Geslaagd Iedereen geniet op zijn eigen manier van geluid Beter 32 I Vrijdag 29 juni 2007 PZC Deskundig hooradvies bij u in de buurt: Bel 0900 -AO AO 500 www.beterhoren.nl Calvijn College, Goes Vmbo, gemengde leerweg economie: Elian Oppeneer; techniek: Freek van Dorp zorg en welzijn: Janine Bom; Esther Kriek- aart; Marian Neels. Vmbo, theoretische leerweg economie: Karina van der Maale. techniek: Marloes Hamelink, Chris van Liere. Havo, cultuur en maatschappij Willemieke Dieleman; Janine Schipper. Havo, economie en maatschappij Hanneke Joppe. Vwo, natuur en techniek: Nathan Mol. Calvijn College, Middelburg Vmbo, gemengde leerweg economie: Quintian Buteijn. zorg en welzijn: Jantine Jacobse Vmbo theoretische leerweg economie: Daniël Ceskus Calvijn College, Krabbendijke Vmbo, gemengde leerweg, zorg en welzijn: Leonard Boeder; Marieke de Koster; Jessica Ruissen. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, bouwtechniek: Leen van Vossen. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, bouwtechniek: Julian Vane. handel en verkoop: Alex Bakker. Calvijn College, Tholen Vmbo, gemengde leerweg, economie: Jan Lennard Kempeneers, Buys Ballot College, Goes Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, economie: Christopher Verkroost; Zeka- riya Zemmouri. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, economie: Wieke van Willegen. zorg en welzijn: Ilse Florusse; Sharon On- derdijk; Glenn Savonije. Vmbo, gemengde leerweg, economie: Marco den Deurwaarder. Vmbo, theoretische leerweg Romina Arslanlar; Chantal Corstanje; So fia Saeed; Tim Severien. Havo, cultuur en maatschappij Maresha Dijkhuizen Atheneum, cultuur en maatschappij Joanne Vogelzang, Kapelle ENSAID Modevakschool Modinette: Marisca Blaauw, Tanja de Vis ser; Costumiére: Jellie Hendrix. Groene School Sommelsdijk Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg Sylvia Berens; Mariska Nagtegaal. ROC Zeeland Eerste Monteur Elektrische Bedrijfsin- stallaties: Kai Geissler; Jordy Klopmeijer; Mark van Pagee. Eerste Monteur Sterkstroominstalla ties: Romero Baboeram; Steven Bare- man; Wilmer van Belzen; Frank van den Bergen; Arno Bommeljé; Wesley Buunk; Fabian Dieleman; Wendy Dirven; Marco Gonqalve Brito; Marten Janse; David Kal- jouw; Alexander van Leeuwen; Henk Nie- boer; Johnny Nieuwdorp; Ramon Ver- mue; Sander de Wit; Jack Woltman. Middenkaderfunctionaris Automatise- rings Energietechniek: Jaap-Jan de Brui ne; Sjors van der Heijden; Jeffrey van He- mert; Marijn Karman; Jeffrey Kouwenho- ven; Matthijs Lobbezoo; Harro Melse; Pirn Menheere; Patrick Vriend; Bram de Vries; Martijn van 't Westende; Johan Wouters. Middenkaderfunctionaris Computer In terfacetechniek: Christiaan Cloet; Wiljan van 't Hof; Jochen Homburg; Mark Jan sen; Yann Sinke; Henk Pieter Talsma; Peter Tol. Monteur Elektrische Bedrijfsinstalla- ties:Jan Faasse Monteur Sterkstroominstallaties: Mi chael Baars; Benjamin Blumink; Jacco Eversdijk; Niels Felius; Dennis de Jonge; Pascal Nelis. Technicus Sterkstroominstallaties: Gra ham Holmes; Pim Lievense; Ferdi Peeters; Bert Zuidweg. ICT-beheerder: Martin Beije; Remco de Bruijn; Lukas Dekkers; Kay Doornink; Jur- gen den Engelsman; Emiel Flipse; Francis Haring; Sebastian Keijmel; Joris Kolff; Mi ke Koopman; Mark Korshuize; Remco de Kroo; Joeri Leijs; Fabian Markaban; Davy Nielen; Pawel Sekowski; Johnny Slabbe- koorn; Benny van Someren; Coen Spoor; Martijn Struijk; Martin Struik; Bart van Tuil; Marijn van Wijngaarden; Michiel Wolf. IT Mediaproductie: Merijn van den Berg; Jorge da Concei^ao Pereira Lopes; Brian Dijkstra; Kevin Elshout; Stefan Haars; Jas per Jongepier; Kimberly Moens; Roel van Sabben; Lieve Sonke; Edwin Vroonland; Rick Werrij; Anniek de Zeeuw. Medewerker beheer ICT: Onur Arslan; Bora Baturar; Rouchdi El Kharbouchi; Chris op't Hof; Martijn Hoogvliet; Jeffrey de Jong; Erwin Keukelaar; Thomas de Kos ter; Joos Mesie; Bilal Mohammed Burhan; Sander de Nooijer; Marcel den Outer; Jeroen Pruijsers; Alexander Samson; Pa trick Schipper; Sylvester Schriemer; Den ny de Taeye; Raymon van 't Veer; Thomas Verstraete; Robbert Wallaart; Frans Wes terink Medewerker ICT: Stefan Berk; Mark Dek ker, Grijpskerke; Peter Francke; Wendy Ja cobse; Samie Kisakye; Daniël Loriaux; Jef frey Mol; Kwong Ooi; Roland Schörgers; Rayinder Sewlal; Luc Visser. Netwerkbeheerder: Fuad Bodur; Chris Kedziora; Pascal Kimmel; Wilbert Kruijt; Maykel Schoonings; Jan den Toonder. Maritiem Officier (Zeevaart): Monique Filius; Martin de Nooijer; Dominique van der Zwart. Schipper/Machinist Beperkt Werkge bied: Joeri Barg; Leo van der Jagt; Gwenn Martens, Niel; Bas Melis; Niek Drijdijk; Bas Nijsse; Paul Ruis; Richard de Schep per; Jeroen Staalman. Stuurman/Werktuigkundige Zeevis vaart SW6: Leo van der Jagt. Stuurman/Werktuigkundige Kleine Schepen (Zeevaart): Carlo Boekhout; Ralph van den Engel; Danny van de Gein; Stefan Mieras; Ricardo Mombarg; Johan Valkier; Wout Vreeke. Assistent Expediteur: Mare Jansen Assistent Uitvoerder Burger- en Utili teitsbouw: David Janse Metselaar: Anthony Butijn; André Dek ker Middenkaderopleiding Bouwkunde: Harm Buijs; Erik Damen; Bojan Dekker; Pascal Gaakeer; Dominique IJpma; Vin cent de Leeuw; Roel Maljaars; Giel-Jan de Neve; Peter Oosterlee; Tommie de Roo, Rilland; Marcel Schroevers; Herman van Vaardegem; Marik Waterman; Pascal Zoe- teweij; Jaco Zuijdwegt. Primaire Timmerkracht: Luciën van den Boomgaard; Ramon Janse; Michiel Janse; Erik Rijk; Jan Slager; Jordy Sleijpen; Willi am van Sparrentak; Guus Toornstra; Den- nie Venema. Voortgezette Timmerkracht: Gerard Bosman; Bertus Don; Harm Dorst; Corne van Driel; Maarten van Duijn; Rens van Eekelen; Nico Schrijver; Ferrie ten Veen; Niels Verhage; Mario Weststrate. Middenkaderfunctionaris Infratech- niek: Frank Borst; Freek Filius; Leonard Janse; Sander Kesselaar; Michiel Klap; Jo nathan Kwast; Herman Riemens; Willem Jan Roelse; Wesley Schipper; Ruben van Steenoven. Assistent Dakbedekkingsmonteur: Leon Leendertse. Assistent Installatiemonteur: Lennart Boogaard; Christian Kot Assistent Installatiemonteur: Joost van den Biggelaar; Bas Klijn; Theodoor van Koeveringe; Corné Lokerse; Martjan Ver hage; Jurgen de Weert. Dakbedekkingsmonteur: Leon van Pel. Installatiemonteur, Woningbouw: Niels Banham, Herkingen; Auke Jongejeugd; Gerwin Pieper; Bart Schout; Michael van Staalduinen; Jan Willem van Veldhuisen; Wim van der Weele; Marco Zandee. Verwarmingsmonteur: Peter Matthijsse Biomedisch analist (Klinische chemie): Elsbeth Joosse; Marieke Molhoek; Astrid Provoost; Bennie Schuit Biomedisch analist (Microbiologie): Joost Verhoeven Chemisch-fysisch analist: Veronique de Bie; Collin Bohncke; Wouter Bonte; Bram Boogaard; Iman Bout; Astrid den Herder; Evelien Klamer; Bennie Louwerse; Quint Mechielsen; Daphne Ongenae; Carlijne Roozemond; Anne-Marije Snaterse; Erwin Sonneveld; Miranda de Visser; Middenkaderfunctionaris Medische La boratoriumtechniek: Christiaan Kerpel. Werktuigbouwkunde: Arjan Beeke; Arno Berghuis; Jan-Willem Boone; Ido Cappon; Eric Cijsouw; Marcel Dekker; Peter van Eijzeren; Hans-Peter Eversdijk; Marco Fleurbaaij; Peter Jakobsen; Roel Janse, Nisse; Sander Koole; Fabien Leg rand; Frits van der Maas; Leendert van der Maas; Richard Matthijsse; Ruben de Nooijer; Ruben Osse; Robert Quaak; Jan-Krijn Ras;Tom Versluijs; Stijn Ver- stuyf; David-Jan Verweij; Bart Vrolijk; Marnix Weststrate; Adriaan Wisse; Autotechnicus: Serdal Arpaci; Ruud Berk hout; Sjoerd Franke; Menno Jansens; Mi chael Menheere. Bedrijfsautotechnicus: Robbert de Wit, Commercieel Bedrijfsleider/Ondernemer Kleinbedrijf: Pim van Hasselt; Serge Pol derman; Mare Tolhoek; Robbert Visser; Björn de Waal. Eerste Autotechnicus: Paz Boekhout; Cees Jumelet; Barry Walthaus. Eerste Bedrijfsautotechnicus: Paz Boek hout Technisch specialist personenauto 's Jelle den Boer; Jelle Jeroense; David Osté; Gerry van de Sande; Bart Sijs. Personenautotechnicus: Dennis Bek; Corné Eckhardt; Damien Fransbergen; Azad Hasan; Igor Ivanisevic- Mustapic; Jor dy de Jager; Arnold Karelse; Lourens Mal jaars; Marlon Merison; Jan-Willem Rot tier; Pascal van Schaik; Armapd de Smit; Martijn Verdonk. Mechanisch Operator B: Peter Schurink; Joannes de Wolff. Middenkaderfunctionaris Algemene Operationele Techniek: Laurens Bode; Matthijs Geldof; Adjan Hoste; Willem van Kooten; Lennart du Puy; Alexander Saas; Gijs Wassenaar; Colin Weeland. Operator A: Fakhry Abdulhamid Ahmed; Bülent Aykol; Fakhri Fuad Abdelkarim; Imad Saleh Mahdi; Amer Kawash; Akbar Osman; Qusay Salim Sadiq; Arabiou Trao re Salifou; Ibrahim Turay. Procesoperator B: Marcel van Domme len. Allround operator: Zias Lourense. Ét M ."Te- Het geluid van vrienden die aanbellen ffe 4 ■¥- --- leder mens is uniek. Net zoals ieder hooradvies. Daarom luisteren onze professionele hoorspecialisten naar Wij zorgen voor de beste hooroplossing op maat. Altijd vrijblijvend op proef! Het geluid van spetterend plezier We brengen geluid tot leven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 34