Urn 26 I Dinsdag 3 juli 2007 PZC sd Er is een tijd van komen, er is een tijd van gaan. De tijd van gaan, is voor mij gekomen. Verdrietig, maar innig dankbaar voor de vele jaren die wij samen met hem mochten zijn, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Arnold Gerard Rammeloo "Broer" weduwnaar van Elisabeth Alice Bonte in de leeftijd van 77 jaar. Ronny en Diana Rammeloo-Wijne Ricardo en Mischa, Collin Gianni Familie Rammeloo Oostburg, 1 juli 2007 Correspondentieadres: Zandstraat 88 4553 NK Philippine Volgens zijn uitdrukkelijke wens zal de crematieplechtig heid in besloten kring plaatsvinden. Een woord van dank aan het verplegend personeel van de Thuiszorg, ziekenhuis De Honte, afd. B2, en van zieken huis Antonius, afd. 4, voor alle goede zorgen. Wilt u, indien u geen kennisge\'ing heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Nooit zal je meer in je tuin lopen, waar ieder gewas en iedere plant getuigde van je zorgzame hand. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden be spaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zorgzame lieve man, onze vader en opa Job Dommisse echtgenoot van P. Hollebrandse 1 december 1922 Grijpskerke 12 juli 2007 P. Dommisse-Hollebrandse Els Dommisse Esther, Lennart Hans Dommisse Mariekerkseweg33 4364 AR Grijpskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 5 juli a.s. van 10.15 tot 10.45 uur in de Opstandingskerk aan de lacob Catsstraat 7 te Grijpskerke. Aansluitend zal de uitvaartdienst om 10.45 uur worden gehouden, welke geleid zal worden door Ds. B. Boter. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de algeme ne begraafplaats te Grijpskerke. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde kerk. Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Job Dommisse P. Louws-Dommisse C.C. Louws (in herinnering) P.S. Davidse-Dommisse G. Davidse Neven en nichten Grijpskerke, 2 juli 2007 Als leven lijden wordt, is sterven een gewin. Op de leeftijd van 84 jaar is van ons heengegaan onze schoonzus en lieve tante Prina van de Velde-Daane weduwe van Eduard A. van de Velde Vlissingen, 25 december 1922 t Vlissingen, 1 juli 2007 M J. Herman-van de Velde C. Herman t A. van de Velde A.P.G. van de Velde-Gommans Neven en nichten Correspondentieadres: Mevrouw J.E. van Zanen-Herman Paul Krugerstraat 135 4382 MC Vlissingen De overledene is overgebracht naar uitvaartcentum Over toom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 5 juli om 11.00 uur in het crematorium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Degenen die afscheid willen nemen worden verzocht om 10.45 uur aanwezig te zijn. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze buurvrouw mevrouw Van de Velde-Daane Chris en jeanine Rienk en Anne Cor en Wil Vol vertrouwen is van ons heengegaan Sienie Altena-Prijs Zij werd 85 jaar. Bert en Margot Casper Floyd Ineke en Victor Mirjam en Toon Marieke en Arjen Janneke Herman en Monique Doorwerth, 1 juli 2007 Correspondentieadres: Ineke Altena Pr. Alexanderlaan 2 4835 LC Breda Er is op donderdag 5 juli van 18.30-19.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in rouwcentrum 'Mijnhart'. Reu- vensweg 2 te Oosterbeek. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 6 juli om 10.50 uur in de kerk van de N.P.B. aan de Utrechtseweg 119 te Renkum. Aansluitend zal om 14.30 uur de teraardebestelling plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Molen weg te Zoutelande. Degene die ik liefheb heb ik verlaten Om degene die ik liefhad terug te zien Verdrietig omdat we haar moeten missen, maar met een dankbare herinnering, delen wij u mede dat geheel onver wachts is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en overgrootoma Tannetje Sara Polderdijk - Filius weduwe van Willem Hubrecht Zwemer Wissenkerke 15 april 1922 Vlissingen 1 juli 2007 Veilig in Jezusarmen Ko Polderdijk Els en Loet Ingrid en Richard Miranda Rinus en Nellie Wim en Begoha Alex, Erik Ronald en Irma Daniël f, Robbie Richard Tanny en Leo Diana en Johan Julian Wil en Joost fan en Marielle Ron en Claudia Maxime, Vince Ko en Anda Nicole en Martijn Dèbra en Sander Jarno en Diana Niels en Naomi Wij zijn het personeel van verpleeghuis "Ter Reede" woning 11 dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Nachtegaalstraat 16 4335 CG Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen en de familie te condo leren donderdag 5 juli van 1 1.45 tot 12.15 uur in het uitvaartcentrum FI. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De rouwdienst zal aansluitend worden gehouden in het uitvaartcentrum om 12.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Kamper land. Na de begrafenis is er nog gelegenheid de familie te condo leren in het bijgebouw van de protestantse kerk "De Ark", Veerweg 100 te Kamperland. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus en tante Laura de Rijke - Baas Zierikzee: M. Baas Geersdijk: E. Kastelein-Baas Neven en nichten Geersdijk, 3 juli 2007 Na jaren van afnemende gezondheid is in de leeftijd van 89 jaar overleden onze geliefde zuster Adriana Janna Huijssen sinds 13 augustus 2005 weduwe van Willem Gerard de Feijter Uit aller naam, J.C. de Feijter - Huijssen CorrespondentieadresMw. M. A. Haarsma - de Feijter Grotewallerweg 18 1742 NM Schagen Veilig in Jezusarmen Dankbaar dat hij zo lang bij ons mocht zijn en dat zijn verwarde gedachten nu rust hebben gekregen, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve man, onze vader, opa en 'ouwe' opa Pieter Oele In de leeftijd van 90 jaar. Kapelle: M. Oele-Glas Kapelle: Adrie en Joke Oele-van Vredegem Peteren Pauline Lisa Sven Erik en Christine Martijn Michiel Romée Dronten: Joke Vermaire-Oele André Marion en Nico Nick Tom Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum "Cederhof" voorde liefdevolle verzorging. Kapelle, 1 juli 2007 Zorgcentrum Cederhof Correspondentieadres: Bruelisstraat 133 4421 CP Kapelle Een dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op vrijdag 6 juli a.s. om 1 3.00 uur in de Hervormde kerk aan het Kerkplein 1 te Kapelle. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk vanaf 12.30 uur. De begrafenis zal aansluitend om ongeveer 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. b/s 11 R<i Ït t; il» II i» i»t Lieve mensen, familie, vrienden en kennissen. Jullie medeleven tijdens het ziekbed en na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Jac Steijaert en de enorme belangstelling bij de begrafenis, maken het voor ons moeilijk iedereen persoonlijk te bedanken. De vele bloemen, kaarten en de warme woorden zijn een grote steun voor ons, daarom allemaal bedankt. Miriam Steijaert Baecke Denis en Marleen Steijaert de Rechter Joep Toon Dirk Sicco en Patty Steijaert van Kerckhoven Fenna Merel Tess 3 Juli 2003 3 luli 2007 In Memorial]! Tyrone Bentley Shayan Zarabifar Groot was jullie liefde, groot het verdriet Mooi de herinneringen die jullie achterlieten Fam. Bentley Fam. Zarabifar ;V'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 36