Familieberichten Janis Geer se 28 Donderdag 28 juni 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Waarom zijn er zoveel vragen waarom is er zoveel pijn waarom zijn er zoveel dingen die niet te begrijpen zijn. Verdrietig delen wij u het overlijden mee van onze schoon dochter, schoonzus en tante, Cornelia Maria Dellebeke-Gras Alan Ze mocht maar 49 jaar worden. C. Dellebeke J. Dellebeke-Schipper Rinus Dellebeke Corrie Moens-Dellebeke Ton Moens Marjolijn en Annemarie Danielle en Marvin Ermelo, 27 juni 2007 Correspondentieadres: C. Dellebeke Achter de Kerk 16 4339 AN Nieuwen Sint Joosland Ze stond volop in ftet leven en samen ftaaden ze zoveel mooie plannen. Tot onze grote ontsteltenis is plotseling en veef te vroeg uit ftet leven weggerukt onze hartelijke, zorgzame en liefdevolle levenspartner, moeder, oma, zus en schoonzus Maatje Adriana de Steur (Marijke) Donfrecftt 15 maart 1956 t Rotterdam 26 juni 2007 Hans Pascal, Milly Si Kyrajqy Leon Si Meref Remy SC Jose Linda Remco Sjaak SC Joke Kees Hennie SC Peter Neef SC nicftten Correspondentieadres: Hans Rijke Nieuwe Vfissingseweg 286, 4335JJ Middelburg Gelegenheid om afscheid van Marijke te nemen op donderdag 28 juni en vrijdag 29 juni van 20.00-20.30 uur in ftet rouwcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Zaterdag 30 juni willen wij haar gedenken om 10.00 uur in dé aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Midtfelfturg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden, waarna er gelegenheid is de familie te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven déze advertentie als zodanig te beschouwen. Vol ongeloof namen wij kennis van ftet overfijdén van onze dierbare vriendin Marijke de Steur Wij wensen Hans, kinderen en kleindochter veel kracht om dit gro te verlies te verwerken Je hoeft je verdriet niet alléén te dragen Het is te groot om mee om te gaan Je ftoejt ftet niet te vragen Je kunt altijd op ons aan Marijke, voor altijd in ons ftart Je vrienden van camping Zeelandia bon voyage Marijke Jan Corrie Louis Corry In gedachten leven wij mee met het intense verdriet van het verlies van jullie man en pa Pieter Bodrij Dat jullie de kracht mogen vinden om dit verlies te dragen met de mensen om je heen die van jullie houden. Sep, Meeri, Edwin, Martha. Belle-amie, Lieve Tot onze verbijstering en tussen hoop en vrees is maandagavond onze lieve vriendin Marijke overleden. 'Als een vloedgolf zo plots, het overdondert iedereen..' Tonnie en Irma Esther, David en Milan Jont Rosalie Mijn omzwervingen hebt u opgetekend, vang mijn tranen op in uw kruik. Staat het niet alles in uw boek? Psalm 56 9 Op 24 juni 2007 is overleden onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Paulina Geerse - Jobse Koudekerke, Amstelveen, 19 augustus 1928 24 juni 2007 Terheijden: Niels Geerse Joke Geerse - van der Steen Jasmijn David Sven Middenbeemster: Mark Geerse Anneke Goede Paula Anna Christian Amsterdam: Peter Geerse Monique Sukdeo Correspondentieadres: C.A.J. Geerse Bastion 32 4844 BN Terheijden Er zal een korte dienst worden gehouden op donderdag 28 juni om 19.00 uur in de Handwegkerk te Amstelveen, daarna is er gelegenheid om afscheid te nemen en de familie te condoleren. De uitvaartbijeenkomst vindt plaats op vrijdag 29 juni om 13.45 uur in het Dorpshuis te Biggekerke. Aansluitend zullen we pa te ruste leggen bij ma op de begraafplaats van Biggekerke. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis. Met grote droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Pieter Bodrij Wij wisten dat Pieter erg ziek was, maar dat zijn afscheid zo snel zou komen hadden we zeker niet verwacht. Zijn bericht van overlijden kwam bij ons allen dan ook heel hard aan. Wij verliezen in Pieter niet alleen een fijne collega maar ook een echte kameraad. Pieter werd zeer gewaar deerd door zijn collega's en leidinggevenden, hij stond altijd voor iedereen klaar. Wij zullen hem erg missen. Wij wensen zijn familie en naasten veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Pieter zal altijd in onze herinnering blijven. Directie, collega's en oud-collega's van Schelde Gears B.V. Vlissingen, 25 juni 2007 sd Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager, oom en oud-oom Simon Johan Hanse in de leeftijd van 80 jaar. Zierikzee: Z.N. van den Ouden-Hanse Lian en Cor Weyers-van den Ouden Nienke en Martijn Elke en Jeffrey Erik en Monique van den Ouden-van Berkel Iris Dylan Kerkwerve: J.S.M. Hanse D. Hanse-Verton Monique Hanse en Thomas (in herinnering) Martine en Karsten van 't Hof-Hanse Zierikzee, 26 juni 2007 Hospice 'Schouwen-Duiveland' Correspondentieadres: J.S.M. Hanse Taaiersweg 1 4321 TS Kerkwerve Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen vrijdag 29 juni van 12.45 tot 13.30 uur in het Kerkcentrum van de Gasthuiskerk aan het Havenplein te Zierikzee. De crematieplechtigheid zal plaatshebben om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wo nen, wordt u verzocht om 14.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het cremato rium alsnog gelegenheid de familie te condoleren. Lieve oma, Afscheid nemen is met zachte vingers wat voorbij is dichtdoen en verpakken in de goede gedachten ter herinnering Elly en Rini Laura en Wilfred De bewoners van het Seniorencomplex "De Veste" hebben met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van hun medebewoner, de heer Simon Hanse Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerd lid en mee levend medemens in onze gemeenschap. Wij wensen de familie Hanse veel sterkte met dit verlies. Namens ons allen, Het bestuur van de Bewonersclub Zierikzee, 27 juni 2007 Ze zijn ons maar geleend De vele mooie dingen Ons onbetwistbaar eigendom Zijn de herinneringen. Tot het laatst genietend van de mooie momenten, omringd door de liefde die hij heeft gezaaid, is rustig ingeslapen mijn lieve, zorgzame man, onze fantastische vader, schoon- en grootvader Wouter Lucretius Siddré Nederhorst den Berg, 1 februari 1919 Wassenaar, 26 juni 2007 C. Siddré-GIeichman Netteke en Stan Crombie-Siddré jet en Cees Faeseler-Siddré Machiel en Florieke Gijs en Veroni Ketie en Guido Wouter en [ulia Siddré-vanden Heuvel Christine Lucas Laurens Totie en Nico Visser-Siddré Sanne Sophie Jasper Van Ommerenpark 106 2243 EV Wassenaar Onze bijzondere dank gaat uit naar Cox, Winnie, Beatrix en alle medewerkers van het Van Ommerenpark. Wij nemen in dankbaarheid afscheid op vrijdag 29 juni om 14.00 uur in de Kievietkerk, Oranjelaan 2 te Wassenaar. Aansluitend bent u van harte welkom in de lounge van het Van Ommerenpark 200 te Wassenaar. De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 90