Zeeland de nek van een koe door te snijden' airco-garage.nl wm*&i Mogelijk meer appartementen voor senioren op terrein van Lindenhof Dethon Post blijft groeien BOSCH ij ipp ^90os se I 'k S F - Spreekuur verzuim bevalt Woongoed Zeeuws- Vlaanderen peilt animo in Zuiddorpe. Bezorgingstak van integratiebedrijf goed voor 55 banen. Auto brandt uit na botsing tegen boom Vollemaansexcursie in natuur Braakman PZC Vrijdag 29 juni 2007 27 vc -/. 9S ^'TÈJEs .ïïi Nina Berendsen uit Philippine, hier met kat Flo, is druk aan het solliciteren bij dierenartsenpraktijken. foto Peter Nicolai door Eugène Verstraeten ZUIDDORPE - Woningbouwcorpora tie Woongoed Zeeuws-Vlaanderen twijfelt nog of ze op het terrein van de voormalige Lindenhof in Zuiddorpe meer dan tien apparte menten wil bouwen. Op dit moment worden reacties van mogelijke gegadigden op een rijtje gezet. Manager projecten Ro bert de Ridder verwacht dat er vol gende week knopen worden door gehakt. '^De locatie van het voormalige ver zorgingshuis de Lindenhof aan de |ofdweg-Noord wordt voor het jre gedeelte door Mondriaan jOntwikkeling ingevuld Zjlftal koopwoningen, fciet' de projectont wikkelaar overeenstemming be reikt over de bouw van tien huur- appartementen en een service punt", zegt De Ridder. „Vanuit dat servicepunt kunnen allerlei vor men van zorg verleend worden. Maar er komt bijvoorbeeld ook een geldautomaat." De wooncorporatie overweegt om aansluitend aan de appartementen nog tien huurappartementen te bouwen. Het worden ruime senio renappartementen met twee slaap kamers. „We hadden in het verleden altijd al een plan voor meer appartemen ten, maar wij denken in eerste in stantie dat dit te veel wordt voor een kleine kern als Zuiddorpe", Afhankelijk van de belangstelling wil Woongoed misschien tien extra huurappartementen bou wen op het terrein van de Linden hof in Zuiddorpe. zegt De Ridder. „De projectont wikkelaar heeft ons gevraagd of we misschien toch de grond wil len kopen voor nog eens tien ap partementen. We hebben gezegd dat we daarvoor eerst de belang stelling willen polsen. Want het gaat natuurlijk om een flinke inves tering en we willen niet bouwen voor leegstand." Woongoed heeft huis-aan-huis een nieuwsbrief verspreid in Zuid dorpe, Overslag en omgeving en via de gemeentelijke informatiepa gina is een oproep gedaan aan be langstellenden om zich uiterlijk af gelopen maandag te melden. „Er zijn wel reacties binnen geko men, maar ik heb nog geen totaalo verzicht" zegt De Ridder. We gaan nu alles op een rijtje zetten. In de loop van volgende week weten we of de reacties voldoende zijn om die tien extra appartementen te bouwen." TERNEUZEN - TWee leerlingen van scholengemeenschap De Rede in Terneuzen hebben hun einddiplo ma alsnog behaald dankzij het ver- zuimspreekuur van de GGD. Dat bericht de school halverwege de proef die dit jaar op De Rede en Zeldenrust-Steelantcollege wordt gehouden. De jeugdverpleegkundi- ge van de GGD sprak tot nu toe met 65 leerlingen die zich vaak ziek melden en hun ouders over al lerhande problemen. TERNEUZEN - Algemeen directeur C. Sponselee van het werkvoorzie ningschap Dethon is bijzonder te vreden over de groei van de post- bezorgingstak van zijn bedrijf Werkten er vorig voorjaar 35 me dewerkers voor de dienst, inmid dels is dat aantal gegroeid tot 55. Klachten zijn er amper of niet, maar de Dethonmedewerkers wor stelen wel met imagoproblemen, zei Sponselee in antwoord op vra gen van schapsbestuurder J. Wiel akker. Wielakker zei tijdens de ver gadering van het algemeen be stuur van het schap gehoord te hebben dat de post- en pakketbe zorging niet zo goed zou zijn en dat er klachten zouden rondzin gen. Sponselee gaf aan dat de be zorgdienst voldoet aan de afspra ken die met TNT gemaakt zijn en dat er bij hem en bij de opdracht gever geen klachten zijn binnenge komen. Vanaf april verzorgen Dethonmensen alle postroutes. Technologie voor het leven IJZENDIJKE - Op de Mauritsweg in IJzendijke is gisteren bij een eenzij dig ongeval een auto uitgebrand. Een 36-jarige vrouw uit de ge meente Sluis reed in de richting van IJzendijke en verloor de con trole over haar voertuig. Zij botste tegen een boom en belandde in de sloot. Omstanders haalden haar uit de auto en brachten haar met nekklachten naar het ziekenhuis in Terneuzen. De auto brandde he lemaal uit. BRAAKMAN - Natuurliefhebbers kunnen zaterdag 30 juni meedoen aan een excursie door De Braak man. Die dag is er een Vollemaans- wandeling in het natuurgebied. De wandeling begint om 22.00 uur op de parkeerplaats bij de receptie van VakantieEiland de Braakman en kost inclusief consumptie 7,50 euro. Opgeven bij Staatsbosbeheer via 06-51365184. |(int/erieurs| Langstraat 2, Arnemuiden. tel. 0118-601273 Geopend van maandagmiddag t/m zaterdag. üp- Koopavond op afspraak. www.joosseinterieurs.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 69