d EASTMAN Banen. EASTMAN Wij zijn op zoek naar een Verkoper Products en Engineers met kennis van de volgende specialisatie: Chemical Middelburg B.V. vraagt een Kijk ook op JobTrack.nl PZC Zaterdag 23 juni 20071 1 9 V". -Ssa-i Service Engineer Je bent verantwoordelijk voor het uitvoeren van analyser en instrumentatie opstart- en controle werkzaamheden. Je verricht service werkzaamheden aan geleverde of nog te leveren apparatuur en je bent verantwoordelijk voor het in bedrijfstellen van onze systemen bij internationale industriële olie- en gasprojecten. E&l Engineer Je aandachtsgebied is het ontwerp, laten samenstellen en testen van elektro voedings/verlichtings systemen en instrumentatie installaties ten behoeve van onze meetsystemen voor de (petro)-chemie, farmacie en voeding. Het opstellen van functionele- en detailspecificaties alsmede het ontwikkelen van elektronica schakelingen, maken deel uit van je werk zaamheden. Metering Engineer Je werkzaamheden bestaan uit het ontwerpen en begroten van kwanti teitsinstallaties voor metering systemen, specifiek voor koolwaterstoffen. Je bent verantwoordelijk voor het oplossen van specifieke problematiek en het opstellen van functionele systeem beschrijvingen voor de auto matisering van regelingen en data acquisitie. Functie-eisen Je hebt een HTS- studie afgerond en kennis van automatiserings, analyse systemen en installatie technieken. Je hebt een goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Je hebt een rijbewijs en bent bereid te reizen en zo nodig in het buitenland te verblijven voor je werk. Je bent klantgericht, betrouwbaar en je kan goed in teamverband werken. Verkoper Products Je bent verantwoordelijk voor het verwerven van winstgevende opdrach ten c.q, verkopen van diensten en producten op korte en lange termijn. Je bent enthousiast, commercieel ingesteld en beschikt over uitstekende contactuele vaardigheden. Je bent in het bezit van een HTS-diploma, uitgebreid met functie gerichte cursussen. Je beheerst de Engelse taal in woord en geschrift. Wij bieder) Wij bieden je de ruimte je eigen talenten en mogelijkheden te ontdekken in een professionele werkomgeving. Plezier in het werk staat bij ons voorop. De waardering, beloning en overige arbeidsvoorwaarden zijn eigentijds en zonder meer goed te noemen. Imtech Analyser Systems, gevestigd in Tholen, is een onderdeel van Imtech Industry B.V, Imtech Analyser Systems levert wereldwijd haar systemen af voor de gas- en olie-industrie en is ver antwoordelijk voor het ontwerp, engineering, bouw en onderhoud van analyse systemen. 95% van de systemen vindt zijn weg naar het Midden Oosten, Verre Oosten, Afrika en andere olie- en gas producerende landen. Imtech Analyser Systems ontwerpt hiervoor process analyse en monstername systemen, mete ring systemen en pilot plants voor research doeleinden. Analyse Engineer Het ontwerp, laten samenstellen en testen van Analyse systemen voor de (petro)- chemie, farmacie en voeding, is een belangrijk onderdeel van je werkzaamheden. Je bent verantwoordelijk voor het opstellen, uitwerken en controleren van de analyse eisen, de instrumentatie en toestel specificaties. Solliciteren Kijk voor aanvullende informatie op www.imtech.nl/jobs of bel met onze recruiter op telefoonnummer (06) 53 74 00 48. Je schriftelijke sollicitatie met cv kan je sturen naar: froukje.rijke@imtech.nl. Voor de afdeling Operations van de locatie te Middelburg In deze functie worden de werkzaamheden in tweeploegendienst (van maandag tot en met vrijdag) verricht. Taken/verantwoordelijkheden: Beiaden en lossen van tankwagens en schepen met grondstoffen waarvan ook gevaarlijke stoffen Beladen van o.a. tankauto's met dispersies en bijbehorende werkzaamheden Beladen van tankauto's met hete, gesmolten hars en bijbehorende werkzaamheden Bekend zijn met de juiste vervoersdocumenten Verplaatsen van vaten met grondstof naar een andere locatie op het terrein Bedienen van de vatenbreker t.b.v. storten van grondstof in de smelter en bijbehorende werkzaamheden Voorkomende administratieve werkzaamheden Functie-eisen: Heftruck certificaat Certificaat "Basisveiligheid VCA" Bekend zijn met ADR goederen behandeling Goede kennis en beheersing van de Nederlandse taal, mondeling en schriftelijk Vapro-A proces techniek of de bereidheid tot het volgen van de studie hiervoor Verder is het van belang dat u accuraat en zelfstandig kunt werken en graag in een teamomgeving werkzaam bent. Wij verwachten bovendien dat u bereid bent tot het volgen van opleidingen. U vindt veiligheid en een schoon milieu net zo belangrijk als wij. Een functie gerichte medische keuring maakt onderdeel uit van de selectieprocedure. Een zelfstandige en verantwoordelijke functie binnen een dynamische, internationaal georiënteerde onderneming met een markt conform salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. De functie valt onder de bedrijfsCAO. www.eastman.com Eastman Chemical Middelburg B.V. Eastman biedt: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met: Henk Wilken, Teamcoach Dagdienst Manufacturing, tel. (0118) 678 346 of Dimitri van Diest, Operations Manager, tel. (0118) 678 220 Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreide cv kunt u vóór 4 juli 2007 richten aan Eastman Chemical Middelburg B.V., t.a.v. Jaap Goedegebure, Site Administrative Support, Postbus 8018,4330 EA Middelburg of via E-mail: jgoedegebure@eastman.com. De sollicitatiegesprekken zullen worden gehouden op 10 en 11 juli as. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 127