Familieberichten m 28 I Zaterdag 30 juni 2007 PZC wa Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag; zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Je bent een wonder, lief en klein, wat zijn wij gelukkig jouw papa en mama te mogen zijn. Anne is geboren op 26 juni 2007 en weegt 2600 gram dochter van Johan Petra de Roo-Vos zusje van Saskia*, Sjoerd Grotedijk 1 4444 RZ s'heer Abtskerke Geboren 26 juni 2007 te Goes Hendrik Manfred Wolfgang Gerard Theophilus Noordhoek (Roepnaam Manfred) zoon van Hendrik en Irina broer van Tim Egbert, Lisa Sophia en Koenraad Hendrik Waar iemands eindstreep is weten we gelukkig niet. Komt deze eindstreep in zicht, dan moeten wij dat aanvaarden. Hoe moeilijk dat soms ook is. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Cornelis Maarten Monteny Kees echtgenoot van Riet Roose In de leeftijd van 64 jaar. St. Laurens: Riet Monteny-Roose Mark en Rianne Monteny-de Ridder Dennis, Eline Koudekerke: Bianca en André Francke-Monteny Jaimy, Kylian 28 juni 2007 Sint Laurenslaan 7 4333 LG Middelburg Kees is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 1 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 4 juli a.s. van 13.00 tot 13.30 uur. Aansluitend willen wij Kees herinneren in de aula van het rouwcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Noordweg te St. Laurens. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geheel onverwacht moeten wij met veel verdriet afscheid nemen van onze geliefde broer, zwager en oom Kees Monteny Alphen a/d Rijn: Mart Monteny Coby Monteny-Wijkhuisen Kloetinge: Hans Monteny Elly Monteny-de Looff Neven en nichten Onverwacht en veel te vroeg, is onze geliefde zwager over leden Kees Monteny L.W. Roose P. Roose-Jobse, Neven en nichten Roose J.D. Provoost J. Provoost-Roose Koudekerke, 29 juni 2007 Ome Kees we zullen je ons herinneren als warm, begaan, lief en sociaal. We zullen je missen. Marcel en Melina Chimène en Odile Edwin en Susanne Merel en Joep Verdrietig en verslagen hebben wij vrij plotseling afscheid moeten nemen van Kees Monteny [aap en Mattie de Ridder-Schuit Peter en Annemarie, Diana Ko en Jeannet, Nick St. Laurens, 28 juni 2007 Verdrietig namen wij kennis .van het plotseling overlijden van onze altijd behulpzame buurman Kees Monteny Wij wensen Riet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in de komende tijd. Floor en Ciska Jos.Ella en Naomi Esther en John Met een gevoel van diepe droefheid en ontsteltenis bereikte ons het bericht van het plotseling overlijden van onze buur man Kees Monteny Wij zullen ons Kees herinneren als een goede en behulp zame man, die wij erg zullen missen. Wij wensen Riet, de kinderen en verdere familie heel veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Wim en Ria van Schaik Sint Laurens, 28 juni 2007 'Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de grootste daarvan is de liefde' 1 Cor. 13 vers 13 We zijn heel verdrietig dat thuis, te midden van zijn gezin, is overleden mijn lieve man, onze pa en opa Jan Kamphorst 4 Ermelo, 14-12-1938 t Oostkapelie, 29-6-2007 Oostkapelle: Riet Kamphorst-Koopsen Oostkapelie: Connie en Hans Pieter Jeroen en Yvonne Oostkapelle: Tineke en Rinus Annemieke en Hans, Ruben Stefan Leanneen Mare Rotterdam: Petra en Lloyd Emiko Middelburg: Jan en Claudia fens Mats Correspondentieadres: Torenstraat 20c 4356 BH Oostkapelle Jan is thuis. Als u nog even bij hem wilt zijn; kan dat op maandagavond 2 juli tussen 19.00 en 20.30 uur. We nodigen u uit om samen met ons afscheid van hem te ne men op woensdag 4 juli om 12.30 uur in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle. Voorafgaand aan deze afscheidsdienst is er tussen 11.45 en 12.15 uur ook nog gelegenheid om in de kerk even bij hem te zijn. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Oostkapelle. Hierna bent u weer welkom in bovengenoemde kerk om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Calm is the sea. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons oud-koorlid Jan Kamphorst Jan was vele jaren een trouw en enthousiast lid. Om gezondheidsredenen moest hij tot zijn grote spijt afscheid nemen. Toch was hij ook daarna veelvuldig bij onze uitvoeringen en repetities aanwezig. Wij wensen Riet en haar gezin veel sterkte toe met dit verlies. Dirigente en koorleden Shantykoor "Het Veerse Scheepstuig" Veere Met verdriet geven wij kennis dat na een arbeidzaam leven, vol zorg voor hen die haar lief en dierbaar waren, toch nog onverwacht is overleden onze lieve moeder en oma Pieternella Dalebout-Deurloo Nelly - sinds 1987 weduwe van Jacobus Pieter Dalebout 4 26 augustus 1934 129 juni 2007 Kerkwerve, Marja Post-Dalebout Bouw Post Petra Kees Zierikzee, André Dalebout Yvonne Dalebout-van Gemert Anouk Saskia Zierikzee, seniorencomplex "De Veste". Manhuisstraat 28 Correspondentieadres: Kerkweg 18 4321 AC Kerkwerve Moeder is thuis, daar is gelegenheid tot condoleren op maandag 2 juli van 15.00 tot 17.00 uur. We nemen afscheid van moeder en oma op woensdag 4 juli om 13.00 uur in de aula van het crematorium te Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. De bewoners van seniorencomplex "De Veste" hebben met leedwezen kennis genomen van het plotselinge overlijden van hun medebewoonster Mevrouw P. Dalebout-Deurloo Wij verliezen in haar een gewaardeerd lid en meelevend medemens. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Het bestuur van de bewonersclub Zierikzee, 29 juni 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30