Familieberichten Jan Antoon Hubert Haenen Ada Haenen-de Vries t 10 I maandag 25 juni 2007 PZC Heel bijzonder Gewoon een heel bijzondere man Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en vol bewondering voor de manier waarop hij met zijn ziekte is omgegaan, delen wij u mede dat thuis is ingeslapen mijn lieve man. onze zorgzame pa en trotse opa Joseph Alouisius Strijdonk echtgenoot van Pauwelina Verpoorten in de leeftijd van 81 jaar. Sluiskil: Paulien Strijdonk-Verpoorten Waalre: Liesbeth en Peer Linda en René Bram Middelburg: Henk en Magda Wouter Maarten Eline Annemieke Sluiskil: loop en Monique Nick 23 juni 2007 Spoorstraat 21 4541 AH Sluiskil Mijn man. onze pa en opa is opgebaard in Monuta rouw- centrum Terneuzen, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op woensdag 27 juni van 20.00 tot 20.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 29 juni om 13.30 uur in de kerk van de protestantse gemeente, Louisastraat 43 te Sluiskil. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c in Ter neuzen. Gelegenheid tot condoleren na de crematieplechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd stellen wij u er van in kennis, dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man en onze zorgzame vader Cornells Adriaan Reijerse echtgenoot van Maatje Dalebout in de leeftijd van 83 jaar. Goes: M. Reijerse-Dalebout Krabbendijke: Frans en Loes 4463 SN Goes, 23 juni 2007 Erasmusflat 805 De crematieplechtigheid, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden donderdag 28 juni om 13.00 uur in het crematorium te Middelburg. Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren en samenzijn in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes. Voorafgaande aan de plechtigheid is er nog gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig be schouwen. na een rijk leven is overleden echtgenoot van 28 maart 1923 f22 juni 2007 Sevenum Zevenbergen we hebben veel goeds meegemaakt samen Veenendaal: Pieter Haenen Eijsden: Guido Haenen Myriam Mulders Jan,Suzanne Gouda: René Haenen Wilma Korst Axel, Ceciel Zuiderkruis 71 3902 WC Veenendaal Er is gelegenheid tot afscheid nemen. De afscheidsdienst is op donderdag 28 juni om 13:30 uur in de St. Catharina Kerk in Zevenbergen. De crematie is om 15:30 uur in het crematorium aan de Tuinzigtlaan in Breda. Gelegenheid tot condoleren na de crematie. Dank voor alles wat je ons hebt gegeven; in onze harten blijf je altijd voortleven. Na een moeilijke periode van ziekte moesten wij heden af scheid nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Marinus Kuijper in de leeftijd van 86 jaar. Vlissingen: 1. Kuijper-van der Star Vlissingen: Peter Kuijper Yvonne Heinsen Chester C Delft: jeroen Kuijper Vlissingen: Elly Vos-Kuijper Ian Vos Arjan Vos Ilona Vos Vlissingen: Martin Vos Michelle de Jonge Vlissingen, 24 juni 2007 Onze bijzondere dank gaat hierbij uit naar de verpleegkundigen van Zorgstroom. De overledene ligt opgebaard in uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, alwaar gele genheid is tot afscheid nemen op donderdag 28 juni van 12.45 uur tot 13.15 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Rinus hield van bloemen. Heden overleed onze geliefde schoonzuster en tante Jacoba de Witte-Minderhoud Westkapelle: S. Westerbeke |.L. de Witte W. de Witte Neven en nichten 23 Juni 2007 Veilig in Jezusarmen Heden overleed onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Jakoba Minderhoud weduwe van Lourus de Witte op de leeftijd van 84 jaar. P. Flipse-Minderhoud A. Flipse K. Roelse-Minderhoud P. Roelse J. Dekker-Minderhoud J. Dekker (in herinnering) Neven en nichten Westkapelle, 23 juni 2007 "Neem Heer mijn beide handen Bedroefd, maar dankbaar voor al hetgeen zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze zeer zorgzame en lieve moeder, oma en oud-oma Jakoba de Witte - Minderhoud gehuwd geweest met Lourus de Witte 4 februari 1923 23 juni 2007 Sint Laurens: Corrie Vogel-de Witte Wim Vogel Sint Laurens: lolanda en Iwan Nima Duivendrecht: Corina en Martijn Casper Westkapelle: [an de Witte Ina de Witte-Minderhoud Rijsbergen: (eannet en Barry Wageningen: Leontien en Jeroen in herinnering: Pauw de Witte Moeder voelde zich thuis in zorgcentrum "Simnia" dankzij de liefdevolle verzorging door het personeel. Hiervoor willen wij hen hartelijk bedanken. Zorgcentrum "Simnia" Simniapad 1, 4357 HJ Domburg woning 2a Correspondentieadres: Huijgensstraat 29,4361 CW Westkapelle De dienst van Woord en Gebed voor familie en belangstel lenden zal worden gehouden op woensdag 27 juni om 11.00 uur in het Jeugdgebouw aan de Markt te Westkapelle. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd Jeugdgebouw. wa Voor alles is een juiste tijd Dankbaar dat hij voor verder lijden is gespaard, geven wij bedroefd kennis dat na een leven in eenvoud toch nog onverwacht is overleden onze lieve vader en opa Pieter Verstraten weduwnaar van [an na Oppeneer in de leeftijd van ruim 87 jaar. Neeltje Sinke-Verstraten in herinnering Axel: Bora en lo Verstraten-Verstraten Johnny en Miranda Peter en Didy - Denise, Daley Jeanine en Milan - Leco, q? Axel: Wim en Martha Sinke-van der Kley Wim Edwin en Jacqueline - Björn Axel, 23 juni 2007 Correspondentieadres: Oosterstraat 10 4571 GP Axel De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op woens dag 27 juni om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koe straat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Mocht u geen kaart hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Wegens familieomstandigheden woensdag 27 juni de gehele dag gesloten Slagerij Verstraten, Oosterstraat 10 Axel Een moeder sterft altijd te vroeg. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame ma en oma Neeltje Cornelia Neyt-van Ijk weduwe van Ernest Neyt Terneuzen, 15 mei 1916 f Sas van Gent, 22 juni 2007 Sas van Gent: Betsy en Marcel Claeijs-Neyt Marc en Liz, Julian, Byron Sandra en Jo Dordrecht: Jo Neyt t Henriëtte en Cor Prins-Kunst Martin en Barbara Mariska en Johan, Sant, Jesse Wij zijn Dr. Picard en het verplegend personeel van "De Redoute" dankbaar voor hun liefdevolle verzorging. Rijsenburg 2, Sas van Gent Correspondentieadres: Ravelijn 14,4551 AN Sas van Gent U kunt afscheid nemen van ma in het familiehuis "De Geslootene Boom", Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, op woensdag 27 juni van 14.15 tot 14.45 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 27 juni om 15.30 uur in de aula van het crematorium aan de Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10