Chauffeurs Banen Kijk op www.autoteam.nl JobTrack.nl Wij zijn op zoek naar nieuwe collega's Magazijnchef 1e Automonteur Leerling monteur Financieel Administratief medewerker Autopoetser Automonteur Werkplaatschef Verkoper afbouw meewerkend VOORMAN Geef om de adem van een kind. Astma Fonds MONTEURS voor plafonds en wanden SMEERDERS SPACHTELAARS Stichting Werkt voor Ouderen zoekt per direct een MEDEWERKER PUBLIC RELATIONS m/v 16 I Zaterdag 30 juni 2007 PZC Kijk ook op Moens Afbouw is een klein en jong afbouwbedrijf, dat stoelt op een groot aantal jaren ervaring. Wij zijn actief op het gebied van de utiliteits bouw, woningbouw, renovatie en verbouwingen met zowel aannemers als particuliere opdrachtgevers in heel Zuid-West Nederland. Al geruime tijd maakt ons bedrijf een sterke groei door in de afbouw van systeem plafonds, systeemwanden en timmerwerk. Wij zijn daarom hard op zoek naar: [Gratis advertentie] j? j Jaarlijks worden bijna 8.000 astmapatienten opgenomen in ziekenhuizen. De helft hiervan betreft kinderen jonger dan yf .JL 14 jaar. Het Astma Fonds wil samen met u de strijd aangaan. Omdat het leven begint bij de adem van een kind... wjBjK Geef tijdens de collecteweek of via giro 55055. WÊk M AB Texel BV tel.:(0222) 36 31 90 Schilderweg 263 info@abtexel.nl 1792 CJ Oudescliild www.abtexel.nl AB Texel zoekt Graag komen wij in contact met enthousiaste en gemotiveerde chauffeurs: zowel fulltime als invalkrachten. AB Texel verzorgt het transport van agrarische buikproducten zoals aardappelen, uien, wortelen en granen. We werken met drie werkindelingssysternen: gewoon van maandag tot en met vrijdag: 5 dagen werken en 5 dagen vrij en 7 dagen werken en 7 dagen vrij. Je hebt affiniteit met de landbouw. Je hebt bij voorkeur een geldig chauffeursdiploma en rijbewijs B, C en E of bent bereid deze te behalen*. Je bent zelfstandig, flexibel, klantvriendelijk en werkt nauwkeurig. We bieden (inter)nationaal afwisselend werk in een groeiende organisatie met een no-nonsense mentaliteit. Arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO Beroepsgoederenvervoer. Voor eventuele vragen kan je contact opnemen met Wendy Houdijk, P&O, tel. (0222) 36 31 82. Je reactie met cv stuur je voor 16 juli a s. naar: AB Texel BV, t.a.v. Wendy .Houdijk, Schilderweg 263, 1792 CJ, Oudeschild of per e-mail naar w.houdijk@abtexel.nl of kijk op www.abtexel.nl. *Chauffeurs in opleiding Heb je een rijbewijs B en wil je chauffeur bij AB Texel worden. Reageer ook aan gerust. Wij bieden je uitstekende opleidingsmogelijkheden met uitzicht op een vaste baan. - voor het aansturen van afbouwwerkzaamheden op diverse werken van onze eigen en onderaannemers - minimaal 5 jaar relevante werkervaring in de montage en bouw. - medewerkers die goed zelfstandig én in teamverband kunnen werken aan uiteenlopende projecten - minimaal 2 jaar relevante werkervaring in de montage en bouw. - voor de afwerking van gipswanden en plafonds - zelfstandig kunnen werken op grote en kleine projecten - minimaal 1 jaar relevante werkervaring - bereid zijn ook andere werkzaamheden te doen zoals het plaatsen van wanden en plafonds. Voor alle functies geldt: - in het bezit van VCA 1 - in het bezit van een rijbewijs - van aanpakken weten - géén 9 tot 5 mentaliteit. Wij bieden u een uitdagende functie met een zeer goede salariëring in een toonaangevend bedrijf, waar kwaliteit nog echt hoog in het vaandel staat. Tevens bieden we u de mogelijkheid om ons bedrijf nog groter te maken, een prettige werksfeer en goede arbeidsvoorwaarden. Aanvullende informatie over de drie bovenstaande functies kunt u krijgen via e-mail of telefoon: info@moensafbouw.nl of 06-12025604. Uw reactie dient - in verband met de aanstaande zomervakantie - uiterlijk binnen 14 dagen na het ver schijnen van deze advertentie bij ons binnen te zijn. U kunt uw uitgebreide sollicitatie brief met CV sturen naar: Moens Afbouw t.a.v. J. Moens Grote Sternstraat 21 4332 DH Middelburg Stichting Werkt voor Ouderen biedt een uitgebreid pakket aan zorg en diensten. Zowel bij mensen thuis als in onze verzorgingshuizen, verpleeghuizen en in woonzorgcentra. De verzorgingshuizen zijn Scheldehof in Vlissingen, De Zoute Viever in Oost-Souburg en Sint Willibrord in Middelburg. Op de locatie Ter Reede is een verpleeghuis voor 90 bewoners gevestigd en momenteel wordt het verzorgingshuis Ter Reede gerenoveerd en verbouwd tot verpleeghuis. Respect voor ouderen en hun mogelijkheden staan bij ons centraal. Bij Stichting Werkt voor Ouderen werken zo'n 900 medewerkers in allerlei functies van huishoudelijk medewerker tot activiteitenbegeleider en van verzorgende tot technisch medewerker. Wat hen bindt is het enthousiasme om bewoners en cliënten zo goed mogelijk van dienst te zijn. Ter Reede bruist van de activiteiten en staat midden in de maatschappij. Niet alleen voor bewoners, maar ook voor ouderen én jongere mensen uit de omgeving is het Atrium een ontmoetingsplek voor iedereen. Regelmatig worden hier evenementen en activiteiten georganiseerd. Iets eten en drinken kan in het sfeervolle café-restaurant De Brasserie. Daarnaast zijn er vele voorzieningen, zoals een winkel voor de dagelijkse boodschappen, een cadeauwinkeltje, een internetcafé, een creatief atelier, een kapper, een bibliotheek, en Club Vief, de fitnessclub voor 50-plussers. Stichting Werkt voor Ouderen Vredehoflaan 370 4382 CJ Vlissingen Telefoon: 01 18 - 448 448 E-mail: stichting@werktvoorouderen.nl Website: www.werktvoorouderen.nl voor 24 uur per week De medewerker Public Relations: - levert een bijdrage aan het uitvoeren van het public-relationsbeleid, de voorlichting en de communicatie: - werkt mee aan diverse, intern en extern gerichte uitgaven; - draagt bij aan de organisatie van symposia en evenementen. De medewerker Public Relations die wij zoeken: - heeft een relevante HBO-opleiding afgerond (bijvoorbeeld HBO-journalistiek of HEAO- communicatie); - is ervaren op het gebied van journalistiek en/of Public Relations; - volgt actief ontwikkelingen in het vakgebied: - heeft een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - kan zelfstandig werken, neemt initiatief en is creatief; - onderhoudt in- en externe relaties waarbij representativiteit een vereiste is. Naast een passend salaris (FWG schaal 50, max. 2.935,45) en een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's biedt Stichting Werkt voor Ouderen goede arbeidsvoorwaarden volgens de CAO V&V waaronder een eindejaarsuitkering van 4%. Stichting Werkt vtfor Ouderen Voor meer informatie kunt u (tijdens kantooruren) bellen met de heer drs. J. de Graaf, algemeen directeur, telefoon (01 18) 448 448. Heeft u interesse? Stuur dan uw schriftelijke reactie vóór 1 5 juli a.s. naar de Stichting Werkt voor Ouderen, Postbus 360, 4380 AJ Vlissingen, t.a.v. mevrouw M.S.A. de Goey, Personeelszaken of per e-mail naar: info-pz@werktvoorouderen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 16