familieberichten 6 j Maandag 2 juli 2007 PZC wa Als de morgen is gekomen... Met pijn in ons hart is geheel onverwachts ingeslapen mijn lieve zorgzame, levenslustige vrouw, onze lieve ma, oma en zus lacomina Jannetje Aalbregtse-Polderman echtgenote van Willem Anthony Aalbregtse Stavenisse, 13 juni 1935 t Goes, 30 juni 2007 's-Heer Arendskerke: Wim Aalbregtse Cobi en Hans Elenbaas-Aalbregtse Nanne, Marjanne William en Annie Aalbregtse-van Vossen Laura Rijen: Janny en Cor Slegers-Polderman Lange Achterweg 20 4458 AB 's-Heer Arendskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 3 juli van 19.00 tot 19.30 uur in mortuarium "Poelwijck", Slotstraat 15 te 's-Heer Arendskerke. De afscheidsdienst vindt plaats op donderdag 5 juli om 14.00 uur in de Petruskerk te 's-Heer Arendskerke. Na de dienst zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Be graafplaats te Eindewege. Er is gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis "Heer Arendshuis" te 's-Heer Arendskerke. Indien wij u vergeten hebben een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig té beschouwen. - Mina hield van bloemen - In mijn handen weggegaan en nooit meer teruggekomen. Zware dagen, veel verdriet, maar vergeten, dat doen we lieve oma niet Houden van haar gebeurt niet nog even, maar nog het gehele verdere leven Rust zacht Lieve oma Mina Nanne en Christina /IaIajc oma 9 U UJOJ> cdttyji oüt> uk ux, f's ocYv£>6 UK rnj Jou UK jjCru ld erna rc>rrpfKs_ Geheel onverwachts is van ons heengegaan onze lieve schoonzus en tante Mina Polderman echtgenote van Wim Aalbregtse Cadzand: Anton en Lena (in herinnering) G roede: Truida en Leendert Groede: Marie en Wim Oostburg: Betsie en Adri Breskens: Mattie en Michiel Neven en nichten 30 juni 2007 Binnen 6 dagen tijd zijn we je voor altijd kwijt. Verdrietig en verslagen hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin. Mina Ina en Jan t Truus en Johan Catrien en Piet Leun en Marien Leny en Piet Tonny en Henk We zijn diep geschokt door het plotseling overlijden van Mina Aalbregtse de echtgenote van onze wedstrijdsecretaris en bestuurslid Wim Aalbregtse. We wensen Wim, kinderen en familie heel veel sterkte toe. Bestuur en leden W Arendskerke Verdrietig zijn wij door het overlijden van Martina Johanna Polderman - Oele "onze tante Tineke Auke Jan en Diny Vleer Jan Maarten en Claudia Marlous en Alex, Sophie Herinner mij stralend in de zon vol levenskracht toen ik alles nog kon. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, groot- en overgroot vader Dirk Klip Rotterdam, 2 mei 1926 Zierikzee, 1 juli 2007 Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo Thuiszorg en verpleeghuis 'Cornelia 'voor de liefdevolle verzorging. Hannie Klip-Sap Marja en Ad Michel en Deborah, Isis Eelco en Petra Hanneke en Leen Pauline en Herman Elise Thomas Simone Schuitkade 3,4318 EH Brouwershaven De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden donderdag 5 juli om 13.00 uur in cremato rium "Hofwijk", Delftweg 230 te Rotterdam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samen zijn in de condoleanceruimte van het crematorium. Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je 't is je dikwijls zelf ontgaan je zegt: ik ben wat moe en op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het toch nog onverwacht overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, groot - en overgrootvader Jaap van der Hooft echtgenoot van Cornelia Maria de Meester in de leeftijd van 83 jaar. Terneuzen Corrie van der Hooft-de Meester Marga en Jan Loof-van der Hooft Erwin en Mireille - Mika, Rinke Stefan en Sylvia Jan van der Hooft en Sabrina David Lisa Arnoud Zora Rini en Petra van der Hooft-Hitters Angeliek en Martijn Nicole en Joeri lacko en Lizie van der Hooft-de Feijter Bryan Etienne Terneuzen, 29 juni 2007 CoiT.adres: Marga Loof-van der Hooft, Valeriaanstraat 46, 4537 DC Terneuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 4 juli om 14.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bella- mystraat 28c. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren in het crematorium. Toch nog onverwacht is van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma en over-oma Levina Elizabeth van de Vijver Vina weduwe van Abraham Pieter Verduijn in de leeftijd van 83 jaar. Dankbaar zijn wij voor wat zij voor ons betekend en gedaan heeft. Breskens: Ria Kesteloo-Verduijn Piet Kesteloo Natasja en Jurgen Peter en Cindy Tom en felle Arjan Schoondijke: Wieneke Seen-Verduijn Peter Seen Pascal Elmer en Anton 30 juni 2007 Admiraal de Ruijterlaan 12 4511 XV Breskens De dienst van woord en gebed, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op donderdag 5 juli 2007 om 13.30 uur in de S.O.W. kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oostburg. Onze dank gaat uit naar Dr. P. Bailliére en de medewerkers van de Thuiszorg voor de goede en liefdevolle verzorging aan onze moeder gegeven. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Kijk naar me uit in de regenboog, hoog in de lucht. Kijk naar me uit als de zon weer op gaat, en de hele wereld nieuw is. Hou dan van me, zoals ik zoveel van jullie gehouden heb. Met veel verdriet in ons hart, maar met dankbaarheid voor alles wat zij voor ons is geweest en altijd zal blijven, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overleden onze lieve, zorgzame moeder Maria Sara van Bendegem sinds 1 augustus 2004 weduwe van Johannes Hofman in de leeftijd van 84 jaar. 's-Gravenpolder: Cora van der Boog-Hofman Louis van der Boog Wij zijn alle medewerkers van zorgcentrum Bachten Dieke dankbaar voor de liefdevolle verzorging aan haar gegeven. Terneuzen, 29 juni 2007 Correspondentieadres: Burg. Prümersstraat 24 4431 CA 's-Gravenpolder De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd wordt gehouden op woensdag 4 juli om 1 1.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot het eind toe liefdevol verzorgd in Verpleeghuis "Cornelia" te Zierikzee is op 85-jarige leeftijd overleden onze geliefde Dingena van den Akker-Bolijn sinds 50juli 1999 weduwe van J. C. van den Akker Uit aller naam: C. Bolijn T.E. Bolijn-Versluis Zierikzee, 30 juni 2007 Correspondentieadres: Jacobsheul 7 4306 EC Nieuwerkerk De crematieplechtigheid zal plaatshebben donderdag 5 juli om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 13.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid de familie te condoleren. Mina bedankt voor de 47-jarige vriendschap. We zullen je nooit vergeten. We wensen Wim, kinderen kleinkinderen en overige familie veel sterkte toe. Nelly en Rinus Goedegebure

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 6