee! De proloog van zaterdag 7 juli telt mee voor het Lezerstour- klassement. De spelregels Iedere deelnemer stelt een ploeg samen van 20 wielrenners (maximaal 5 opgaven per deelnemer). Met de eenmaal gekozen wielrenners fietst u de hele Tour mee. Het is dus niet mogelijk gedurende de Tour wielrenners te wisselen. De proloog van zaterdag 7 juli telt mee voor het Lezerstour-klassement. De officiële lijst met wielrenners is op dit moment nog niet bekend. De lijst met wielrenners is dus een officieuze lijst. Als een wielrenner uit de lijst niet start, dan wordt zijn plaats in uw ploeg overgenomen door zijn vervanger. Dagelijks worden er punten toegekend aan de eerste tien wielrenners: 25 punten voor nummer een 20 punten voor nummer twee 16 punten voor nummer drie 12 punten voor nummer vier 10 punten voor nummer vijf 8 punten voor nummer zes 6 punten voor nummer zeven 4 punten voor nummer acht 2 punten voor nummer negen 1 punt voor nummer tienExtra punten: Extra punten worden toegekend aan de renners die uiteindelijk de eindprijzen pakken: de gele trui (algemeen klassement): 50 punten de tweede plaats: 25 punten de derde plaats: 15 punten de groene trui (puntenklassement): 30 punten de bolletjestrui (bergklassement): 20 punten Opgeven is mogelijk van woensdag 4 juli tot en met zaterdag 7 juli 13.00 uur. Hoe kunt u meedoen? Ga naar de website van de PZC, www.pzc.nl/lezerstour. Hier staat alle informatie m.b.t. de voorwaarden en hoe u uw wielerploeg GRATIS via internet kunt opgeven. Wanneer u vragen of opmerkingen heeft over het spel, stuur dan een mail naar lezerstour@pzc.nl of bel van maandag tot en met vrijdag tussen 14.00 en 15.00 uur ons speciale servicenummer 0900-1091012 (€0,50 per minuut).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 78