Zoek, Vind... dlensenlinq.nl Familieberichten Buurman overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! 40 I Donderdag 21 juni 2007 PZC Dit is niet het einde van het lied, alleenik kan niet verder zingen. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat is overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omi Willemina Hoebeke-Kuzee sinds 8 november 1974 weduwe van Cornelis Pieter Hoebeke in de leeftijd van 92 jaar. Lieneke de Wee-Hoebeke Han de Wee André en Anita Bowien, Dries Stien Rijnhout-Hoebeke Bram Rijnhout Marcel en Sylvia Angie, Jay Yerseke, 20 juni 2007 zorgcentrum "Vredelust". Correspondentieadressen Houtenstraat 3 4401 KS Yerseke. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A.P. van der Maas, wordt zaterdag 23 juni om 14.00 uur gehouden in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot con doleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum "Vredelust" voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Janna Catharina Pijpelink weduwe van Willem Scheele en eerder van Gerard Jan Meulenberg Terneuzen, 1-8-1913 Axel, 20-6-2007 Terneuzen: C.M. Blommaert-Meulenberg J.M. Blommaert Vrouwenpolder: J.L. Meulenberg C.H. Meulenberg-WisseNijssen Ezinge: L. Meulenberg Heerlen: G. Meulenberg A. Meulenberg-Dijkgraaf Hoek:Meulenberg (in herinnering) R. Meulenberg-van Acker Kleinkinderen en achterkleinkinderen Fam. Meulenberg Fam. Pijpelink Fam. Scheele Corr.adres: Berkelstraat 8 4535 CJ Terneuzen Onze moeder, groot- en overgrootmoeder is opgebaard in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 22 juni van 19.00 tot 19.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden op maandag 25 juni om 14.00 uur in zorgcentrum "Bachten Dieke", Koninginne- laan 2 te Terneuzen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de crematieplechtigheid in "Bachten Dieke". Dankbaar voor al zijn liefde en zorgen gedurende zijn lange leven, met voor ons een onuitwisbare herinnering, hebben wij afscheid moeten nemen van onze pa, opa, oude opa, broer en zwager Jannis Hennekeij sinds 6 maart 1993 weduwnaar van Anna Elizabeth Filibert in de leeftijd van 94 jaar. Wij zijn dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons betekend heeft. Capelle a/d IJssel: I.D. Hennekeij G.E. Hennekeij-de Zeeuw Rotterdam: lannis Capelle a/d I Jssel: Danielle en Ydse Sorcha jelmar en verdere familie 4507 BN Schoondijke, 19 juni 2007 Damstraat 5 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 21 juni van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van ZorgSaam ziekenhuis, locatie Antonius, te Oostburg. De afscheidssamenkomst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 23 juni om 10.30 uur in dienstencentrum 'De Moaneblusser', Buys Ballotstraat 4 te Schoondijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd dienstencentrum. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Opa bedankt voor de bijna 40 jaar dat ik je mocht kennen. Ik zal onze gesprekken gaan missen. Je kleinzoon, Jannis Opa, Oude Opa Bedankt voor alles wat je voor ons betekend hebt. Daniëlle, Ydse Sorcha, Jelmar Met droefheid geven wij u kennis dat uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Jannis Hennekeij weduwnaar van Anna Elizabeth Fillibert Schoondijke: C. Huigh-Hennekeij J. Huigh Neven en nichten •«#r Pf wa *27-08-1943 JanC. Blok CP Lieve Jan QP Da gevoel dattak bedoel da behriept een ander nie Je was een haöte muzikant en voe mien me haöte broer Marlé 121 -06-2006 Heel lang stand gehouden Maar op het laatst verloren Hij was als een vader, opa en opa-flat voor ons Rien bedankt voor alles, we blijven aan je denken. Ton en Gerda Angelique, Monique en Marco Tim en Iris i 1 I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 78