At •rmmïl WWW.DOENSFOOD.COM Banen DOENS FOOD INGREDIENTS B.V. n Your Partner in organics! Ben jij op zoek naar een uitdagende baan? Trainee m/v '■<3 gemeente UOeS Groeps hoofd voedingsassistenten Voedingsassistenten Medewerkers schoonmaakonderhoud VANDENENDE TEKENAAR CONSTRUCTEUR m/v HTS wtb Emergis y o 10 I Zaterdag 30 juni 2007 PZC Kijk ook op ©JobTrack.nl Doens Food Ingredients BV. gevestigd in IJzendijke, is een dynamische, internationale onderneming die zich bezighoudt met inkoop, verkoop en verwerking van biologische voedingsingrediënten. Kwaliteit en klantenservice komen bij ons op de eerste plaats. Per direct zoeken wij ter versterking van ons team een SUPPLY CHAIN PLANNER (MA/) Functiebeschrijving: De supply chain planner is verantwoordelijk voor de gehele logistieke keten. Dit betekent dat je je bezig houdt met aan de ene zijde vraagvoorspelling maar aan de andere zijde ook met het plannen en afroepen van producten. Als planner ben je ook mede-verantwoordelijk voor de orderintake, verwerking, werkvoorbereiding en onderhoud je intensief contact met klanten en leveranciers over contracttermijnen en lever tijden. Tevens draag je zorg voor een correct voorraadbeheer, zowel intern als extern in samenwerking met de magazijnchef. Je streeft naar het optimaliseren van de interne en uitbestede handmatige en geautomatiseerde logistieke processen. Je analyseert, implementeert verbeteringen en draagt hiermee bij aan structurele verbeteringen van de voorraadniveaus. logistieke planning en werkvoorbereiding. Tenslotte verricht je allerhande logistieke activiteiten en verschaf je informatie aan het Trade-team om de juiste beslissingen te kunnen nemen. Profiel: Ervaring in of affiniteit met logistiek en transport is een groot voordeel voor deze functie. Je hebt een HBO-opleiding of gelijkwaardig niveau door ervaring. Enthousiasme, inzicht, uitstekende communica tieve vaardigheden en een pro-actieve instelling zijn voor ons van essentieel belang. Je beheerst het Engels en Duits goed in woord en geschrift, kennis van andere talen is een duidelijk pluspunt. Je bent goed in organiseren en leiding geven en hebt een sterke teamgeest. Je werkt ook onder tijdsdruk gestructureerd en ordelijk en zet je in voor een uitstekende service en kwaliteit. Je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit en laat je door eventuele problemen en tegenslagen niet uit het veld slaan. Tenslotte is een goede kennis van en handigheid in Excel onontbeerlijk. Wij bieden: Een leuk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Maar belangrijker nog: een leuke en dynamische werkomgeving waarin hard werken aan een goed resultaat en collegialiteit hoog in het vaandel staan. informatie en sollicitatie: Voor meer informatie betreffende deze functie kunt u terecht bij de heer Jeroen Meijering. Uw sollicitatie kunt u per e-mail sturen aan jeroen@doensfood. com o.v.v. Supply Chain Planner. HOTEL - CONGRESCENTRUM Wij zoeken: Medewerker bediening (m/v) (38 uur); Deze functie bestaat uit het draaien van wisselende diensten, waaronder: ontbijt, lunch en diner. Je bent verantwoordelijk voor een goede service en alle bijkomende werkzaamheden om onze gasten een optimaal verblijf te bieden. Wij vragen: Een enthousiaste teamplayer met een gastgerichte instelling, die niet alleen representatief is, maar ook stressbestendig en flexibel. Wij bieden: Een vaste baan met een salaris volgens horeca-CAO, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, en natuurlijk een prettige werksfeer in een jong en dynamisch bedrijf. Heb je interesse? Stuur je brief met cv binnen 8 dagen naar: Hotel de Zeeuwse Stromen, t.a.v. Marieke Werrij, Postbus 70, 4325 ZH Renesse of mail naar restaurant@zeeuwsestromen.nl Goes zoekt voor de afdeling Vergunning en Handhaving (V&H) een: Wij vragen Een vlotte persoonlijkheid met een recent afgeronde opleiding WO-bestuurskunde, WO- organisatiewetenschappen of HBO Management, Economie en Recht. Wij bieden Als trainee werkje onder goede begeleiding mee aan het handhaven van regels op het gebied van openbare orde, brandveiligheid, ruimtelijke ordening, milieu en bouwen. Je woont inspecties bij, verricht aanschrijvingen en we nemen je mee naar de rechtbank en Raad van State om hand- havingverschillen te bepleiten. Een specifieke taak voor jou wordt het ontwikkelen van een integraal handhavingsbeleid. Kortom, je krijgt de kans uit te groeien tot een volwaardig juridisch medewerker handhaving. Een traineeship wordt vervuld voor de duur van 1 jaar. Hierbij geldt een vaste vergoeding van 1.990,00 bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek. Geen acquisitie Kijk voor de volledige vacature op www.goes.nl Stadskantoor M.A. de Ruijterlaan 2 4461 GE Goes Postbus 2118 4460 MC Goes Tel.: (0113) 24 96 00 Fax: (0113) 23 08 76 E-mail: stadskantoor@goes.nl Internet: www.goes.nl Bij Emergis maken we ons sterk voor de geestelijke gezondheid van alle mensen in Zeeland. Met preventie, behandeling (ook via internet) en langdurige begeleiding als dat nodig is. Deskundig. Betrokken. Dichtbij. Met volledige inzet. Steeds met gevoel en respect voor ieders persoonlijke achtergrond. De optelsom heet vakmanschap. Daar draait bij Emergis alles om. U geeft leiding aan de 15 fte tellende afdeling die het voedingsproces op de klinische afdelingen van de centrale voorziening in Goes organiseert en ver zorgt. Waar nodig werkt u zelf mee in de uitvoering. U verzorgt ook de afdelingsadministratie'. U hebt veel interne en externe contacten en stimuleert het ontwikkelen van nieuwe voedingsconcepten. U bent een inspirerende, innovatieve, sociaal vaardige leider met een relevante mbo-opleiding en veel ervaring met computerprogramma's. Het gaat om een functie voor 32 tot 36 uur per week. - op oproepbasis (Kloetinge) - in combinatie met huismeestertaken (Terneuzen) Een geheel nieuwe manier van voedingverzor ging. U organiseert samen met de cliënten het voedingsproces op de afdeling. De cliënten krijgen hierbij veel ruimte voor hun eigen inbreng. Het betekent dat u samen bezig bent met menu samenstelling, inkoop, bereiding, opdienen, afwas sen, voorraad- en budgetbeheer en administratie. U blijft als professional eindverantwoordelijk. Dit vraagt van u een opleiding als voedings assistent of vergelijkbaar, op minimaal mbo- niveau. Plus kennis van en ervaring met het verstrekken van voeding, diëten en het verzorgen van de administratie. Daarnaast bent u bereid tot het vol gen van verdere opleiding(en). U bentopallediensten inzetbaar, ook in de weekeinden en met de feestda gen. Goede sociale vaardigheden, tact, zorgvuldigheid en het bewaren van de eigen houding zijn belangrijk in het contact met de cliënten en bewoners. Standplaats Kloetinge: het gaat om een functie voor minimaal 12 tot maximaal 24 uur per week. Standplaats Terneuzen: naast uw werk als voedingsassistent hebt u huismeestertaken op diverse locaties. In deze combinatiefunctie bent u vier uur per week huismeester en minimaal 4 tot maximaal 16 uur per week voedingsassistent. U verricht diverse schoonmaakwerkzaamheden in algemene ruimten en op behandelafdelingen, afwisselend in de ochtend (vanaf 7.30 of 8.30 uur) en in de middag (vanaf 13.30 uur). U hebt affini teit en bij voorkeur ervaring met schoonmaakwerk. Uw keuze voor dit werk en voor een parttime baan kunt u goed motiveren. U bent flexibel ingesteld, sociaal vaardig en kunt tactvol omgaan met cliën ten. Het gaat om een functie voor 15 uur per week, drie uur per dag. Informatie en sollicitatie Voor sollicitatiegegevens en verdere bijzonder heden over deze vacatures kunt u terecht op www.werkenbijemergis.nl. •MACHINEBOUW Vandenende Machinebouw B.V. Monsterweg 41 4454 AA Borssele www.vdec.nl info@vdec.nl tel. 0113 351555 Vandenende Machinebouw B.V. bouwt machines voor diverse sectoren: landbouw (Mullié), tuin en park, logistieke lijnen etc. Zie de website. Wij zoeken voor onze afdeling engineering: Afwisselende functie met veel verantwoordelijkheid. Alle facetten van engineering komen aan de orde, inclusief projectbegeleiding. Wij werken met AutoCad Inventor. Schoolverlater welkom. Sollicitaties richten aan: Vandenende Machinebouw B.V. Monsterweg 41 4454 AA BORSSELE t.a.v. dhr. M. van den Hoek www.werkenbijemergis.ni Mailen mag ook m.vdhoek@vdec.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 110