leeland Tevredenheid over nieuwe maaltijd '2' ARTIKEL 1,00 René Brasser Jumpevenement in Middelburg Twee keer vast Zorg dat u er bij bent.... I Dinsdag 3 juli start onze OPRUIMING! GRATIS Klachten zorg Z-Vlaanderen Royal Ascot in Vrouwenpolder Hoe actief bent u als u slaapt? Hastens 7^ PZC Maandag Z juli 2007 1 7 Gebruikers koelverse maaltijd Zorgstroom zijn positief. door Esme Soesman NIEUWERKERK - De gebruikers van de nieuwe koelverse maaltijden zijn daar tevreden over. Dat blijkt uit een eerste inventarisatie van de Stichting Tafeltje Dekje Schou- wen-Duiveland. De maaltijden worden ook op Walcheren be zorgd, onder de naam 'Tafel Thuis'. Natuurlijk ontbreken kritische no ten over draderige peultjes of har de stukjes vlees niet, zegt voorzit ter J. Schiettekatte van de Schouw- se stichting. Slechts twee mensen gaven aan de porties te klein te vinden. Twee anderen vinden dat de kwaliteit van het eten te wen sen overlaat. „De overige personen waren allemaal positief over hun ervaring met de koelvers maaltijd. Meerdere personen gaven zelfs te kennen dat de kwaliteit beter is dan de warme maaltijd", vat Schiettekatte de vergaarde reacties samen. Begin maart stopte de bezorging van warme maaltijden van Zorg stroom op Walcheren. Op Schou wen werd de overstap begin april gemaakt. Mensen moeten de maal tijden nu zelf opwarmen in de magnetron. De overgang ging niet van een leien dakje. Schiettekatte verwijst naar de aanloopproblemen waar mee Tafeltje Dek Je Schou- wen-Duiveland in het eerste kwar taal werd geconfronteerd. Met na me de routebepaling vanuit Mid- De gebruikers zijn vooral tevre- den over de kwaliteit van de maaltijden van Zorgstroom. Dat blijkt uit een inventarisatie on der gebruikers op Schouwen. delburg verloopt nog altijd niet vlekkeloos. Daar staat tegenover dat de over gang naar koelvers op andere vlak ken juist meevalt. Zo blijkt het ge bruik van de magnetron lang niet zo dramatisch als velen vreesden. De tachtig ondervraagde personen kunnen er prima mee uit de voe ten, aldus Schiettekatte. Hét grote voordeel is bovendien dat mensen op de door hen gewenste tijd kun nen eten. Vroeger werd de maal tijd op een vast tijdstip gebracht. De tijd van het thuis warm afgele verde prakje komt niet meer terug, verwacht Schiettekatte. Bovendien is de warme prak niet verser dan de koelvers maaltijd, zegt hij. In de keuken van Zorgstroom op Ar- nestein in Middelburg wordt met verse producten gekookt. Het ver schil met vroeger is dat de maaltij den vacuüm verpakt worden. Door ze meteen te koelen zijn de maaltijden veertien dagen houd baar. Op Walcheren leveren de vrij willigers de maaltijden twee keer in de week af Er is om twee redenen overgescha keld op koelvers: het is goedkoper doordat er meer maaltijden tege lijk bezorgd kunnen worden en het is hygiënischer. Verkeersschool Voor uw auto- en motorrijlessen 0118-471950/417464 www.renebrasser.nl VROUWENPOLDER - Hoedjesdag op de renbaan van Royal Ascot in Engeland? De uitdossing van deze toeschouwers in Vrouwenpolder is haast net zo traditioneel als de Zeeuwse dag van het paard zelf. Die werd zaterdag voor de achtender tigste keer gehouden. Voor de liefhebber was er bij manege de Eendracht in Vrouwenpolder van alles te zien. In de eerste plaats veel paarden en verder een grote variatie in disciplines en activi teiten: dressuur, keuringen en demonstraties. pagina 27: wisselende prestaties ruiters foto Lex de Meester middelburg - Op zaterdag 14 juli wordt door Media Markt een groot jumpfestival gehouden op de Mortiereboulevard in Middel burg. Patrick Jumpen verzorgt een de monstratie en een workshop. DJ's Looney Tunez en Jeckyll Hyde treden op. Bovendien zijn er jump- wedstrijden. Die worden gehou den in twee categorieën: tot en met vijftien jaar en vanaf zestien jaar. Inschrijven kan via de websi te van de winkel. Er kunnen 125 mensen meedoen met de wedstrij den. De demonstratie door Patrick Jum pen begint om twaalf uur 's mid dags en duurt een kwartier. De workshop duurt een half uur. Om drie uur is de prijsuitreiking van de wedstrijden. RENESSE - Een Middelburger (20) is in de nacht van zaterdag op zon dag in Renesse twee keer aange houden. De eerste keer voor een ruzie, de tweede maal wegens het beledigen van de politie. TERNEUZEN - De klantvriendelijk heid en bejegening van patiënten door de medewerkers van Stich ting ZorgSaam laat te wensen over. Dat constateert de cliënten raad van de Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen in het jaarver slag 2006. ZorgSaam is de koepel van instel lingen in de Zeeuws-Vlaamse ge zondheidszorg waartoe ook zieken huis Zeeuws- Vlaanderen behoort. „Iedere arts kan fouten maken", zegt voorzitter Ad Schouten van de cliëntenraad. „Maar het kan toch niet zo zijn dat patiënten niet fatsoenlijk behandeld worden. Dat is toch een kwestie van instelling. De patiënt behoort gewoon cen traal te staan." Van de ongeveer 180 klachten die de cliëntenraad jaarlijks binnen krijgt, gaat ongeveer eenderde over onheuse bejegening. Schou ten: „En dat baart ons evenals de Raad van Bestuur zorgen. Zij heb ben ons toegezegd dat er aan een oplossing wordt gewerkt en dat dit soort klachten voorkomen moet worden." De gehele dames- en heren ZomerkoIIektie F*(U betaalt het duurste artikel 1,00 voor het 2e artikel) Carl Grass - CG - Rrax - Tenson - Gant - M.E.N.S, State of Art - Meyer - RedGreen - Ledüb - Seidensticker Kanaalstraat '12. 4388 BM Oost-Souburg. Tel, 0118 462158 www.johns.nl :c?BBVA£ MOTORRIJLES: 20 motorrijlessen examen voertuigenbeheersing examen verkeersdeelneming 795,- AUTORIJLES: Ie 10 autolessen €225,- Autorijles Opfriscursus (cat. A en B) Aanhanger EABRIS (rijden in stappen) Motorrijles Training/Training verhoogde rijvaardigheid (cat. A) Van uw slaap bent u zich niet bewust, maar, van het resultaat des te meer. Uw nacht is van invloed op uw dag. Als uw nachten goed zijn. hoeveel beter zullen uw dagen dan zijn? since 1852 Hastens Mega Store Breda Ettensebaan 17a (naast Kids Factory) Breda Meer informatie: bel 0900 - 225 0 225

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 17