Het is in Zeeland beter weer dan in Groningen Op zoek naar de ZEUMERHIT 12 PZC Wat wordt de zomerhit van 2007? Dat gaan we de komende maanden op deze plek uitzoeken. Elke dag vra gen we mensen in Zeeland naar een nummer dat voor hen onlosmakelijk is verbonden met de zomer. Welke anekdote, welk romantisch verhaal of welk onvergetelijk moment zit er aan vast? Hier zijn de eerste drie liedjes. Ze worden vanochtend gedraaid op Omroep Zeeland (87.9 FM). U kunt bepalen wat de hit van de dag wordt. De winnaar hoort u vanmid dag omstreeks 17.15 uur op Omroep Zeeland. SMS of mail uw keuze vóór 15.30 uur naar ons door. Sms pzczeumerhit spatie a, b, of c naar telefoonnumer 2002 Of mail naar zomer@pzc.nl. Via de PZC-site kunt u de hele zo mer door reageren en stemmen. Eind augustus publiceren we een eindklassement. Naam: Mandy Moens (16) uit Kloe- tinge Nomineert: 'Slide Along Side' Van: Shifty Reden: „Dit liedje begon net een hit te worden toen ik in 2005 met mijn ouders naar Frankrijk ging. Omdat ik enig kind ben, mocht een vriend mee. Op die vakantie kregen we ver kering en we zijn nog steeds sa men; op 1 augustus twee jaar. Als ik nu het liedje hoor dan komt die zo mer terug." Naam: Adrie Snoeren (60) uit Ter- neuzen Nomineert: 'A hard Day's Night' Van: The Beatles Reden: „Toen ik 17 was ben ik met een vriend op de Puch naar Knokke gereden. Daar hebben we een gezel lige avond gehad in dancing Dixieland op de boulevard. Lekker drinken, lekker stappen. Diezelfde nacht reden we vallend, hortend en stotend terug naar Terneuzen. Van daar A Hard Day's Night." Naam: José dos Santos (39) uit Ol- denzaal Nomineert: 'Te Busqué' Van: Nelly Furtado ft. juanes Reden; „Ik ben hier in Goes aan het werk, we zijn grand café - hotel Jer sey op de Grote Markt aan het ver bouwen. Dit nummer geeft me een 's zomers gevoel en als ik het over een paar jaar hoor dan denk ik ze ker terug aan deze tijd in Goes." door René Schrier GOES - De familie Vos uit het Gro ningse Grijpskerk is dit weekeinde aangekomen op de stadscamping van Goes, officieel Camping Sport- punt. Ze doen een weekje Zee land, met de Adria Club. Een club van ongeveer 120 leden, allemaal met een Adria caravan. Daarvan vormen zeven echtparen een min of meer vaste groep. Ze spreken sa men af en deze keer was de keus op Goes gevallen. Niet voor de eer ste keer trouwens, vertelt T. Vos. Het bevalt hen wel in Goes. Een mooie omgeving, vlak bij het zwembad en dicht bij de stad, voegt zijn vrouw toe. Ze vullen hun dagen met fietsen, jeu de bou- len en de omgeving verkennen. Dat de drukke ringbaan direct naast de camping loopt, horen ze niet eens. En trouwens, op elke camping is er wel wat. lammer dat het weer tegenzit, maar in Zeeland is het altijd nog beter weer dan in Groningen. Dat heeft de ervaring inmiddels wel ge leerd. „Het is dit jaar een zwemva kantie," roept een buurman, doe lend op het vele water dat uit de lucht komt gevallen. Vos: „Nee, dan was het vorig jaar wel anders. Toen waren we blij dat we hier on der de bomen konden staan, zo warm was het." De Vossen hebben het prima naar hun zin op de Goese camping. Met zijn 74 staanplaatsen heeft het wel wat intiems. Overigens, over die staanplaatsen gesproken, ze zouden wat Vos betreft best een beetje groter mogen zijn. Zijn cara van past er maar net op. En ook over het feit dat ze niet meer onbe perkt in het zwembad mogen, zijn de leden van de Adria Club niet echt te spreken. Dat kan alleen nog maar als je langer dan een maand op de camping staat, legt Corrie Brouwer uit. Ze houdt met haar man toezicht op de camping, die bij Sportpunt Zeeland hoort. Het is dit jaar een zwemvakantie geworden met al dat regenwater Het werd een beetje te druk in het zwembad met de gasten van de camping die tot dit jaar onbeperkt in het zwembad mochten. Van daar dat er wat restricties zijn inge steld. Trouwens, voor veel gasten op de Goese camping hindert dat niet. Er komen veel sportduikers, voor al uit België, die zitten niet op een zwembad te wachten. Dat ver klaart ook waarom de bordjes met aanwijzingen voor de kampeer ders in het Nederlands en in het Frans zijn opgesteld. Dat laatste zie je niet veel in Nederland. De familie Vos is neergestreken in Goes; het weer zit wat tegen, maar is altijd nog beter dan in Groningen. foto M. van de Weghe

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 12