familieberichten jjfs ÉLÜ 24 j Dinsdag 26 juni 2007 P2C Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag to't 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Op vrijdag 29 juni 2007 gaan trouwen Jan Steenhorst Ciska Berrevoets De huwelijksvoltrekking zal plaatsvinden in het stadhuis aan de Meelstraat te Zierikzee om 16.00u Namens de kinderen en de ouders van Jan Ciska Indy Senna Jan Jos Steenhorst Kees Ria Berrevoets, Ferrie Nady Jan Ciska wonen aan de Lelie 17 4518 EV te Brouwershaven De vlinder is gevlogen... Verdrietig en tegelijk vol bewondering en respect voor haar moedige strijd tegen een ongeneeslijke ziekte, delen wij u het overlijden mee van onze dochter, zus, schoonzus en tante Catharina Francina Luteijn Karin op de leeftijd van 43 jaar. Oostburg: W.C. Luteijn-van Strien t H.I.P. Luteijn Wolphaartsdijk: Anco en Griet Luteijn-De Backer Lent: Anne lies Luteijn Heverlee B): Joris Luteijn 4501 BW Oostburg, 23 juni 2007 Zuidwal 22 De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 28 juni om 15.00 uur in het crematorium aan de Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Onze dank gaat uit naar de medebewoners van de Kievit straat in Hulst en de medewerkers van de Stichting Tragel. In plaats van bloemen liever een donatie aan KWF kankerbestrijding, giro 26000 te Amsterdam. Waarom zijn er zoveel vragen. Waarom is er zoveel pijn. Waarom zijn er zoveel dingen die niet te begrijpen zijn. We zijn heel verdrietig omdat onze huisgenote Karin Luteijn is overleden. Eddy, Marjan, Ria, Shirley, Suzan team Kievitstraat 25 Hulst Dag lieve kleurrijke Karin, we zullen je missen. Cliënten en medewerkers De Dagboog, Terneuzen We zullen een kaars voor je branden. Bedroefd zijn we na het verlies van Tante Bea In dankbaarheid denken we aan haar. Reinier, Niek. Renee, Tini, Desirée, Eugenie en familie Plotseling is overleden onze buurman Louw Jobse Wij wensen Klarie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. De buren Leo, Gerrie en kinderen van Zijderveld Heden bereikte ons het overlijdensbericht van de heer Louw Jobse Gedurende vele jaren, tot aan zijn pensionering, is Louw als chauffeur aan ons bedrijf verbonden geweest. In hem gedenken wij een gewaardeerd medewerker en collega. Wij wensen de familie alle sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers T ransport- en containerbedrijf Wielemaker B.V. Middelburg Met droefheid geven wij u kennis dat is overleden mijn. broer, zwager en onze oom Edward Mullié Kortgene, 11-02-35 - t Velp, 21-06-07 Koos de Pree-Mullié Mien Mullié-Jacobs Neven en nichten Enige weken na het overlijden van onze zuster Jo ontvingen wij vanuit Australië het droevige bericht van het overlijden van onze broer, zwager en oom Simon Pieter Dekker echtgenoot van Ellen Sinnema Simon werd 74 jaar en is gestorven op 21 juni 2007 en wordt begraven op 28 juni d.a.v. te Leongatha. Victoria, Australië. Piet en Annie Dekker-de Ruijter Neven en nichten Dierkensteenweg 3/104 4501 RD Oostburg Moeder zijn is alles geven, zorgen, lijden, liefde en leven. Moeder zijn is alles derven, alles... en tevreden sterven. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma, schoonzus en tante Lena van den Boogaart-Steketee sinds 12 augustus 1998 weduwe van Hendrik van den Boogaart 29 september 1930 f25 juni 2007 Oost-Souburg: Paula Lord-van den Boogaart Iwan Lord Mandy Megan Brigitte Fayra Vlissingen: Rob van den Boogaart Koudekerke: Christiane Boone-van den Boogaart Marko Boone Naomi Niels Rotterdam: Familie Ras Florida (USA): Familie van den Boogaart Neven en nichten President Rooseveltlaan 149 4383 SB Vlissingen Moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot af scheid nemen op zaterdag 30 juni van 11.00 tot 11.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis Zij diegeen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je oma blijft je oma zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, Omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag, dat je haar moet laten gaan. [e verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Je kleinkinderen be Verdrietig om wat niet meer is en nooit meer zal zijn. Dankbaar voor wat was en altijd zal blijven. Op 24 juni is zachtjes van ons heengegaan mijn lieve man. onze vader, schoonvader en opa Adriaan Kaland In de leeftijd van 81 jaar. M. Kaland-Huibregtse Lein en Nelly Noreen, Willem Els en Adrie Arjen, Jesse Markt 94 4361 AG Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 28 juni a.s. om 12.15 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Wij vertrekken om 12.00 uur vanaf het 'Hervormd Jeugd- gebouw', Markt 65 te Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in bovengenoemd jeugdgebouw. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze geliefde zwager en oom Adriaan Kaland We zullen hem missen. Westkapelle: J. Kaland t C.M. Kaland-Maas Adria en Elias Eindhoven: P. Hafkenscheid-Kaland t F.G. Hafkenscheid Theo en Bea Westkapelle: L. Kaland t M. Kaland-Minderhoud Leo en Nelly Bram Annelies t Anthonie Westkapelle, 24 juni 2007 Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze beste neef Arjaan Kaland Nee Lous-Louwerse Nee en Kor Flipse-Roelse Westkapelle, 24 juni 2007 Na jarenlang vriendschap is van ons heengegaan Arjaan Kaland Zijn gezelligheid zullen wij missen Kes (in herinnering) en Marie van Rooijen Kees en Koos Pouwelse Jaap Westerbeke Piet van Rooijen Lou en Nee Minderhoud Westkapelle, 24 juni 2007 Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze zorgzame buurman Arjaan Kaland Dankbaar zijn wij voor zijn vriendschap en zullen hem erg missen. Nel Lous Piet en Jolanda Minderhoud Westkapelle, 24 juni 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50