mnsnnRim EXCLUSIEF •SC LICHT, ONDERHOUDSVRIJ EN VEILIG 899,- GEKIEKT: ALS WE ZO DE ZOMER DOOR KUNNEN SCHOMMELEN... 11" 1 m Met Zeeuwse koffie in de Ardennen fife VM. Itas/cdmfi Maandag 2 juli 2007 De vakantiefoto van de dag komt van Albert de Vries. Heerlijk lezen aan het strand van Zoutelan- de, in een hangmat tussen twee paalhoofden. 'Zeeland, lekker ontspannend', schreef hij erbij. Albert verdient daarmee het eerste T-shirt dat wij voor deze zomer hebben laten maken. Wilt u ook kans maken op een PZC-zomershirt? Stuur dan uw vakantiefoto naar zomer@pzc.nl. Elke dag plaatsen we de leukste foto in de krant, een selec tie blijft te zien op onze site www.pzc.nl. Alleen de foto die de krant haalt wordt beloond met een T-shirt. L Restanten kinder-, dames-, heren-, sport- en voetbalschoenen Eigen reparatieafdeling voor nog meer kwaliteit en service. Wegens opruiming, geen voetcontrole. Torenstraat 1Serooskerke, tel. 0118 - 59 12 51. www.firmasinke.nl Hg n door Ondine van der Vleuten BRESKENS - De camper van de fami lie Jilleba in Breskens staat vlak voor het vertrek recht voor het huis geparkeerd, zo ongeveer op de stoep. Een dikke kabel verbindt huis en camper: de accu van de ijs kast wordt opgeladen. Binnen zijn alle kastjes van hun tij delijke woning netjes ingeruimd. Het beddengoed, de potten en pannen en niet te vergeten, de kof- fievoorraad. „De prijzen van le vensmiddelen zijn in Europa te genwoordig bijna overal hetzelfde, maar elk land heeft zijn eigenaar digheden. In Oostenrijk is het rundvlees duur, in Duitsland de koffie. En wij wilden deze keer naar de Ardennen", zegt Bram Jil leba. Waar precies, is nog niet zeker. „Maar in ieder geval moet het een camping zijn die rolstoelvriende- lijk is, want mijn vrouw heeft MS en kan daardoor niet lopen." Een van de laatste voorbereidselen voor de vakantie is dan ook: con troleren of de rolstoellift het doet. „Ja, een camper met een rolstoel- lift!", zegt zijn vrouw stralend. „Binnen is het ook aangepast." Bram is niet alleen handig, maar- weet als lid van de Stichting Handi- camp (kamperen met een handi cap) ook precies wat er allemaal mogelijk en nodig is. Een aange past aanrecht, een verhoogd bed, een tillift, een verharde vloer (voor de wielen), verbrede deur, verhoogd toilet. „Er kan heel veel." 'In Oostenrijk is het rundvlees duur, in Duitsland de koffie' Achter Anneke Jilleba staat een bouwvakker zich in het zweet te werken in een kale ruimte, die straks omgebouwd moet zijn tot aangepaste doucheruimte. Stro mende regen buiten, herrie en stof binnen: als je dan éven de kans hebt, licht je de hielen. En dat doen de Jilleba's dus. Nog even kijken of de rolstoellift het doet. In orde? In orde. Klaar voor vertrek! WTi www.handicamp.nl #-5ï ijr IK gjjg^L 25% lichter dan een normale stadsfiets 8 versnellingen en een lichtlopende onderhoudsvrije premium versnellingsnaaf gemakkelijk en betrouwbaar remmen met de lichtgewicht hydraulische remmen altijd veilig in het donker door verlichting met batterijen OMRUILGARANTIE! Probeer hem 30 dagen, bent u niet tevreden dan kunt u hem gewoon omruilen. Breeweg 17 4335 AN Middelburg Tel. 0118-61 31 87 www.pietvoskamp.nl info@pietvoskamp.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 13