Nieuw Ockenburgh met volle kracht vooruit Baas in eigen opslagunit bij City Store Zonnige start voor Asco Knuijt Mannenmode weer strak in het pak 18 I Donderdag 28 juni 2007 PZC (Advertorial) Goes - Het welbekende restaurant Ockenburgh dreigde verloren te gaan voor de liefhebbers van een uitstekend verzorgde lunch, diner of partij. Maar gelukkig schijnt sinds kort de zon weer volop boven deze bijzondere horecagelegenheid. Een nieuw managementteam, een kers verse zwarte en witte brigade en met name een totaal nieuwe aankleding zetten Nieuw Ockenburgh weer krachtig in de markt. Middelburg - U heeft veel spullen, maar geen flauw idee waar u ze moet laten? Geen enkel probleem, gewoon City Store bellen. Daar huurt u heel simpel een opslagunit, waarin u alles wat u maar wilt bewaren kwijt kunt. En: u kunt erbij wanneer u wilt. Ondernemend Zeeland De eerste indruk is de belangrijkste, zegt men altijd. En wat dat betreft zit Nieuw Ockenburgh helemaal goed. Het nostalgisch aandoende pand staat er tintelfris bij, met hel derblauwe en witte zomerbloeiers tegen de hagelwitte gevel. Rondom het pand is een ter ras aangelegd van loodgrijze kingsize tegels. Daarop robuuste, bakken met olijfboompjes; zeer chique en prachtige blikvangers! Ook het nieuwe interieur mag er zijn: warme roodtinten gecombineerd met hout en aan de muur prik kelende foto's van wereldsteden als New York en Parijs. Nieuw Ockenburgh verenigt een aantal activiteiten in zich: niet alleen is het een uitstekend res taurant, het biedt ook alle mogelijke faciliteiten voor fees ten en vergaderen in de multi functionele zaal met aangren zende serre. Dankzij een flexibe le wand kunnen zaal en serre worden samengevoegd. Ook tot in de finesses verzorgde eve nementen op locatie zijn een specialiteit van Nieuw Ockenburgh. De keuken is Frans georiënteerd, met verras sende uitstapjes naar andere keukens. Chef-kok Martijn Quadt en souschef Thijs Maas vormen een creatief team dat tovert met verse, veelal regionale producten. Prijs en kwaliteit zijn bij Nieuw Ockenburgh prima in balans. Parkeren kan gratis op het nabijgelegen Stationspark. Parkeert u in de vakken achter het restaurant, dan ontvangt u standaard een tegemoetkoming op de parkeerkosten van €3,-. Nieuw Ockenburgh, V.d. Spiegelstraat 104, Goes 0113 270 870, www.nieuwockenburgh.nl City Store is onderdeel van Gerard Bouwense Verhuizingen en Meubelopslag, op industrie terrein Amestein. Per 2 juli a.s. neemt het bedrijf een gloednieuwe, gigantische opslag loods in gebruik, die is opgedeeld in een groot aantal mini-opslagunits. Zit u omhoog met bij voorbeeld een inboedel, tuinmeubilair, een als maar uitdijend archief, ingekochte handels waar of spullen van de sportclub? Dan is zo'n mini-opslagunit, die u voor minimaal 2 weken huurt, de ideale oplossing. U slaat uw spullen in principe eigenhandig op, in een unit waar van alleen u de sleutel hebt. (Tegen vergoe ding haalt City Store desgewenst de spullen op en plaatst deze voor u in de opslagunit.) Praktisch detail: u rijdt met de auto of bestelbus tot aan de opslagunit, dat scheelt gesjouw. Uw unit is 7 dagen per week toegankelijk tussen 06.00 en 23.00 uur, via een persoonlijke code. Toegangscontrole vindt plaats via de computer. Ook is er volconti- nu camerabewaking. De gehele opslagloods is volledig geïsoleerd en verwarmd. Uw spullen blijven zodoende in goede conditie. Vanzelfsprekend levert City Store de units altijd brandschoon op. Ook levert City Store verpakkingsmaterialen zoals kledingboxen, verhuisdozen, matrashoezen en vloeipapier. Meer weten? City Store is geopend tijdens kantooruren en daarbuiten volgens afspraak. Met 30 jaar ervaring in verhuizingen en opslag kan City Store u ongetwijfeld van dienst zijn. City Store, Voltaweg 27, Middelburg 0118 613713 www.city-store.nl Vlissingen - Dat ze een dijk van een product hadden wisten Naser Assaf en Huib Vos wel. Maar dat ze met hun bedrijf zo pijlsnel zóveel succes zouden hebben hadden ze nooit durven dro men. De vraag naar binnen- en buitenzonwering, kunststof en aluminium kozijnen en glaspro ducten van Asco is groot. Vlissingen - Het heeft even geduurd, maar het resultaat is er dan ook naar: Knuijt Mannenmode steekt na een flinke verbouwing en reorganisatie in een nieuwe jas. "Licht en ruimte" is het devies van eigenaar André Knuijt. André is spinnend tevreden met zijn vernieuw de bedrijfspand. Door de voorpui kijk je moei teloos tot helemaal achterin de winkel, en dag maar ook kunstmatig licht zet het assortiment fraai in de spotlights. 'Voorheen waren de diverse kasten vrij hoog en donker van kleur', vertelt André. 'Dat creëerde een knusse, maar ook wat gesloten sfeer. Ik heb gekozen voor een maximum aan licht en ruimte. De kasten zijn wit en achter de etalage een stuk lager dan eerst. Strakke tafels van glas en metaal geven eveneens een ruimtelijk effect. De mooie hou ten vloeren zijn bewaard gebleven, want ze passen perfect in het nieuwe, moderne interieur. Een ander belangrijk voordeel van de lichte entourage is, dat de kleding erg mooi tot zijn recht komt. De koffietafel centraal in de zaak is ook een groot succes. De reacties van mijn klanten zijn enorm positief en dan weet je: dit heb ik goed gedaan.' Knuijt Mannenmode heeft geklede, maar ook casual mode voor mannen van alle leeftijden met stijl. André Knuijt kleedt zijn klanten van top tot teen, in onder- en bovenkleding van o.a. Schiesser, Gaastra, McGregor (met onder meer de trendy Formule 1 SPYKER-lijn), Alberto (een totaalassortiment broeken in verschillende stijlen van jeans tot rib tegen een mooie prijs), Benvenuto (pakken, colberts en overjassen die onderling perfect combineren), Ledüb (overhemden) en Van Gils (confectie). Opgelet: ter gelegenheid van de opening van Knuijt Mannenmode- nieuwe-stijl ontvangt u een korting van 25% op de hele collectie! Knuijt Mannenmode, Oude Markt 45, Vlissingen 0118 419337 Asco is 6 dagen per week geopend, maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur en buiten kantooruren op afspraak. Asco, President Rooseveltlaan 735, Vlissingen 0118 441944; www.ascozeeland.nl Naser is de man met de gouden handen en Huib de bouwkundig specialist. Ooit waren ze werknemer bij de bekende ondernemer Bram Jakobsen. Die zag in Huib en Naser een ijzer- sterk duo en hielp hen de kansen die voor het oprapen lagen ook daadwerkelijk te grijpen. Gezamenlijk vormen zij nu het directiedrie manschap van Asco, waarbij Bram de functie van Allround Coach In Ondernemen vervult. Op 1 mei dit jaar opende Asco zijn deuren, die toegang geven tot een sobere en misschien juist daarom wel zo effectieve showroom. De zaak liep gelijk goed en de ordermap is inmid dels goedgevuld. De locatie van Asco - aan de bedrijvige President Rooseveltlaan, tegenover een bekende XL kruidenier - is dan ook een regel rechte topper, de producten zijn dat absoluut ook en het vakmanschap van de mannen van Asco maakt het af. Zij verkopen en plaatsen uitsluitend de crème de la crème in binnen- en buitenzonwering, aluminium en kunststof kozijnen en glasproducten (van meubels tot hardglazen puien). Bovendien geven zij daar ook nog eens een onwaarschijnlijk hoge fabrieksgarantie op: 7 jaar op de zonwering en 10(1) jaar op de kozijnen. Ook prettig: Asco verlangt geen aanbetaling op de kosten, u betaalt pas als de hele klus geklaard is.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 18