Uitzicht is schitterend Je zit hier precies op de goede hoogte 6 HUIZENMARKT Havenkom 26 Kortgene Plus: Uitzicht Beveiliging Woonoppervlak Min: minder geschikt voor gezin geen ligplaats fietshelling steil Een luxe tweede huis, voorzien van alle gemak ken. Met een goed glas wijn genieten van het uitzicht, badderen in bubbels en geen zorgen over onderhoud en tuin. Voor velen een droom. Maar mijmeren over over wat zou kunnen, is ook leuk. En kijken kan geen kwaad. Een Inkijk in een luxe appartement. Inclusief wijn en bloemen van de verhuurder. Soort woning: appartement met dubbele bestemming, recreatief en permanent door Annemarie Zevenbergen Gerard Bakker loopt naar één van de grote glazen schuifpuien en wijst naar de haven. „Vanuit dit raam kun je pre cies de botenhelling zien. Daar laten mensen hun bootjes te water." Grinni kend: „Dat gaat nog al eens mis. Heer lijk, dat leedvermaak." Bakker is eigenaar van het luxe suite-ap partement dat de vierde woonlaag be slaat van het appartementsgebouw aan de Kortgeense Havenkom. Een opval lend complex, niet in het minst door de blauwe kleur op de gevels. Het ge bouw ligt voor een deel in het water en kenmerkt zich door een speelse vorm geving. De huidige eigenaar heeft het pand geërfd van zijn vader. „Het gaat me toch wel aan het hart te verkopen. Mijn vader overleed voordat hij er van kon genieten." Desondanks laat hij met gepaste trots zijn bezit zien. „Ik ver huur het nu voor het grootste deel. Dat vind ik leuk hoor, gastheer spelen. De bedden mooi opmaken, een bloemetje en een flesje wijn neerzetten." „Het is een ruim appartement met ra men rondom. Dat is wel uniek. Je hebt uitzicht aan alle kanten. Van de haven tot de landerijen. Ik krijg daar nooit ge noeg van. Zeker niet van het water. Dat is iedere keer anders, qua licht, bewe ging. Je hebt omdat je vrij hoog zit ook privacy, maar je zit niet té hoog. Ik kan converseren met iemand die beneden langsloopt." Met een ondeugende blik in de ogen wijst Bakker naar een pand aan de over kant. „Dat woont Karla Peijs. Ik ben één van de weinige die kan zeggen dat Karla in mijn bed heeft gelegen. Nee, niet gelijk met mij hoor, ze heeft hier gehuurd." De woning heeft een living van 75 m2, met een ruime keuken die is voorzien van alle inbouwapparatuur, waaronder twee ovens. Verder een gastenkamer met inloopdouche en badmeubel, een ruime masterbedroom met eigen bad kamer en balkon op het zuidwesten en een derde slaapkamer met toegang tot badkamer. Alle deuren lopen tot aan het plafond, dat geeft een ruimtelijk ef fect. Diverse schuifpuien geven toegang tot de balkons. Het appartement is voorzien van per ruimte regelbare vloerverwarming, een aparte wasruim te en garderobe met toilet. Bakker kijkt nog eens rond: „Ik ben hier gewoon te weinig. En wie weet wat de toekomst brengt." Aantal kamers: 4 Woonoppervlakte: 200 m2 Ligging: aan de haven van Kortgene met vrij uitzicht Balkons rondom Extra: lift, vloerverwarming, beveiliging, twee parkeerplaatsen, inpandige berging en buitenberging voor vuilcontainer Vragprijs: 639.000 euro Informatie; www.ruiterplaatmakelaardij.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 94