HUIZENMARKT 3 Vakantiehuis in de kijker 7 Nieuwbouw 9 Puzzelen Luxe is De makelaar Fiscus de oven is geen overbodige luxe en de loungechairs op het terras horen en gewoon bij. Het kopen van een tweede woning is zoeken en puzze len. Zoeken naar de juiste lig ging en het juiste uitzicht. En ook puzzelen met mogelijkhe den. De geschikte financie ring, verhuren of niet, de fis cus; er komt heel wat bij kij ken om die puzzel compleet te krijgen. Kijken is vaak het begin van alles. Het liefst ook even bin nenkijken, zoals in dat sui te-appartement aan de haven van Kortgene. Of in die luxe, onder architectuur gebouwde villa aan een oever van het Veerse Meer. De bijlage geeft een steuntje in de rug, bij het zoeken en puzzelen. Of ge woon bij het dromen over dat paradijsje aan de kust. COLOFON Coverfoto: Marijke Folkertsma Vorm en beeld: Sander van der Bijl, Nourdin Kouch, Arjen Nijmeijer Eindredactie: Annemarie Zevenbergen Een tweede woning is voor velen een droom. Dromen kan ook leuk zijn op zijn tijd. Mijmeren over hoe het zou kunnen zijn. Een luxe villa met boot voor de deur, een appartement met alles er op en er aan? Maar het kan ook een stuk eenvoudiger en be reikbaar voor een groter pu bliek: het houten huisje. Zee land heeft het allemaal, maar de luxe vakantiewoning is in opmars. In deze Huizen- marktbijlage staat de recreatie woning voor het voetlicht. Een overzicht van de huizen prijzen geeft aan dat de groot ste bulk aan recreatiewonin gen tussen de anderhalf tot drie ton zit. Maar veel Rand stedelingen draaien hun hand niet om voor een ton of wat meer. Het moet het liefst net zo luxe als thuis, met tweede badkamer, compleet uitgeruste keuken en garage. Want voor hen is recreëren niet kamperen. Dus die twee- 14 5 Vakantiehuizen het liefst met de tenen in de zee Appartement in Kortgene op markante plekken met hypotheken thuisgevoel in vakantiehui? Het gaat niet om het driedelig pak 13 Villa aan het Veerse Meer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 91