Jan Beekwilder Jan Beekwilder Jan Beekwilder Jan F. Th. M. Beekwilder 28 Vrijdag 22 juni 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Enige en Algemene kennisgeving Na een kortstondige ziekte hebben wij in besloten kring afscheid genomen van ons dierbaarste bezit Daniël Jonkheijm 10 januari 1973 18juni2007 Walsoorden: Paul en Mientje Jonkheijm-van Stevendaal Paviljoen "De Perk" Zeedijk 7 4588 RG Walsoorden Wij zijn alle medewerkers van thuiszorg en de vrijwillige thuiszorg, erg dankbaar voor de goede zorgen. Paul en Mientje Noodlot Ga nooit weg zonder te groeten. Ga nooit heen zonder een zoen. Wie het noodlot zal ontmoeten kan het morgen niet meer doen. Ga nooit weg zonder te praten dat doet soms een hart zo 'n pijn wat je 's morgens hebt verlaten kan er 's avonds niet meer zijn. Geheel verslagen en met intens verdriet, maar ook met grote dankbaarheid voor al haar liefde waarmee zij mij in haar leven heeft omringd, moet ik u kennis geven dat geheel onverwacht en veel te vroeg is overleden mijn lieve vrouw Wilma Geluk - van de Visser 3 mei 1953 19 juni 2007 Fred Geluk Rex Johan Wagenaarstraat 51 3314CH Dordrecht Geen bloemen Maandag 25 juni is er van 13.00 tot 13.30 uur gelegenheid tot condoleren en om afscheid van Wilma te nemen in Het Uitvaartcentrum van Dordrecht en Omstreken, Nassauweg 190 te Dordrecht. Aansluitend wil ik haar samen met u gedenken om 14.00 uur in de aula van het crematorium Essenhof, Nassauweg 200 te Dordrecht, waarna de crematie zal plaatsvinden. Na afloop ontmoeten wij elkaar in de condoleanceruimte van het crematorium. Lieve Marianne We zullen je nooit vergeten Robby, Chantal, Sven en Femke Met droefheid geven wij kennis van het heengaan van onze vriend Jarenlang gaf hij kleur aan onze kookclub door zijn inspireren de aanwezigheid. Als inkoper van de ingrediënten stond hij aan de basis van de maaltijden. Kookclub 2 van Sociëteit "De Vergenoeging" te Middelburg (Le Baron Chassé) Simon Harinck HanBogaert Ruud Dreesman Jan van der Heijden WoutBuijs Maarten Rackwitsz Ad Hoekman Paul van Niftrik René Kalverboer Jan van der Meülen Urn dia dechuva étao belo como urn dia de sol. Ambos existem cada urn com Een regendag is even mooi als een dag van zonneschijn. Beide Bestaan elk zo hij is. 21 december 1941 - 20 juni 2007 Elize Engelbert Ben Vriesman Welk een vrede, na zo vele reizen, geestelijke en lichamelijke! Hoe heerlijk kijken is het naar de koffers, starend als naar het niets! Sluimer, mijn ziel, sluimer Sluimer! Kort is de tijd die je gegund is! Sluimer! Het is de vooravond van nooit vertrekken. 21 december 1941 20 juni 2007 Mijn geweldige vriend, steun en toeverlaat Louise Vriesman' aan de vooravond van nooit vertrekken - hoeft men tenminste geen koffers te pakken noch plannen op papier te zetten, met onbedoelde begeleiding van waf men vergeet, voor het vertrek, vrijblijvend nog, de dag daarop, men hoeft niets, niets te doen 21 december 1941 t 20 juni 2007 een geweldig mens Amsterdam: Diego Hardy en Jacqueline van den Burg Nuno en Rosa Middelburg: Louise Vriesman Op maandag 25 juni vindt om 1 2.30 uur in de Nieuwe Kerk, Groenmarkt te Middelburg een herdenkingsdienst plaats aansluitend zal in besloten kring de begrafenis van Jan plaats vinden correspondentieadres: Louise Vriesman Nieuwepoortstraat 1 5 4331 HN Middelburg zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Totaal onverwacht is de broer van onze collega Herman overleden Rinus Ruben Wij leven mee met Herman en zijn familie en wensen hen de kracht toe om dit verlies een plek te geven. Namens de collega's van BouwCenter Logus-De Hoop Manuel van Mieghem zv Bedroefd delen wij u mede dat zeer onverwacht uit ons midden werd weggenomen mijn lieve zorgzame man, onze pa, schoonpa en opa Willy Joseph Engelen echtgenoot van Lidy Celima van Acker 16-07- 1931 t 20 - 06 - 2007 Zelzate (B) Sas van Gent Sas van Gent: Lidy Engelen- van Acker Sas van Gent: Linda en Paul Neyt-Engelen Joris Anniek Mathijs Oostburg: Eric en Monique Engelen- Verbeke Max Anouk Familie Engelen Familie van Acker Sas van Gent, 20 juni 2007. Westdam 56,4551 GD De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op maandag 25 juni om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent, waar u na afloop de familie kunt condoleren, voor in de kerk. Samenkomst in de kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatshebben in het crematorium van Terneuzen aan de Bellamystraat 28 c. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met droefheid vernamen wij dat overleden is onze gewaar deerde oud-medewerker en oud-collega Rinus Westdorp Wij wensen mevrouw Westdorp, kinderen en verdere fami lie veel sterkte toe. Directie, medewerkers en oud-medewerkers Jac. Goud B.V. en Goud Transport B.V. Heel lang stand gehouden Maar op het laatst verloren Hij was als een vader, opa en opa-flat voor ons Rien bedankt voor alles, we blijven aan je denken. Ton en Gerda Angelique, Monique en Marco Tim en Iris Na een tijd van afnemende gezondheid is in verpleeghuis 'De Stelle' te Oostburg overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Sara Kornelia Maljaars-van der Meulen sinds 6 september 1984 weduwe van Marinus Maljaars in de leeftijd van 81 jaar. Schoondijke: Ab en Els Maljaars-Wondergem Saskia Martijn Oostburg: Joop Maljaars Rini Maljaars Wij zijn de medewerkers van 'De Burght' en 'De Stelle dankbaar voor de goede zorgen. Oostburg, 20 juni 2007 Correspondentieadres: A.J. Maljaars J. van Ruysdaelstraat 9 4507 CB Schoondijke De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 25 juni om 14.00 uur in de Hervormde Kerk te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Her vormd Kerkcentrum. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Diepbedroefd delen wij u mede dat onze lieve zus, schoon zus en tante Wilma Geluk - van de Visser in de leeftijd van nog maar 54 jaar, plotseling is overleden. Wemeldinge: Ko en Cobi Dordrecht: t Rinus en Clasien Middelburg: Janny en Theo Brielle: Jan en Marjan Middelburg: t Piet en Cobi Souburg: Addie en Hans Ellewoutsdijk: Lejo en Heieen Neven eq nichten 1 - ■J p'l.'li J'hHirsïtKl •r TH 'M-f !©T i[i 1 ij w, 3%b ,67". V- .TiO'Mj .'..'WnüsïiUi Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Sara Cornelia van der Meulen gehuwd geweest met Marinus Maljaars op de leeftijd van 81 jaar. Grijpskerke: A. Maljaars -in herinnering- J. Maljaars-Dekker Veere: L. Witte-Maljaars N. Witte -in herinnering- Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 74