Banen PTA Goes BV lobTrack.nl Dan is dit echt iets voor jou! Huishoudelijke hulp m/v bij de klanten thuis (alphahulp) JUNIOR VERKOOPADVISEUR VERKOOPADVISEUR SERVICE ADVISEUR PEUGEOT Medewerker technische dienst holonite3 Voor extra informatie zie www.zorgstroom.nl Kijk ook op PZC Zaterdag 30 juni 20071 35 (vestiging Goes) Je wordt verantwoordelijk voor het verkopen van zowel nieuwe als gebruikte personen- en bedrijfswagens. Je inventariseert en signaleert koopmotieven en zet deze om in een koop overeenkomst. Eveneens adviseer en offreer je op het gebied van verschillende modellen, uitvoeringen, accessoires en leasing. Je hebt minimaal een Mbo-opleiding, je hebt affiniteit met auto's of hebt een opleiding Autotechniek gevolgd. Je bent enthousiast, klantvriendelijk en hebt geen 9 tot 5 mentaliteit. Je bent commercieel en resultaatgericht. (vestiging Goes) Je bent verantwoordelijk voor het zelfstandig verkopen en inkopen van zowel nieuwe als gebruikte personen- en bedrijfswagens. Je ontvangt en adviseert bestaande en potentiële Peugeot-klanten. Je bewerkt actief de markt en breidt zo onze klantenkring uit. Je bent verantwoordelijk voor goed relatiebeheer met bestaande klanten, hetgeen resulteert in een hoge klanttevredenheid. Je hebt minimaal een Mbo- opleiding of een opleiding Autotechniek gevolgd en beschikt over enkele jaren ervaring in de verkoop. Professionaliteit, klantgerichtheid en enthousiasme staan bij jou hoog in het vaandel. Je bent commer cieel en resultaatgericht. Aangezien wij regelmatig activiteiten organiseren verwachten wij naast de reguliere openingstijden de nodige flexibiliteit voor wat betreft de werktijden. PTA, Peugeot-dealer van personenauto's en bestel wagens, is een groot en modern garagebedrijf met vestigingen in Goes, Vlissingen en Middelharnis. PTA benadert haar klanten op een open en eerlijke PTA wil niet 'snel scoren', wel relaties opbouwen en behouden. Deze filosofie is bijzonder succesvol: PTA biedt alle medewerkers een goede toekomst in een open, prettige werkomgeving en geeft mensen de kans hun ambities en talenten volledig te ontplooien. (vestiging Vlissingen) Heb jij technische, commerciële en organisa torische kwaliteiten? Dan nodigen wij je uit te reageren. De baan: de werkzaamheden bestaan o.a. uit: werkplaatsplanning, ontvangen van klanten, adviseren ten aanzien van onderhoud/schade, het maken van prijsopgaven, facturering en het aansturen van 5 monteurs. Je hebt tenminste een Mbo-opleiding of een daaraan door praktijkervaring verkregen gelijkwaardig VLISSINGEN MIDDELHARNIS Pearyweg 11 Pres. Rooseveltlaan 768 Kastanjelaan 41-43 4382 NB 3241 BH Tel.: (0113) 220620 Tel.: (01 18) 420420 Tel.: (0187)483094 Schriftelijke sollicitaties met persoonlijke gegevens, opleiding en ervaring graag binnen 14 dagen zenden aan: PTA Goes B.V. t.a.v. Arjan den Toonder, Postbus 11, 4460 AA Goes. Je mag uiteraard ook e-mailen: arjan.dentoonder@ptagoes.nl Holonite B.V. met vestigingen in Tholen en Halsteren telt momenteel ruim 100 medewerkers. Het is een kerngezond, gestaag groeiende onderneming die zich gespecialiseerd heeft in het ontwikkelen, produceren en verkopen van een breed assortiment gegoten composietsteen- achtige (afbouw)elementen voor de bouw en specifieke niche markten. Als ISO-9001 en KOMO gecertificeerd bedrijf is Holonite in Nederland een begrip in de bouwsector. Holonite is marktleider op het gebied van dorpelsystemen, welke hoofdzakelijk worden toegeleverd aan de kozijnenindustrie. Daarnaast wil Holonite zich profileren als totaalaanbieder van esthetische, constructieve en/of functionele elementen in metselwerk. Holonite is de laatste jaren sterk gegroeid. Door onze verdere groeidoelstellingen zoeken wij op voorhand versterking voor de afdeling technische dienst een De uitdaging Als medewerker technische dienst houdt u zich bezig met het uitvoeren van (preventief) onder houd aan het machinepark op zowel mechanisch als elektrisch gebied. Het machinepark is verdeeld over de productievestigingen Tholen en Halsteren. Onder het takenpakket valt ook het lokaliseren van storingen, het verrichten van reparaties en het doen van kleine aanpas singen aan machines, installaties en verdere outillage. Tevens verzorgt u de storingsregistratie en rapportage. U legt verantwoording af aan de productiecoördinator en u komt te werken in een plezierige en dynamische no-nonsense bedrijfscultuur. De functie-eisen Wij zoeken iemand met een (elektro) technische achtergrond op minimaal MTS- niveau. Kennis op het gebied van NENIOIO en NEN3140 dient aantoonbaar aanwezig te zijn. U bent in staat om zelfstandig de diverse werkzaamheden uit te voeren en bent bereid ook bui ten de normale werktijden te werken, wanneer dat nodig is. Wij verwachten dat u accuraat, efficiënt en resultaatgericht zult werken. U bent woonachtig binnen een straal van 30 km van Tholen of bereid daarheen te verhuizen. De arbeidsvoorwaarden Wij bieden u een uitstekend salaris, passend bij de functie en afhankelijk van uw ingebrachte praktijkervaring. Holonite biedt u ook een aantrekkelijk pakket aan secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder een goede (premie vrije) pensioenregeling. Informatie Indien u meer informatie over de functie wenst dan kunt u contact opnemen met onze productiecoördinator, de heer J. Smit (tel: 0166-60 13 00) Ook kunt u onze website raad plegen: www.holonite.nl Sollicitatie Uw sollicitatie kunt u binnen 2 weken sturen naar: Holonite B.V. T.a.v. Afdeling personeels zaken, Postbus 39, 4690 AA Tholen. U kunt uw sollicitatie ook mailen naar: pz@holonite.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Zorgstroom zoekt voor toekomstige nieuwe klanten op Walcheren en De Bevelanden GEGOTEN COMPOSIETSTEEN Voor gemiddeld 3 tot 13 uur per week Als alphahulp verricht je huishoudelijk werk voornamelijk bij oudere mensen thuis. Zorgstroom bemiddelt tussen de zorgvrager en de alphahulp; je komt rechtstreeks in dienst bij de klant. Om als alphahulp aan de slag te kunnen gaan, beschik je over goede contactuele eigenschappen, heb je affiniteit met huis houdelijk werk en ben je minimaal 3 uur per week beschikbaar. Het uurloon bedraagt 12,20 (vanaf 23 jaar, inclusief vakantie toeslag en vakantiedagen). Op www.zorgstroom.nl en bij onze alphabemiddelaars is alge mene informatie te verkrijgen. Voor de gemeenten Middelburg en Veere kun je bellen naar (0118) 6556 00. Voor de gemeente Vlissingen naar (0118) 48 64 00 en voor De Bevelanden naar (0113) 273636. Je schriftelijke sollicitatie kun je richten aan de afdeling Personeel Organisatie, Postbus 323,4330 AH Middelburg. Ruim 2.700 medewerkers, alphahelpenden en vrijwilligers zetten zich in een gezonde werksfeer in voor goede zorg. Ze leveren producten en diensten die het mensen mogelijk maakt zo gezond en zelfstandig mogelijk te leven en te wonen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 137