Sport Albers bezwijkt onder druk Magny Cours kleurt Ferrari-rood Spyker-coureur rijdt bij pitstop met brandstofslang weg. door Paul Zweverink macny cours - De bungelende brandstofslang achter zijn oranje Spyker was van symbolische waar de. Autocoureur Christijan Albers staat in de Formule-i onder druk. Hij maakt daardoor fouten, al ver zet de Nederlander zich daar hevig tegen. „Hij staat onder druk", aldus team chef Colin Kolles. „Dit was zijn fout en dat is niet goed", zegt tech nisch directeur Mike Gascoyne. En zijn teammaat Adrian Sutil reed in de Grote Prijs van Frankrijk weder om de snellere ronden. Eerst de feiten. Na een redelijke kwalificatie op zaterdag blikt Al bers nog tevreden de wereld in. Sneller dan Sutil, dat is een keer meegenomen. Ook in de race gaat het vanaf de start naar behoren, maar dan gaat Sutil op het gas en haalt de Nederlander in. „Ik had te veel overstuur, dat kostte mij tijd", verweerde Albers zich. Maar over hét moment kon hij niet de schuld op de auto of de an deren schuiven. Bij zijn eerste pits top werd Albers verrast door de voor hem staande Sutil. Daardoor moest de routine anders en daarin slaagde hij niet. Gevolg: Albers reed al weg terwijl de brandstof slang nog niet ontkoppeld was. Over de consequenties van de ac tie van Albers wilde de teamlei- Autocoureur Adrian Sutil van het Spyker-F1-team is misschien een groter talent dan iedereen ver moedt. Dat zegt zijn Nederland se teamgenoot Christijan Albers. Jeroen Dubbeldam start in Aken monaco - Hoewel hij reserve is van de Nederlandse equipe, start springruiter Jeroen Dubbeldam zondag toch in de Grote Prijs van Aken. Hij krijgt rechtstreeks toe gang tot het hoofdonderdeel, om dat hij bij het meest recente Euro pees kampioenschap de bronzen medaille won. Normaal gesproken moeten de combinaties zich via de landenwedstrijd kwalificeren. Schuil/Nummerdor onderuit in finale Stavancer - Beachvolleyballers Ri chard Schuil en Reinder Nummer dor zijn op het grandslamtoernooi in Stavanger als tweede geëindigd. De Nederlanders verloren in de fi nale van het Braziliaanse koppel Fabio Luiz de Jesus Magalhaes en Marcio Araujo. De eerste set ging kansloos met 21-14 naar de Brazilia nen. In de tweede set was het spannender. Het werd uiteindelijk 27-25. ding van Spyker niets kwijt. De coureur zelf vond dat het tot het incident redelijk ging. Dat Sutil hem keer op keer klopt, doet daar volgens hem niks aan af Albers, fel: „Misschien vergissen we ons allemaal in Sutil. Mis schien is hij de nieuwe Michael Schumacher, misschien is hij een echte topper. Hij kan echt gas ge ven hoor. Maar ik geef niet toe, ik moet steeds proberen net zo snel of sneller dan hem te rijden. Maar goed, ik begrijp dat ik nu met mijn blote reet op de hete kolen moet gaan zitten." Killy trekt zich terug uit organisatie WK ski VAL d'isere - Skilegende Jean-Clau- de Killy heeft zich teruggetrokken uit het organisatiecomité voor de wereldkampioenschappen alpine in 2009. De Fransman, voorzitter van het comité, vindt dat de voor bereidingen voor het ski-evene ment in zijn woonplaats Val d'Ise- re veel te traag verlopen. De WK moeten in 2009 in Val d'Isere plaatsvinden van 3 tot 15 februari. Volleyballer Paulides ontkent cokegebruik den haag - Joppe Paulides ont kent dat hij ooit cocaïne heeft ge bruikt. Het Belgische dagblad Het Belang van Limburg berichtte vori ge week dat hij dit zou hebben toe gegeven tijdens een dopingcontro le. Volgens de onlangs gestopte in ternational gaat het echter om een uit de hand gelopen grap. Pauli des' vertrek bij zijn club Maaseik zou niets met het vermeende coke- gebruik te maken hebben. PZC Maandag 2 juli 2007 j 25 Eerste één-twee dit seizoen voor Italiaanse renstal. door Paul Zweverink magny cours - Kimi Raïkkönen en Felipe Massa kleurden gisteren de dag op het circuit Magny Cours tijdens de Grote Prijs Formule-i van Frankrijk Ferrari-rood. Een één-twee voor de Italiaanse renstal, dat was dit seizoen nog niet eerder gebeurd. Nogal onver wacht ook, eerder was McLaren al le anderen de duidelijk de baas. Kimi Raïkkönen kon eindelijk weer eens lachen. De wat ingehou den Finse grijns had hij al een tijd je niet meer tevoorschijn gehaald sinds zijn goede seizoenstart in Melbourne. Daar won Kimi, maar vervolgens daalde de prestatiecur ve. De verwijten bleven niet uit. Raïkkönen zou te laconiek zijn, zou te weinig investeren in het ver garen van kennis van de Ferrari en zou te veel met andere zaken bezig zijn. Gisteren herpakte de Fin zich, al had hij overigens het geluk dat zijn aanvankelijk leidende teamge noot Felipe Massa zijn eerste plaats verspeelde na de tweede stop omdat hij in druk verkeer kwam. „Eindelijk staat Ferrari weer op, juist op het moment dat iedereen ons al zowat had afgeschreven. De auto voelde dit weekeinde al goed. Nog niet super, maar er zit duide lijk vooruitgang in" verklaarde Raïkkönen. Dat wonderkinderen ook maar ge wone stervelingen zijn, bewees Le wis Hamilton. De Brit, die in ei gen land ongeveer heilig is ver klaard en het stadium van su perster heeft bereikt, reed een be hoorlijke race, maar moest toch er varen dat- niet alles wat hij aanpakt in goud verandert. „Ik had geen ge weldige start. Toen wist ik al dat het moeilijk zou worden. Maar ik sta toch weer op het podium en in de stand voor het WK heb ik nog wel goede zaken gedaan." Vanessa Fernandes wint EK triatlon kopenhagen - Vanessa Fernandes is zaterdag in Kopenhagen Euro pees kampioen triatlon, olympi sche afstand, geworden. De Portu gese legde de 1,5 km zwemmen, 40 km fietsen en 10 km lopen af in 2 uur, 2 minuten en 36 secon den. Birgit Berk werd 17e (2.06.15), .Lisa Mensink eindigde als 22e (2.07.55). Bij de mannen werd San- der Berk 25e in 1.54.10. De Reuver en Eggens komen ten val uddevalla - Het zat de Nederland se motorcrossers Mare de Reuver en Erik Eggens niet mee. Beiden kwamen in de kwalificatie van de Grote Prijs van Zweden in Udde valla ten val en konden niet star ten in de race. De Reuver maakte in de MXi een flinke smak op zijn Yamaha en kneusde daarbij zijn arm en bezeerde zijn hoofd. Eg gens overkwam iets soortgelijks in de MXi. Spyker-coureur Christijan Albers reed na een pitstop te vroeg weg en sleepte een losgerukte benzineslang met zich mee. foto ANP de Rechtspraak Rechtbank Middelburg PUBLICATIES INSOLVENTIES RECHTBANK MIDDELBURG Kousteensedijk 2 EINDE FAILLISSEMENTEN door goedkeuring akkoord: - op 22 juni 2007 inzake (F.01/1) Izmar Izaak Marinus Meesen, woonadr. Westsingel 50,4571 VG Axel, geb. Axel 30 december 1975, hodn MEESEN OFFSET- EN ZEEFDRUKKER IJ. vest.adr. Gentsevaartstraat 37,4571 GA Axel. - op 22 juni 2007 inzake (F.04/157) ARTE NON VI (A.N.V.), vest.adr. Singelstraat 7, 1 etage. 4461 HZ Goes. KvK Middelburg, 22026965. - op 22 juni 2007 inzake (F.04/158) Leendert Nootenboom, woonadr. Rozenlaan 72. 4401 HH Yerseke, geb. Rotterdam 02 juni 1953. - op 22 juni 2007 inzake (F.04/159) Maria Zuiddam, woonadr. Rozenlaan 72, 4401 HH Yerseke, geb. Rotterdam 21 oktober 1953. K.G. Dijkstra, griffier De publicatie inzake de faillissementswei is ook wekelijks te raadplegen via www.rechtspraak.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 23