in een hele grote waterbak Vrouw raakt gewond bij aanrijding op Kaai Prosta Totaal voor een gezonde prostaatfunctie. I DE RODE PILAREN Auto gaat 'rechtdoor' en rijdt fietser aan op de hoek Rotterdamsekaai. Prosta Totaal: 3 halen 2 beta I en! Politie pakt scooter af van dronken vrouw Man aangehouden na gevecht met kennis Nieuwe muziek voor Middelburgs carillon Zomeravondconcert in kerk in Domburg Thuis in.. Hypotheken Verzekeringen Pensioenen Drogisterij Kruiderij www.derodepilaren.nl W PZC Dinsdag 26 juni 2007 23 Aquapolis, het zeeaquarium van attractiepark Neeltje Jans is gisteren geopend voor publiek. Alle bewoners van het aquarium komen van nature voor in de Oosterschelde. foto Marijke Folkertsma MIDDELBURG - Een 52-jarige vrouw uit Middelburg is gisterochtend rond half negen gewond geraakt bij een aanrijding. De vrouw werd aangereden op de Rotterdamsekaai, vlak bij de Bea- trixbrug in Middelburg. Zij wilde met de bocht mee in-de richting van de Beatrixbrug fiet sen. De automobilist, een 67-jarige Middelburger sloeg vanaf de Rot terdamsekaai rechtsaf naar de Dam. De vrouw liep een hoofdwond op en is naar het ziekenhuis in Vlissin- gen gebracht. De auto en de fiets raakten beschadigd. De kruising waar de aanrijding plaatsvond, is voor sommige auto mobilisten onduidelijk. Wie recht door naar de Dam rijdt, slaat eigen lijk rechtsaf en moet fietsers die over de fietsstrook naar de brug gaan, voorrang geven omdat dat de doorgaande route is. Nti 135 tabletten van 53,85 VOOr 35,90! normale prijs 17,95 per stuk Krachtige prostaatformule met vitaminen en antioxidanten MIDDELBURG - De politie heeft zon dagavond de bromscooter van een 37-jarige Middelburgse vrouw in beslag genomen. De vrouw werd tegen half negen betrapt op het rij den onder invloed. Zij reed slinge rend over de Nieuwe Haven in Middelburg. Zij bleek vierenhalf keer zoveel alcohol te hebben ge dronken dan is toegestaan. Behalve haar bromscooter werd ook haar rijbewijs in beslag geno men. OOST-SOUBURG - De politie heeft zondag rond kwart voor elf een 43-jarige man uit Oost-Souburg aangehouden. Dat gebeurde in de Prins Hendrikstraat. De man had even daarvoor een 47-jarige plaats genoot geslagen en geschopt. Het slachtoffer liep daarbij een gezwol len oor en een bult op zijn hoofd op. Volgens de politie was er geen echte reden voor de vechtpartij. De mannen kenden elkaar. MIDDELBURG - De speelautomaat van het carillon van de Lange Jan in Middelburg speelt nieuwe mu ziek. Het gaat om fragmenten van een compositie van Dies le Due. De hele compositie is zondag te be luisteren. Twee koperensembles spelen dan vanaf de de Lange Jan en de stadhuistoren. Ook het caril lon van de Lange Jan speelt mee. Het concert is om 14.00 uur (try-out) en 15.30 uur. DOMBURG - Vocaal ensemble Voice Four geeft donderdag een zomera vondinloopconcert in de protes tantse kerk aan de Markt in Dom burg. Het ensemble wordt geleid door Wim Hoorweg, Jan Wisse be geleidt het concert op de piano. De trombonisten Henk Kramer, Paul Droogers, Frank den Haan en Alex van Eenennaam, die samen het kwartet Trombonata vormen, verlenen hun medewerking. Het concert begint om 20.30 uur. Stationsstraat 2-4, 4331 JB Middelburg Tel.: 01 18 - 615151 www.donrisicobeheer.nl RISICOBEHEER

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 25