8 I maandag 25 juni 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 15.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl De tout mon coeur Met grote smart hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn vrouw, ma-tje, oma en schoon dochter Beatrix Elizabeth Martina Maria Fremouw Trix echtgenote van Izaak Jannis Herman Geboren 6 februari 1938 Overleden 24 juni 2007 te Sluis te Oostburg Sluis: I.J. Herman Oostburg: lacqueline en in herinnering Cor lustin en Mitchel IJzendijke: Judith en Theo Ruben en Evita IJzendijke: A. Herman-de Reu Oostburg, de Stelle, 24 juni 2007 Correspondentieadres: Kloosterstraat 16 4524 BL Sluis De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Langzaam ben je van ons weggegleden Elke dag een beetje meer Telkens werd je weer iets ontnomen Dat deed jou en ons zeer Rust nu maar uit... Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Louwerus Jobse in de leeftijd van 68 jaar. Oostkapelle: K.Jobse-van Zanten Cristian Numansdorp: Ron en Anita Danni, Sam Middelburg: Petra en Romeo Vlissingen, 23 juni 2007 Lantsheerstraat 14,4356 AZ Oostkapelle Er is gelegenheid om afscheid van mijn man, onze vader en opa te nemen op woensdag 27 juni van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Indus trieweg 20 te Vlissingen. De afscheidsdienst waarvoor u wordt uitgenodigd zal gehouden worden op donderdag 28 juni om 11.00 uur in de Dorpskerk aan de Dorpsstraat te Oostkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel "De Moerbei", Dorpsstraat 52 te Oostkapelle. Daar 'zal de duisternis voor mij niet donker zijn, de nacht zal stralen als de dag. Na moeizame laatste levensjaren is van ons heengegaan onze zuster en schoonzuster Elizabeth Lamberdina Martina Tigchelaar-Hessing Beb sinds 10 november 2005 weduwe van Klaas Johannes Tigchelaar *1 juli 1930 f22 juni 2007 W.M. Pronk-Hessing A.C. Pronk (in herinnering) M. Dijkhuizen-Hessing E. Dijkhuizen (in herinnering Th.W. van Oosten-Hessing (in herinnering) J.C. van Oosten Zorgcentrum "Ter Weel", Krabbendijke. Correspondentieadres: J.C. van Oosten. Nieuw Rapenburg 8, 8935 BH Leeuwarden De Dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op woensdag 27 juni a.s. om 14.00 uur in rouwcentrum "Peter But ler", Maalstede IA te Kapelle. Voorafgaande aan de dienst is er vanaf 13.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de familiekamer van het rouwcentrum. Aansluitend zal de begrafenis om 15.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum "Peter Butler" te Kapelle. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Donderdag bereikte ons het droeve nieuws dat is overleden onze lieve broer en oom Cornelis Marinus Grootjans 10 september 1935 21 juni 2007 Corrie Jonkman-Grootjans Willem Jonkman Sjaan Grootjans Ruud van de Hilt Rinus Grootjans Bep Dooms Jannie en Fons Schenkel Rob Grootjans Neven en nichten Correspondentieadres: C.A. Jonkman-Grootjans Badhuisstraat 102 4381 LV Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 26 juni om 09.45 uur in het uitvaartcentrum van Monuta "de Voor zorg" Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 10.30 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Plotseling is overleden onze oud-buurman en vriend Louw Jobse We wensen Klarie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. les en Mieke de Kam-Willeboordse kinderen en kleinkinderen Wij zijn bedroefd over het verlies van onze lieve broer, zwager en oom LouwJobse Met goedheid was zijn leven vervuld. Oostkapelle: Corry en Jan Rotte Matty en Jan Minderhoud Leen en Dien Wouters Neven en nichten 23 Juni 2007 wa Ie was een man van weinig woorden duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden een man en vriend waar je op kon bouwen met een woord waarop je kon vertrouwen achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht zo bescheiden als je hebt geleefd zo bescheiden ben je gestorven. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goed heid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan mijn zorgzame man, lieve vader, schoon vader en opa Leendert Izaak van der Hooft "Leen echtgenoot van Maria Gerarda de Klerk weduwnaar van Gerda Klaasje Luchtmeijer geboren te Cadzand overleden te Temeuzen op 1 april 1928 op 22 juni 2007 Breskens Maria de Klerk Breskens Marianne en Freddy Dominique BreskensJan en Corry Breskens Peter en Anneke Quint)'Mike Breskens Ineke in herinnering en Jaap Céleste AardenburgLonny en Kees Lisanne, Carmen, Dexter, Lars Terneuzen, 22 juni 2007. Correspondentieadres: Weijkmanlaan 36 4511 CS Breskens De uitvaart, waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op woensdag 27 juni 2007 om 10.30 uur in het crematori um "Terneuzen"Bellamystraat 28c te Temeuzen. Er is de mogelijkheid tot condoleren na de uitvaartbijeen- komst. U kunt afscheid nemen van Leen dinsdagavond 26 juni van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Liever geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. |j| jrUH «w. utar Leen van der Hooft Je bent onze opa voor altijd Veel liefde, vriendschap en respect Maar veel te weinig tijd In ons hart voor altijd. Dominique, Quinty, Mike, Céleste, Lars GIVE ME A HUG! Cp° etekL)f! rxcfr. -V'* UjQC, jj eevNS- booss ovcof i V GGOrf ;WOO& ,,e vüóxi Je was een rots in de branding en koerste recht door zee je trotseerde stormen en golven alleen..je had de wind niet mee Dag Paatje Je was een man met een gouden hart en we zullen je ontzettend missen. Rust zacht.. Ron, Petra en Cristian Met droefheid geven wij kennis van het plotseling over lijden van onze zwager en oom Leen van der Hooft VlissingenL. de Klerk-van de Bossche Breskens C. de Koster-de Klerk BreskensA. de Klerk Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8