een uitstekende key-account manager (m/v) El\l... JIJ? Medewerker Salarisadministratie Direct Targeting/ Direct Response Media Beleidsmedewerker vergunningen bedrijven v/m Werken in de fitnessbranche, maar dan anders... Frontdesk Medewerker Parttime (m/v) VEER Goed werken in een sfeer van ruimte en openheid! Fulltime Meewerkend Teamleider (m/v) Vakantie-Eiland Braakman 28 I Zaterdag 30 juni 2007 PZC Kijk ook op l^i lobTrack.nl is ter versterking van haar team dringend op zoek naar: MCLS is een Direct Marketing bureau, gespecialiseerd in adresmanagement, inserting, telemarketingacties, internet en Direct Respons Media. Voor al deze activiteiten is MCLS steeds op zoek naar nieuwe klanten voor haar relaties in de Business to Consumer sector. Ons centraal bureau bevindt zich nabij Antwerpen. Wij zoeken een direct marketeer met kennis van adressenbestanden, bijsluiters, tele marketing, internet en andere methodieken ten aanzien van nieuwe klantenwerving. Heb je ervaring in deze sector en heb je zin in een nieuwe uitdaging reageer dan direct. De persoon die we zoeken zal contacten met bestaande klanten onderhouden en verder op zoek gaan naar nieuwe afnemers voornamelijk binnen de Benelux. Hiervoor zal uiteraard een interne opleiding worden voorzien. Verder beschik je nog over de volgende kwaliteiten makkelijk contacten maken en onderhouden kennis en overtuigingskracht om sales activiteiten te ontplooien opleiding op HBO of universitair niveau goede kennis van het Engels en het Duits (en indien mogelijk ook het Frans) Solliciteer vóór 17 juli naar MCLS nv, t.a.v. Peter Vermeulen, Henri Dunantlaan 13 te 2900 Schoten of peter.v@mcls.be De provincie Zeeland. Land van zee, land... en van jou? Werken bij de provincie Zeeland betekent werken voor één van de mooiste kustprovincies van Nederland. In een organisatie waar zo'n 750 collega's klaarstaan om jou te verwelkomen. Zeeland. Daar waar werken, wonen en ontspannen uitstekend samengaan. Met prachtige stranden, een ruime woonkeuze, een bloeiend cultureel leven en mooie natuurgebieden. Zee, land... iets voor jou? vacaturenummer: 2.21.07 Een schoon milieu is belangrijk voor iedereen. De provincie heeft de taak het milieu te beschermen en waar nodig te verbeteren. In deze functie speel je hier feilloos op in. Je formuleert en ontwikkelt provinciaal beleid over bedrijfsgerichte onderwerpen zoals interne milieuzorg, milieueffecten en veiligheid. Je verleent vergunningen en je toetst bedrijfsmilieu- en energieplannen voor met name de complexe industriële en chemische bedrijven. Je beschikt over een voor de functie relevante universitaire opleiding en je hebt ruime aanvullende kennis van en/of ervaring met het takenpakket en milieutechnologie. Het is van belang dat je gerichte ervaring bij de overheid en/of ervaring in relevante functies bij complexe bedrijven hebt. Je bent goed in het signaleren en analyseren van problemen en je houdt in je werk rekening met diverse invalshoeken, vakgebieden en beleidsterreinen. Salaris: maximaal €4.079,26 bruto per maand bij een voltijddienstverband (36 uur) Inlichtingen: Ineke Janse, hoofd afdeling Milieuhygiëne, tel. (0118) 63 19 63. Stuur vóór 27 augustus a.s. je sollicitatie met motivatie en cv onder vermelding van het vacaturenummer, naar provincie Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg of reageer via vacatures@zeeland.nl. Kijk voor meer informatie over deze vacature op www.zeeland.nl. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op donderdag 30 augustus a.s. Provincie Zeeland staat in de top 5 van beste werkgevers (non-profit organisaties) Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Provincie Zeeland MENSEN Achmea health Centers is met 26 vestigingen een van de grootste ketens van fitness en health centra in Nederland. De health Centers zijn een initiatief van de zorgverzekeraars van Achmea en hebben als missie: mensen helpen hun gezondheid te managen. Onze eerste zorg is immers onze gezondheid. Wij zijn voor Achmea health spa Center Vlissingen op zoek naar collega's die inzetbaar zijn als: De werkzaamheden bestaan uit het ontvangen en helpen van klanten, adviseren van klanten m.b.t. lidmaatschap en de activiteiten. Functie-eisen: beheersing Nederlandse taal ervaring met computers represen tatieve uitstraling teamspirit geen bezwaar tegen avond-, weekend- en gebro ken diensten klantgericht en commercieel resultaatgericht. Voldoe je aan het geschetste profiel??? Stuur dan vóór 14 juli je sollicitatiebrief, voorzien van c.v., per post naar: Achmea health spa Center Vlissingen t.a.v. Dhr. R. Suijkerbuijk, Postbus 20,4380 AA Vlissingen of per email: rs@ahcv.nl www.achmeahealthcenters.nl GEMEENTE Op onze afdeling Personeel, organisatie en informatiebeleid werken 7 personen, waaronder 3 medewerkers voor personeelsbeheer en salarisadministratie. Eén van die medewerkers vertrekt m.i.v. 1 oktober a.s. Daarom zoeken wij een nieuwe collega (m/v) voor de functie MBO-niveau 20 uur per week functieschaal 8* Een beste baan voor een nieuwe collega die alle ins en outs kent van salarisadministratie, en passant het Personeels Informatie Management Systeem PIMS@all-LPS (Centric) up-to- date kan houden en goede contacten onderhoudt met ABP, UWV, Belastingdienst e.a. Heb je een MBO werk- en denkniveau en bijv. de opleiding Salarisadministrateur niveau 4 of MEAO-BE plus het Praktijkdiploma loon- en salarisadministratie op zak? Dan wacht jou in het mooie Domburg een nieuwe uitdaging met een goed salaris (*max. 2.898,- bij 36 uur en mogelijk uitloop naar schaal 9, max. 3.273) plus prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Surf direct naar www.veere.nl voor meer informatie! Je kunt ook bellen naar Cor de Rijke, wnd. hoofd afdeling POl, telefoon 0118-555490 of Jan Kole, personeelsadviseur, telefoon 0118-555391. Stuur uiterlijk 10 juli a.s. je brief met cv naar gemeente Veere, t.a.v. afdeling POI, Postbus 1000, 4357 ZV Domburg, o.v.v. vacature nummer 06/07 in de linkerbovenhoek van de envelop of mail naar vacature@veere.nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie is met zinvol. U" fo» FA»»1-*1 Subtropisch zwemparadijs Scheldorado zoekt per direct een: Functie-inhoud: Als meewerkend teamleider ben jij in staat in afwezigheid van de algemeen bedrijfsleider diens werkzaamheden over te nemen en leiding te geven aan de dagelijkse gang van zaken van de organisatie. Je stelt op eigen initiatief activiteiten op en draagt zorg voor de uitvoering hiervan. Je neemt deel aan beoordelings- en functioneringsgesprekken, signaleert knelpunten en draagt oplossingen aan. Dit alles met het doel de gasten van Scheldorado een spetterend, veilig en ontspannen verblijf te garanderen. Functie-eisen: Als meewerkend teamleider ben jij in staat een grote groep medewerkers te coachen. Je beschikt over goede communicatieve en administratieve vaardigheden, minimaal op mbo-niveau. Je bent flexibel wat betreft het werken op feestdagen, avonden en in weekenden. Daarnaast sta je bekend als een betrouwbaar, accuraat en commercieel ingesteld persoon met een positieve uitstraling. Heb je interesse? Stuur dan een bondige sollicitatiebrief naar: t.a.v. Personeelszaken Middenwe.g 1, 4542 PN, Hoek Tel.: 0115 - 48 17 30 Email: info@braakman.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 128