naar prachtige bestemmingen in Europa! Amalfikust Monaco Cöte d'Azur Lago Maggiore september Rome Nieuw in het programma! 595,- Meer informatie: Telefoon Website www.opreismetuwkrant.nl E-mail www.opreismetuwkrant.nl Op reis met uw krant Speciaal voor u als lezer heeft PZC voor 2007 een aantal prachtige reizen samenge steld. Wij presenteren ze voor u in vogelvlucht op deze pagina. De reizen kenmerken zich door uitzonderlijke kwaliteit van vervoer, hotels, maaltijden en Nederlandsspre kende reisleiding. De reizen bieden een goede combinatie van gezamenlijke excursies en tijd voor uzelf. Daarnaast komt het reisgezelschap uitsluitend uit uw eigen regio. Kortom; wilt u er eens lekker vertrouwd tussenuit, ga dan op reis met uw krant! Idyllisch kustgebied in Zuid-ltalië september 9 september -15 september (7 dagen) ({{Vertrekpunt: Roosendaal, Breda, Goes 23 september - 29 september (7 dagen) 'Vertrekpunt: Eindhoven,Tilburg, Den Bosch De kust van Amalfi is één van de mooiste gebieden in het zuiden van Italië. Tussen Sorrento en Amalfi slingert de geasfalteerde kustweg over een afstand van meer dan vijftig kilometer tussen heuvels met geurende citroenbomen door en langs de blauwe zee. Via talloze bochten voert de weg door schilderachtige dorpjes, te midden van wijngaarden en olijfbomen. Tijdens deze reis verblijft u in het viersterren {Italiaanse standaard) Pietra di Luna in het plaatsje Maiori. Maiori is een geliefd vakantieoord met mooie stranden, die uitnodigen tot zonnebaden. De promenade in het centrum is omgeven door winkeltjes. Boven de daken steekt de koepel van de Santa Maria Mare-kerk uit, van verre te herkennen aan de typische maiolicategels. Nazomeren in stijl september 20 september - 26 september (7 dagen) Vertrekpunt: Eindhoven, Tilburg, Den Bosch 24 september - 30 september (7 dagen) 'Vertrekpunt: Roosendaal, Breda, Goes Als bij ons de dagen korter worden en de hemel grijs is, kunt u nog heerlijk nazomeren aart de Middellandse Zee. Het bekende Italiaanse badplaatsje Diano Marina heeft de charme van een kleine stad en vormt de uitvalsbasis tijdens uw heer lijk ontspannen verblijf. Tijdens uw reis bekijkt u San Remo en krijgt u de gelegenheid het ministaatje Monaco te bezoeken. Gedurende uw verblijf logeert u in het comfortabele hotel Are en Ciel of in een fraai park met pijnbomen en palmen, vlak aan zee. Zonnige herfstdagen aan oktober een prachtig meer 22 september - 28 september (7 dagen) •Vertrekpunt: Eindhoven, Tilburg, Den Bosch 4 oktober -10 oktober (7 dagen) Vertrekpunt: Roosendaal, Breda, Goes *£sss£££ Een reis naar het zonnige zuiden van Zwitserland, een bloemenparadijs temidden van de bergen. Verken sfeervolle stadjes als Locarno, Ascona en Stresa. Droom weg op een bankje aan het schitterende Lago Maggiore. Wandelpromenades, vergeten straatjes en schilderachtige pleinen, stijlvolle gebouwen maar ook berghutten, aan afwisseling zal het u niet ontbreken. Kortom: laat de zorgen van alledag achter u en geniet met volle teugen. Bent u geïnteresseerd in één of meer reizen? Vul dan onderstaande bon volledig in en stuur deze naar ons op. U ontvangt dan geheel vrij blijvend uitgebreide informatie en het boekingsformulier van de door u aangegeven reizen. U kunt deze ook via www.opreismetuwkrant.nl aan vragen. Wij zien uw aanvraag met belangstelling tegemoet en wensen u nu alvast veel reisplezier in 2007! (053) 484 25 26 maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur opreismetuwkrant@wegenerdagbladen.nl Organisatie PZC organiseert deze reizen in samenwerking met Mondial Tours Zwitserland/vestiging Enschede Nederland. U ontvangt de complete reisvoorwaarden bij uw boeking. Kleine wijzigingen in het programma voorbehouden. Kunst, cultuur en 'La dolce vita' september oktober 23 september - 29 september (7 dagen) '.'.Vertrekpunt: Eindhoven, Tilburg, Den Bosch 30 september - 6 oktober (7 dagen) I Vertrekpunt: Roosendaal, Breda, Goes Wij bieden onze lezers een heerlijke week Rome met een exclusief reisprogramma. Tijdens enkele speciaal voor u samengestelde excursies maakt u kennis met de belangrijkste bezienswaardigheden van de stad. Vanzelfsprekend krijgt u ruim voldoende tijd om de kunstwerken onder leiding van een gediplomeerde, Nederlandse gids uitvoerig te bekijken. Geniet van het milde Middellandse Zeeklimaat in september: de mooiste en beste maand om Rome een bezoek te brengen. 3 november -10 november (8 dagen) Vertrekpunt: Eindhoven, Tilburg, Den Bosch 4 november -11 november (8 dagen) Vertrekpunt: Roosendaal, Breda, Goes Andalusië- dat klinkt naar Flamenco, zon en zee, clichés die hier dagelijkse werkelijkheid zijn. Maar Andalusië heeft nog veel meer te bieden. Nergens in Europa is de Arabische in vloed zo duidelijk zichtbaar als in de vele prachtige gebouwen van deze streek, waarvan het Alhambra van Granada en de Mesquita van Cordoba het bekendst zijn. Maar ook de christe lijke "Reconquista", de herovering die het land in de vijftiende eeuw onderging heeft grandioze bouwwerken opgeleverd zoals de indrukwekkende Kathedraal van Sevilla. U kunt van deze verschillende cultuuruitingen én van de zon, de zee en de Flamencodans genieten op een 8-daagse reis waaraan u nog lang met plezier zult terugdenken. Ja, ik ben geïnteresseerd in onderstaande reisbestemming(en)* Stuur mij geheel vrijblijvend uitgebreide informatie en een boekingsformulier voor de door mij aangegeven reizen. O Rome O Lago Maggiore O Monaco Cöte d'Azur O Andalusië O Amalfikust indien u geïnteresseerd bent in meerdere bestemmingen, kunt u meerdere vakjes aankruisen. Voornaam: Naam: Straat: Postcode: Telefoon: O m O v Huisnr.: Woonplaats: E-mail:** Stuur deze volledig ingevulde bon naar: Op reis met uw krant. Postbus 500, 7500 AM Enschede. Ja, ik wil informatie ontvangen over: O interessante aanbiedingen en producten van Wegener Dagbladen BV en andere onderdelen van Wegener NV. O interessante aanbiedingen en producten van zorgvuldig geselecteerde bedrijven (via Wegener NV). Wegener Dagbladen BV gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant treft u meer informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 46