mensen .nl Zoek, Vind... i Een bekende overleden? teken het condoleanceregister 8 I Maandag 2 juli 2007 PZC wa Dankbaar voor het vele goede dat zij ons tijdens haar leven heeft gegeven, delen wij u mede dat heden van ons heen is gegaan, onze goede en zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Laurina de Rijke - Baas Weduwe van Jan de Rijke Nieuw- en St. Joosland, t Middelburg. 13 mei 1919 01 juli 2007 Vlissingen: Hans en Mientje Karin en Han Okke, Jules Judith en Tony Seppe, Ties Middelburg: Neeltje t Nieuw- en St. Joosland: Izaak en Willy Nathalie en Jacco Noëlle, Vianne, Carsten Roger Middelburg: Jan en Coby Steffie en Mare Lyn Vincent Middelburg: Neli en Marcel Chloe Yannick Correspondentieadres: Zorgcentrum Rustenburg, kamer 309 Vrijlandstraat 28,4337 EE Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 5 juli van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bach- weg 2 te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 6 juli om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Nieuw- en St. Joos land. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen dienen deze advertentie als zodanig te beschouwen. "En God zal alle tranen van hun ogen afwissen Openbaring 21:4a Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het plotse ling overlijden van ons trouw koorlid Ingrid Bras-Oosterhof We wensen Rien en de familie veel sterkte en Gods na bijheid toe in deze moeilijke tijd. Bestuur en leden Chr. Zangvereniging "De Levensbron" Goes Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan, onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Pieternella Grootjans-Van Belzen weduwe van Arij Grootjans 16 mei 1988 Arnemuiden, 12 juli 1914 t Koude kerke, 29 juni 2007 Middelburg: Cees en Mina Grootjans-Van den Driest Ard en Anita Leon Miranda Vlissingen: Rinus en Paulien Grootjans-Kleppe Maryella en Frank Kilsdonk t Sem, Nathan Vanessa en Wouter van der Weijden Silas, Ingmar Ella en Rob Teirlinck Derk, Koen Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Pieternella op woensdag 4 juli om 11.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Voorafgaand is er tussen 10.15 en 10.45 uur nog gelegen heid om persoonlijk afscheid te nemen. Aansluitend begeleiden wij Pieternella naar de Noorderbe graafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen waar de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop ontmoeten wij u graag voor een informeel samen zijn in bovenstaand uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "De Vlied berg voor hun goede zorgen. Ze zijn ons maar geleend, de mooie en fijne dingen, wat overblijft zijn slechts herinneringen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zus, schoonzus en tante Maatje Pieternella Pannekoek-Kallemein- Kees en Wil Sjaco en Aline Jan-Kees en Leony, Caitlin Fred en Andreas Middelburg. 28 juni 2007 Graag willen wij iedereen oprecht bedanken voor de vele blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoon moeder en oma Elvier Lecluijze-van Pamelen Het heeft ons erg goed gedaan. Het blijkt, dat zij niet alleen voor ons, maar óók voor anderen een bijzonder mens was. Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, juli 2007 Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent Als je mensen ziet maar ze niet echt meer herkent Als je toch blijft strijden om bij ons te leven Dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven Met droefheid delen wij u mede dat na een paar moeilijke laatste jaren is overleden mijn zorgzame moeder, onze lieve oma, schoonzus en tante Maria Janna Risseeuw weduwe van L.J. Dekker in de leeftijd van 93 jaar. Axel: Hanny de Kraker-Dekker Breda: Jacco en Ursula Axel. 30 juni 2007 Correspondentieadres: van Middelhovenstraat 36 4571 AD Axel Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. 1 1 I I I www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! V» «a» ««w

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8