24 I Dinsdag 3 juli 2007 PZC sd Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076.5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www. pzcad ve rte re nn I Ik stel mijn vertrouwen op de Heer mijn God Na een kortstondig ziekbed is toch nog onverwacht van ons heengegaan Carlie Hij was behulpzaam, we zullen hem missen. Clienten en medewerkers Activiteitencentrum 'De Twee Ambachten' Herinner mij, maar niet in sombere dagen Herinner mij in de stralende zon Hoe ik was toen ik alles nog kon Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, zus en schoonzus Petra Kapel in de leeftijd van 62 jaar. Chris en Sinead Ingeli en Nathan Martijn en Marleen en familie Middelburg, 30 juni 2007 Correspondentieadres: C.D. Kapel, Smaragd 31 4337 MC Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 5 juli van 13.45 tot 14.15 uur in het rouwcentrum aan de Buiten- hovelaan 14337 HJ Te Middelburg (Dauwendaele). Aansluitend zal om 15.00 uur de afscheidsdienst worden gehouden in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB Middelburg. Vervolgens zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u ver zocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotseling over lijden van Petra Kapel moeder van onze vriend Chris f Wij wensen Chris, Martijn, Ingeli en verdere familie en vrien- I den veel sterkte toe met dit verlies Dennis. Hans, Angelique, Diego, Lennart, Martijn, Eva, Olivier Jeroen, Rachel, Davidjack, Sophie, j Kevin, Rosalie, Denice, Raven Onbegrijpelijk dat zo plotseling is overleden onze vriend en buurman van de camping. Kees Monteny We zullen hem missen. Piet en Rina, Kees en Jacqueline, Ernst en Magda, Ben en Alet, Barend en Dini. Rieni. Geschokt zijn wij van het verdrietige bericht dat onze oud collega Kees Monteny op 28 juni jl. is overleden. In de periode van 15 januari 1985 tot 1 november 1999 is Kees werkzaam geweest als Gerechtsbode bij de Gerechte lijke Diensten te Middelburg. Zijn collegialiteit en toewij ding maakten hem tot een gewaardeerd collega. Na een detachering bij het Arrondissementsparket als bode parket werd Kees op 1 januari 2002 geplaatst als medewer ker logistiek. In deze laatste functie was Kees een vraagbaak voor de col lega's en vielen zijn prettige contactuele eigenschappen op hoewel Kees zijn ritjes als chauffeur wel miste. We hebben Kees leren kennen als een collega waar je van op aan kunt. Op 1 juni 2005 is Kees met fpu gegaan. Wij betreuren het dat Kees zo kort van zijn pensioen heeft kunnen genieten met echtgenote, kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen veel sterkte in de komende periode. Bestuur en medewerkers van de Rechtbank Middelburg Parketleiding en medewerkers van het Arrondissementsparket te Middelburg Na een geduldig gedragen lijden is op zaterdag overle den, onze broer, zwager en oom Adrie Hoogesteger in de leeftijd van 67 jaar. Strijen: Jan ten Pie Goes: Kees t en Nellie t Middelburg: Anton t Westkapelle: Rienus t en Sien Goes: Johannes t Strijen: Piet en Ploon Goes: Nina t Goes: Maria en Louw Colijnsplaat: Nellie en Bram Neven en nichten Voor jou ging het sternen niet ineens. Je hebt er moedig voor gestreden. Niemand kan weten wat je hebt gevoeld. Ook niet wat je hebt geleden. Na een moeilijke periode, waarin wij het onvermijdelijke af scheid zagen naderen, is rustig van ons heengegaan onze moeder, oma, zuster en tante Anna Saatkamp-Leijs Wieringen, 6 januari 1935 t Middelburg, 1 juli 2007 Helmut Willem Bram Gijs Herbert D.N. Leijs G.G. Leijs-van Mispelaar f Boris Joeri Correspondentieadres: H.W. Saatkamp Diedenweg 89 6706 CK Wageningen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 6 juli a.s. van 12.45 tot 13.15 uur in rouwcentrum 'Middelburg', aan de Buitenhovelaan 1 Aansluitend zal de rouwdienst plaatsvinden om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Hij nu zeide tot hen: Werpt uw net uit aan de rechterzijde van het schip en gij zult vinden. Joh. 21:6a Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet, hij redt het niet. Je streelt zijn wangen, je ziet zijn ogen. Je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor zijn einde, dat na zoveel moedig strijden kwam. Omdat het niet zijn leven maar zijn lijden overnam. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem be spaard is gebleven, delen wij u mede dat toch nog onver wacht is overleden mijn innig geliefde man. onze trotse vader en fijne opa Teunis Jacob Udo Teun 19 juni 1932 1 juli 2007 Kapelle: Bets Udo-Groenendaal Yoerie Kapelle: Teunis Udo Kapelle: Dicky en André van Strien-Udo Sven Amber Slotstraat 5 4421 EL Kapelle Teun is opgebaard in rouwcentrum 'Peter Butler', Maalste de 1 a te Kapelle, waar er gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 5 juli a.s. van 13.00 tot 13.25 uur. Aansluitend zal aldaar om 13.30 uur de uitvaartdienst wor den gehouden, waarna we hem zullen begraven om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten en te con doleren in bovengenoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze ad vertentie als zodanig te beschouwen. rru<. ge^ jl als een moeder voor veel leerlingen M.J. POLDERMAN - OELE docente Engels van 1967 tot 1990 Bijna een kwart eeuw gaf Tineke lessen aan leerlingen van Het Goese Lyceum. Zij maakte hen taalvaardig en boeide hen wanneer zij vertelde over de bijzonderheden van Engeland. De school is trots op het feit dat zij tot het docentencorps heeft behoord. leerlingen, ouders, personeel, directie en bestuur van Het Goese Lyceum, Goes Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv Dag en nacht bereikbaar. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 34