JMERHIT Een zomerfoto met een knipoog P 7C Dinsdag 3 juli eens een adres om het PZC T-shirt naar toe te sturen. Bij de lezersfoto's mag best wat meer tekst gezet worden, zoals de plek waar de foto genomen is en natuurlijk het adres van de afzen- Een lezersfoto met een knipoog van Sjaak en Wil lie de Jonge. Het is weer om attracties te bezoe ken. „We willen echt niks missen", schrijven ze bij hun foto. Dat is wel heel weinig tekst. Niet der. De zomerfoto's kunnen gestuurd worden naar het e-mailadres zomer@pzc.nl. De leukste in zendingen halen de krant en worden beloond met een PZC T-shirt. Gisteren kreeg de nominatie van Mandy Moens uit Kloetinge de mees te stemmen. 'Slide Along Side' was daarom te beluisteren op Omroep Zeeland (87.9 FM). Welk liedje wilt u vanmiddag graag omstreeks 17.15 uur horen? Hier weer drie nieuwe nominaties voor een zeumerhit. Ze worden tus sen 9.00 uur en 12.00 uur gedraaid op Omroep Zeeland. Maak uw voorkeur duidelijk door te stemmen op een van de drie nieuwe liedjes. U kunt dat doen door pzczeu- merhit spatie a, b, of c te sms'en naar telefoonnummer 2002, voor de kosten die uw provider daarvoor in rekening brengt. U kunt uw keuze ook mailen naar zomer@pzc.nl. Doe dit voor 15.30 uur. U kunt echter tot eind augustus via de PZC-site stemmen voor het eind klassement. Naam: Kelly Moerland (16) uit Oude- lande Nomineert: 'Umbrella' Van: Rihanna Reden: Kelly laat haar keuze bepalen door het weer van dit moment. „Het is tot nu toe echt enorm rot weer geweest en daarom vind ik dit nummer goed bij deze zomer pas sen. Voor mij is zomer liefde en dit nummer gaat daarover. Wanneer ze het in discotheken draaien, ga ik er helemaal op uit mijn dak." Naam: T. de Nooijer (67) uit Vrou wenpolder Nomineert: 'Tougher than the Rest' Van: Bruce Springsteen Reden: „Zo'n twintig jaar geleden was ik samen met mijn broer, twee zussen en schoonzus op vakantie in Spanje. Wanneer we 's avonds met de auto van het strand naar het huisje reden, zetten we altijd dit liedje van Bruce Springsteen op. We deden dan de ramen open en zon gen het hard mee." Naam: Patrick Schipper (28) uit Goes Nomineert: 'My Girl' Van: The Temptations Reden: „Dit nummer begint met 'I've got sunshine' en gaat dan verder met 'on a cloudy day.' Dat vind ik wel toepasselijk voor deze zomer. Dit nummer speel ik met mijn band, Sonarphonic. Ik vind het lekker om te zingen." In tegenstelling tot The Temptations speelt Sonarphonic trouwens rock.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 52