r -amilieberichten Dankbetuiging 30 I Zaterdag 30 juni 2007 PZC Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder en oma Martina Johanna Polderman-Oele weduwe van Jan Polderman t 3 januari 1975 's-Gravenpolder, 22 maart 1931 Terneuzen, 29 juni 2007 Hulst: Jacky Ruissen-Polderman René Ruissen Frederick Clara en Emmely Vlaardingen: Martine Polderman Christian Korenhof Merel Daan Correspondentieadres: Poorterslaan 94 4561 ZN Hulst Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 2 juli van 19.00 tot 20.00 uur in Uitvaartcentrum Monuta, Fluitekruid- straat 8, Goes en op dinsdag 3 juli van 13.00 tot 13.15 uur in Crematorium Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 3 juli om 13.15 uur in Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden ontvingen wij het bericht van het plotseling over lijden van mijn schoondochter en onze schoonzus, Ingrid Bras-Oosterhof We wensen Rien de nabijheid van de HEERE toe. Uit aller naam: Mevr. H.J. Bras-Bouman Goes, 29 juni 2007. Na een paar moeilijke levensjaren heeft God tot Zich genomen onze geliefde broer, zwager en oom Adriaan Minnaard weduwnaar sinds 1 juni 2004 van Nelly Bolen 7 juli 1923 's Heer Abtskerke Postweg 3a, 4401 BE Yerseke 28 juni 2007 Gouda Namens de familie D. Minnaard Dankbetuiging Ik wil u bedanken voor uw medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn man Adrie Bouwense Marja Bouwense-Meulbroek en verdere familie Goes, 30 juni 2007 Maria Brouwer Neven en nichten Brouwer Neven en nichten Maljaars Neven en nichten Verhage Kloetinge, juni 2007 (HlfllHinilUllllilfffF] Voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van mijn man, onze (schoon)vader, opa en opi fttffem QG/ttsse/' willen wij u oprecht bedanken; een speciaal woord van dank aan Anke. C.M. Brasser-Tissink kinderen en kleinkinderen Vlissingen, juni 2007 Wij zeggen iedereen hartelijk dank voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze lieve, zorgzame tante zv Uw belangstelling en medeleven die wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze moeder Willemina Jobse-Vreeke hebben ons goed gedaan en is ons tot steun geweest. Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgingshuis "Rustenburg" en verpleeghuis "Buitenrust", waar onze moeder de laatste jaren van haar leven liefdevol verzorgd werd. Adrie en Corrie jobse Lies en Wim Pouwelse-Jobse Simon en Lydia jobse Middelburg, juni 2007 De vele blijken van medeleven die wij van u mochten ont vangen na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader, opa en overopa Pieter Cornelis Joziasse hebben ons goed gedaan. Hiervoor onze oprechte dank. M. Joziasse-Deurloo janny en Piet Maljaars Mattie en Kees van der Weele Klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenpolder, juni 2007 Onzichtbaar, maar des te meer voelbaar, is ons gemis. Een lege plek blijft achter. Maar de herinneringen zijn nooit uit onze gedachten. Wij danken iedereen voor de belangstelling, fijne brieven en kaarten, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, oma en overoma Adriana Buijsse-Kasse Sjaan Uw aandacht tijdens haar leven was als een zachte hand op haat- schouder. Uw aanwezigheid en het delen van herinneringen tijdens de af- scheidsdienst in de kerk en op de begraafplaats heeft ons goed gedaan. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat onze moeder en oma in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. lanet en Arie Simon en Ria Michel en Anja Klein- en achterkleinkinderen Oost-Souburg, juni 2007 Reizen is koffers pakken en gaan. Sterven is gaan en alles laten staan. Het plotseling overlijden van onze vader, schoonvader, pleeg vaderen opa(pa) Bram Kouwer heeft ons overrompeld. Het is goed te ervaren dat zijn heengaan niet alleen voor ons, maar voor velen een (groot) gemis is. Voor al uw reacties zeggen wij u hartelijk dank. Het is een grote steun en troost te weten dat zoveel mensen met ons meeleven in deze moeilijke periode. Gerdine, Christian Ilda en Wil-Jan, Emma Sadok Zaltbommel, 30 juni 2007 De hartelijke wijze van medeleven na het overlijden, de belang stelling bij de afscheidsdienst en de begrafenis van onze lieve moeder, oma en oudoma Adriana Lous-Geldof heeft ons goed gedaan, waarvoor onze oprechte dank. Haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oostkapelle, juni 2007 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van ons lid van verdienste Marten van der Zee Wij wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterkte toe. Lawn Tennisclub "De Schelde" Vlissingen Huisartsenpraktijk Thiadens Wij zijn totaal overdonderd door alle belangstelling en cadeaus bij ons afscheid!! Uw vriendelijke woorden hebben ons geraakt. Heel hartelijk bedankt R.M. Thiadens en M. Thiadens-Geijsen Wij willen iedereen hartelijk bedanken die er toe bijgedragen heb ben, in welke vorm dan ook, om ons 60-jarig huwelijksjubileum tot een onvergetelijke dag te maken. Fam. K. Wouters- Schoe Bosweg 1 4374 EK Zoutelande Voor het door u betoonde medeleven na het overlijden van onze broer, zwager en oom Huibregt van Antwerpen betuigen wij u onze welgemeende dank. Fam. van Antwerpen-Meeuwse Fam. van Liere-Goud juni 2007 Langs deze weg willen wij u hartelijk dankzeggen voor uw blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve vader, groot- en overgrootvader Klaas Dekker Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Meliskerke, juni 2007. Dankbetuiging Het heeft ons erg goed gedaan, dat wij niet alleen bleken te staan bij ons verdriet om het verlies van onze lieve man, vader en grootvader Simon van Hoeve De vele kaarten en brieven en de grote belangstelling bij de afscheidsdienst waren hartverwarmend en hebben diepe indruk op ons gemaakt. Wij zijn u daarvoor bijzonder dankbaar. (.van Hoeve-Cijsouw, kinderen en kleinkinderen l)zendijke, juni 2007 Dankbetuiging Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, betuigen wij u langs deze weg onze oprechte erkentelijkheid voor de blijken van belangstelling na het onverwacht over lijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Maria Jansens-Vermeulen Het heeft ons gesterkt en getroost, dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Moge zij lang in onze herinnering blijven voortleven. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "De Burght" voor hun goede zorgen. Speciaal dank aan Uitvaartzorg Monuta Haerens te Oost burg voor de correcte verzorging van de crematieplechtig heid. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Breskens, juni 2007 Dankbetuiging Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, ont vangen na het overlijden van onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader David Izaak Jacobus Luteijn betuigen wij onze oprechte dank. Vooral dank aan Uitvaartzorg Monuta Haerens te Oost burg voor de fijne begeleiding en de keurige wijze waarop de crematieplechtigheid heeft plaatsgevonden. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst, juni 2007 De warme belangstelling en de vele blijken van vriendschap tij dens haar ziek zijn en het medeleven dat wij mochten ontvan gen na het overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder en oma Jannetje Paauwe-Paauwe hebben ons goed gedaan. Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken. Marinus Jan Paauwe Magré en Piet Arjen Martijn Heinkenszand, juni 2007 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van Emma Stephanie Steijaert betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Vooral dank aan de medewerkers van verpleeghuis "De Stelle" voor hun liefdevolle zorgen aan haar bewe zen. Familie Steijaert Schoondijke, juni 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 78