De Vlieger Familieberichten isèM 1z R Anneke Kooman - Pantus Uitvaartverzorging 34 I Zaterdag 23 juni 2007 PZC Al zijn de wolken nog zo zwaar, De zon komt altijd weer tevoorschijn. Annie Bolijn De enorme hoeveelheid brieven en kaarten, mooie en troosten de woorden, warme belangstelling, bloemenen bezoekjes.... De reacties na het overlijden van mijn lieve en bijzondere Cor Boogerd Waren en zijn hartverwarmend. Ik wil iedereen daarvoor, mede namens mijn familie, heel hartelijk bedanken. Ze sterken me in mijn poging 'om de draad van het leven' weer op te pakken, op zoek naar een 1 e zonnestraal. Corine Bolijn K <v\hè aB j je- <3 j ,5 <5 ■O si a?, ,o ;ss; «P ii A Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ge kregen na het overlijden van onze zoon en broer Geert Buyck Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Familie Buyck Eede. juni 2007 Jan Glas Het was hartverwarmend. Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. Keizer longarts, dr. de long huisarts, voor de fijne begeleiding. Matty Glas Mano - Natascha Tibe en Nairn Stephan - Roos en Sofia Luna Kapelle, juni 2007 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook, bij het overlijden van onze lieve moeder en oma Maria Regina van Ham-Tieleman zeggen wij u hartelijk dank. Peter Marco en Nancy Giovanni, Quinten Axel, juni 2007 In plaats van kaarten. Niemand staat stil bij het woord samen Maar het is een groot gemis Als het woord samen uit je leven verdreven is. LTcicitfe cfe f/i/ei'/t - iffaMeAootvt Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstel ling en medeleven te hebben mogen ontvangen in de vorm van uw bloemen, uw schrijven, uw aanwezigheid en uw troostende woorden, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve onvergetelijke vrouw, ma en oma. Dies de Klerk, kinderen en kleinkinderen Kapelle, juni 2007. Voor uw blijk van medeleven, ons betoond na het overlijden van onze moeder en oma Suzanna Koppejan - Kodde willen wij u oprecht dank zeggen. Kinderen en kleinkinderen Zoutelande, juni 2007 Wij danken u voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en onvergetelijke oma Het was hartverwarmend zo veel steun, troost en liefde van u te mogen ontvangen. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Nico Kooman Charlotte en Frans Cindy en Martijn Kleinkinderen Goes, juni 2007 Voor de zeer vele blijken van meeleven betoond tijdens de ziek te en na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Elisabeth van Duin-de Jonge zeggen wij u allen hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, juni 2007 Onze oprechte dank voor uw medeleven, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa "Groot is de leegte die hij achterlaat mooi zijn de herinneringen die blijven. De overweldigende belangstelling en het medeleven door u aan ons betoond na het overlijden van mijn dierbare man, onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootopa Abraham van de Linde waren hartverwarmend en hebben ons steun en troost gege ven. Wij willen u hiervoor dan ook heel hartelijk danken. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar Ds. H.|. Bijman uit Aardenburg en de heer H.R. Geernaert en medewerkers van uitvaartzorg Monuta Haerens uit Oostburg. C.C. van de Linde-de Bruijne Kinderen en kleinkinderen Sluis, juni 2007 Dat wij zoveel blijken van medeleven hebben ontvangen na het overlijden van mijn schoonzuster en onze tante Koos Mol heeft ons goed gedaan. Aangezien het ons onmogelijk is u allemaal persoonlijk te bedanken doen we dat nu langs deze weg. Namens de familie Mol Middelburg, juni 2007 Dankbetuiging De belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van onze geliefde broer, schoonbroer, oom en oudoom Cornells Provo Cees hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis "De Stelle" afd. Boterbloem, voor hun liefdevolle ver zorging. Bijzonder dank aan de medewerkers van Uitvaartzorg Monuta Haerens te Oostburg voor de bijzondere indruk wekkende verzorging van de uitvaartplechtigheid. Fam. Provo Fam. van Hout Sluis Cadzand, juni 2007 wa De vele hartverwarmende reacties die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-oma Cornelia van de Panne-Geleijnse zijn voor ons een troost geweest. Allen hiervoor onze dank. A. van de Panne K.P. de Rijke-van de Panne B.M. de Rijke Carolien en Hans André en Wilma Joke en Cees en achterkleinkinderen Juni 2007 Het medeleven dat wij hebben ondervonden na het over-lij- den van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Johannes Samuel Vleugels hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de begrafenis waren voor ons een grote steun. Onze oprechte dank hiervoor. Fam. Vleugels-Baks IJzendijke, juni 2007 Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan voor de vele warme blijken en medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame ma, schoonma en Oma Anna Catharina van Vooren-Suij Wij willen u langs deze weg laten weten dat we uw belang stelling zeer gewaardeerd hebben. Onze hartelijke dank hiervoor. In het bijzonder bedanken wij de medewerkers van 't Verlaet voor de goede verzorging. Pastoraal werkster Marjan Dieleman danken wij voor de mooie uitvaart. Fam. T. v. Vooren-Pijcke Fam. T. Mattheeuws-v. Vooren Westdorpe/Axel, juni 2007 Onze dank gaat uit naar een ieder die meeleven toonde na het overlijden van onze lieve moeder en oma mevr. J. Walraven-Jobse Uw warme belangstelling heeft ons allen goed gedaan. Janny Cevaal-Walraven Suus Jasperse-Walraven en kinderen Oost-Souburg, juni 2007 - mm fx**»'- 'Ni' - »V: 05-08-1989 Wat waren wij blij met jouw geboorte Albert. 23-06-2006 Dan komt het bericht dat je bent aangereden. Er volgt een nacht van hoop en vrees. 24-06-2006 Onze wereld stort in. Je mocht de strijd niet winnen. We moeten verder zonder jou. We vechten door. Met in ons hart de mooie herinneringen aan jou. Voor altijd bij ons diep in ons hart lieve Albert Pappa, Mamma Huib, Peter, Jacco, Mandy en Kylie Namens de hele familie willen wij u danken voor alle medeleven en steun door u gegeven na het overlijden van Leo Teijsse Het heeft ons gesterkt en is ons tot grote steun. Hiervoor oprechte dank. Namens: J.C. Teijsse C. Teijsse-de Wit Vlissingen, juni 2007 UITVAARTZORG -.. morha"S*oowarJ f UITVAARTLEIDERS Jos Sijrier en Jaco Steijn SCHOUWEN-DUIVELAND Telefoon 0111-402000 (dag en nacht bereikbaar) ,">5*'^^" lanneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 36