Banen Éfit lobTrack.nl WGGeNGR dagbladen Trainer m/v 3 Junior Beleidsmedewerkers M/V Management Assistent M/V Administratief Medewerker M/V PROJECT VOORBEREIDER (CALCULATOR) holonite® 12 I Zaterdag 30 juni 2007 PZC Kijk ook op Bij Wegener Dagbladen (Brabants Dagblad, BN/DeStem, PZC, Eindhovens Dagblad, de Gelderlander, de Stentor en DeTwentsche Courant Tubantia) speelt consumentenmarketing een vitale rol. Het centrale domein Consumenten marketing bestaat uit een viertal afdelingen: Klantcontactcenters, Marketing Intelligence, Line- Brand Extensions en Marketing Brandmanagement. Binnen Consumentenmarketing bestaan drie klantcontactcenters (Enschede, Den Bosch en Eindhoven). De verschillende klantcontactcenters werken in opdracht van hun interne opdrachtgevers zoals de lokale uitgeverijen en de productmanagers van consumentmarketing, teneinde de gestelde doelstellingen ten aanzien van werving, verkoop, behoud, klantwaarde en lezersservice te realiseren. Voor onze nieuwe Klant Contact Centers (KCC's)zijn wij op zoek naar een enthousiaste, communicatief sterke en initiatiefrijke die visie heeft op opleidingen Als trainer ben je in staat om commerciële gedragstrainingen en algemene trainingen te ontwikkelen en deze over te dragen aan de supervisors van onze drie Klant Contact Centers. Je maakt opleidingsjaarplannen en je bent verantwoordelijk voor het organiseren en verzorgen van train-de-trainer sessies. Je werkt intensief samen met de procesmanager KCC, de negen supervisors en de manager KCC aan wie je direct rapporteert. Je standplaats is Den Bosch, maar in de praktijk ben je ook werkzaam in Eindhoven en Enschede. Incidenteel ben je inApeldoorn (Hoofdkantoor) en bij andere Wegener Dagbladen Uitgeverijen. Solliciteer wanneer de volgende competenties op jou van toepassing zijn. Overtuigingskracht Plannen en Organiseren Samenwerken Communicatief sterk Initiatief Luisteren Vernieuwend Creatief Voor de functie van trainer heb je minimaal een HBO opleiding (een onderwijs of didactische studie is een pre). Ervaring in een contact center en uitgeverij branche is wenselijk. Wij bieden Een aantrekkelijke baan binnen een platte organisatie met ruimte voor eigen initiatief. Je werkt binnen een professionele omgeving met collega's die van succes houden. Wij gaan voor kwaliteit van mens en product. Dit is onder meer terug te vinden in een markt conform salaris en prima overige arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie Wil je nadere informatie over de functie, neem dan contact op met Robert Dijkhuis (073) 615 73 13 of Liesbeth van den Berg (05S) 538 81 93. Je sollicitatiebrief en CV kun je voor 8 juli 2007 sturen naar Wegener Dagbladen BV/Personeel Organisatie t.a.v. Liesbeth van den Berg, Postbus 26, 7300 HB Apeldoorn, L.vdBerg@wegenerdagbladen.nl Meer bereiken. Met Wegener I and Voorkomen Voorbereiden Verhelpen Verbeteren Verbinden De bouw van Veiligheidsregio Zeeland is in volle gang. De veiligheidsregio is het overkoepelende orgaan voor fysieke veiligheid in Zeeland. Onze taken zijn brand weerzorg, geneeskundige hulpverlening bij ongevallen en rampen, de gezamenlijke meidcentrale en voorbereiding op en uitvoering van rampenbestrijding en crisisbeheersing. Dit in samenwerking met alle organisaties en instanties die hierbij een rol spelen. Voor het taakveld geneeskundige hulpverlening bij ongevallen en rampen zijn wij structureel op zoek naar: (geneeskundige hulpverlening bij ongevallen en rampen) Op basis van 36 uur per week. Uw uitdaging: Het uitvoeren van het beleid t.b.v. de rampenbestrijding in de regio en het ondersteunen van de beleidsmedewerkers. Wie zoeken wij: Je beschikt over MBO+ HBO werk- en denkniveau. Daarnaast heb je kennis van processen van Spoedeisende Medische Hulpverlening (SMH) GHOR rampenbestrijding. Je hebt ervaring met het uitvoeren van beleid- en oefen plannen. Wij bieden: Afhankelijk van opleiding, werkervaring en leeftijd bedraagt het salaris mini maal 1.990,= en maximaal 3.273,= bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Op termijn wordt verwacht dat je als Officier van Dienst Geneeskundig piketdiensten zult verrichten. Op basis van 36 uur per week (waarvan 18 uur wordt ingezet voor de direc teur geneeskundige hulpverlening bij ongevallen en rampen en 18 uur voor de commandant Brandweer Zeeland). Uw uitdaging: Het verlenen van secretariële en administratieve ondersteuning aan leden van het managementteam (brandweer commandant en directeur GHOR). Wie zoeken wij: Wij zoeken iemand die beschikt over een HAVO VWO-diploma en aanvullend het diploma managementassistent (directie)secretaresse. Daarnaast heb je enige jaren relevante werkervaring en je kunt zelfstandig werken. Wij bieden: Afhankelijk van opleiding, werkervaring en leeftijd bedraagt het salaris mini maal 1.539,= en maximaal 2.558,= bruto per maand bij een 36-urige werkweek (geneeskundige hulpverlening bij ongevallen en rampen) Op basis van 18 uur per week. Uw uitdaging: Het administratief ondersteunen van het GHOR-bureau. Wie zoeken wij: Wij zoeken iemand die beschikt over een VMBO HAVO-diploma, aangevuld met bijvoorbeeld MEAO secretariële richting. Daarnaast heb je 2 jaar rele vante werkervaring. Wij bieden: Afhankelijk van opleiding, werkervaring en leeftijd bedraagt het salaris mini maal 1.441,= en maximaal 2.334,= bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Informatie: De volledige vacatureteksten kunt u vinden op www.vrzeeland.nl De reactietermijn sluit op 18 juli 2007. De vacature wordt intern en extern opengesteld. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Holonite B.V. met vestigingen in Tholen en Halsteren telt ruim 100 medewerkers. Het is een kerngezond, gestaag groeiende onderneming die zich gespecialiseerd heeft in hetontwik- kelen, produceren en verkopen van een breed assortiment gegoten composietsteenachtige (afbouw)elementen voor de bouw en specifieke niche markten. Als ISO-9001 en KOMO gecertificeerd bedrijf is Holonite in Nederland een begrip in de bouwsector. Holonite is marktleider op het gebied van dorpelsystemen, welke hoofdzakelijk worden toegeleverd aan de kozijnenindustrie. Daarnaast wil Holonite zich profileren als totaalaanbieder van esthetische, constructieve en/of functionele elementen voor in metselwerk. Om die reden is op de afdeling verkoop binnendienst een projectacquisitie afdeling opgericht. Wij zoeken versterking voor deze afdeling en zijn op zoek naar een De uitdaging Als project voorbereider behandelt u samen met uw collega's, binnen de gevraagde ter mijn offerteaanvragen, brengt u offertes uit en geeft u technische verkoopondersteuning. Tevens verwachten wij van u dat u in staat bent telefonisch contact met relaties te onder houden naar aanleiding van offerteaanvragen met als doel een correct technisch advies uit te brengen. Ook vervult u een ondersteunende rol bij het telefonisch en schriftelijke opvolging van uitgebrachte offertes. De functie-eisen Wij zoeken iemand die MTS/HTS-bouwkunde met goed resultaat heeft gevolgd en enkele jaren ervaring heeft met complexe bouwkundige projecten. U bent commercieel gericht. U kunt goed werken met Auto-Cad; technisch detailleren en tekeningen omzetten naar uittrekstaten. U heeft een proactieve houding en kunt zelfstandig werken en bent bereid om werkzaamheden ook na het verstrijken van de normale werktijd af te maken c.q. uit te voeren. U bent woonachtig binnen een straal van 30 kilometer vanaf Tholen of bent bereid naar deze regio te verhuizen. Wij verwachten dat u accuraat, efficiënt, resultaat gericht zult werken en ABN spreekt. De arbeidsvoorwaarden Wij bieden U een uitstekend salaris, passend bij de functie en afhankelijk van de u inge brachte praktijkervaring. Holonite biedt u ook een aantrekkelijk pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een goede (premie vrije) pensioenregeling. Informatie Indien u meer informatie over de functie wenst dan kunt u contact opnemen met onze hoofd verkoop binnendienst; de heer Patrick Zevenbergen, tel: 0166 - 60 13 47 Ook kunt u onze website raadplegen: www.holonite.nl Sollicitatie Uw sollicitatie kunt u binnen 2 weken sturen naar: Holonite B.V. T.a.v. Afdeling per soneelszaken, Postbus 39, 4690 AA Tholen. U kunt uw sollicitatie ook mailen naar: pz@holonite.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEGOTEN COMPOSIETSTEEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 112