Haarscherp zicht dankzij Villa Valentijn al 5 jaar dé plek nieuw digitaal meetsysteem voor kleine prinsen en prinsessen van Tilroe Optiek Nieuwe stevigheid voor uw huid met Profilift en Silhouette Sculptant X-treme Makeover voor Family Funhouse Renesse 6 I Donderdag 21 juni 2007 PZC Ondernemend Zeeland lp,.. - >-ti-■ - Vlissingen - Brildragers, opgelet! Tilroe Optiek beschikt sinds kort over de Impressionist, een hypermodern digi taal meet- en adviessysteem van Rodenstock. Alle factoren die bepalend zijn voor het kijkcomfort neemt de Impressionist mee bij het aanmeten van de meest perfecte bril. "Om als brildrager perfect te kunnen zien, zijn alleen een mooi montuur en standaard brillen glazen op sterkte in principe niet voldoende", zegt optometrist Edwin Tilroe. "Het kijkcom fort wordt namelijk grotendeels bepaald door de houding van het hoofd, de afstand van de ogen tot de bril, de afstand tussen beide pupillen en de doorbuiging van het montuur. Het wereldbe roemde merk Rodenstock ging met deze feiten aan de slag en kwam met de Impressionist, een apparaat dat oog heeft voor alle bovenge noemde factoren. Met de verfijnde digitale meettechnieken van de Impressionist is de brildrager verze kerd van de meest perfecte glazen, tot in detail afgestemd op diens individuele kijkgedrag." De Impressionist vormt een sterke aan vulling op het toch al zeer complete dienstenpakket van Tilroe Optiek, al bijna 70 jaar als bril- en lenzenspe- cialist actief in Vlissingen. Tilroe Optiek heeft monturen in alle mogelijke stijlen voor dames, heren en kinderen. Uiteraard kunt u er ook terecht voor contact lenzen. Tilroe Optiek is niet gebonden aan spe cifieke leveranciers en hanteert een aantrekke lijk prijzenbeleid: op een complete bril (mon tuur met glazen) ontvangt u standaard 50% korting, ongeacht de eventuele vergoeding van uw zorgverzekeraar. En: ondanks het gebruik van de allernieuwste digitale technie ken, staat persoonlijke aandacht voor de klant bij Tilroe Optiek nog altijd bovenaan. Tilroe Optiek, Walstraat 81Vlissingen 0118 412370; www.tilroe.nl Middelburg - Blije baby's, peuters en kleuters vermaken zich opperbest bij Kinderdagverblijf Villa Valentijn, in vrolijke groepsruimten en een geweldige tuin inclusief knuffelkonijn. Veel mensen denken dat Kinderdagverblijf Villa Valentijn, met zijn fraaie gebouw en eer steklas faciliteiten, wel duur zal zijn. Niets is minder waar: Villa Valentijn - dat dit jaar 5 jaar bestaat - is het goedkoopste kinderdagverblijf van Middelburg! Dus oriënteert u zich op dag opvang voor uw kind, neem dan ook vooral hier een - geheel vrijblijvend - kijkje. Villa Valentijn biedt opvang voor kinderen van 3 maanden tot 4 jaar, van maandag t/m vrijdag van 7.30 tot 18.00u. Ook verlengde opvang is mogelijk, tot 19.30u. Kinderdagverblijf Villa Valentijn voldoet aan alle wettelijke eisen. Er is enorm veel aandacht voor de kindveiligheid. Zo is er de mogelijkheid tot directe doormelding naar de brandweer in geval van nood. Iedere leeftijds groep heeft zijn eigen kleur; leuk voor de kinderen, handig voor de ouders en leidsters. Het meubilair, het speelgoed maar ook de diverse keukens en badkamers zien er op en-top verzorgd en kraakhelder uit. Wat ook opvalt is het vele daglicht, dat binnenvalt door hoge vensters en grote lichtkoepels. De leidsters organiseren volop leuke activiteiten, zoals een gymuurtje, of een muzieklesje. Echt fantastisch is de tuin van Villa Valentijn: diep, groen en voorzien van leuke speeltoestellen. In een konijnenvilla met ren woont Joris, de wollige lieveling van iedereen. Meer weten over Villa Valentijn? Op woens dag 27 juni a.s. is er Open Dag van 18.00 - 20.30u. Let op: bij inschrijving op deze dag betaalt u geen inschrijfgeld! Kinderdagverblijf Villa Valentijn, Rouaansekaai 61, Middelburg, T: 0118 623563; E: info@villavalentijn.nl; www.villavalentijnmiddelburg.nl annKarreman Wellness Beauty, Middelburgseweg 39, Grijpskerke 0118 614678 www.annkarreman.com Grijpskerke - annKarreman Wellness Beauty, het instituut voor huidverzorging en -verbetering, presenteert twee nieuwe producten van het internationaal zeer gerespecteerde cosmeticamerk Maria Galland: Soin Profilift, dat uw gelaatstrekken - zonder inspuitingen! - spectaculair lift, en Soin Silhouette Sculptant, dat cellulitis drastisch aanpakt. Soin Profilift: nieuwe stevigheid voor uw huid Als oplossing voor het probleem van huidver- oudering ontwikkelde Maria Galland Soin Profilift, een intensief verzorgingsprogramma met een 3D-effect: - versteviging van de huid voorkomt rimpelvorming - nieuw collageen en elastine vullen bestaa de rimpels op - meer vocht en elasticiteit maken de huid glad en voller Uw gezicht ziet eruit alsof het gelift is en geeft u een jonger aanzien. Profilift is 100% natuur lijk, betaalbaar en geeft - ook op de langere termijn! - een uitstekend resultaat. De Profilift producten worden tot diep in de huid gebracht, door middel van oosterse en wester se massagetechnieken. Soin Silhouette Sculptant: stop cellulitis! Geen enkele vrouw is blij met cellulitis of sinaasappelhuid: vetcellen klonteren samen en vormen een huid vol putjes en bobbeltjes. Niet fijn, als straks het strand weer lokt. De algen- pakkingen van Soin Silhouette Sculptant hel pen u cellulitis te voorkomen, dan wel te verminderen: zij gaan de samenklontering van vetcellen tegen, bevorderen de afvoer van afvalstoffen en verstevigen de huid. Renesse - Family Funhouse Renesse, een regelrechte uitgaanstopper, werd kortge leden flink verbouwd. Het vernieuwde amusementscentrum staat boordevol aan trekkelijke spelletjes, voor bezoekers van alle leeftijden. Bij Family Funhouse Renesse - weer of geen weer, het is er altijd gezellig - valt gigantisch veel te beleven. Er zijn bijvoorbeeld allerlei soorten flitsende racers en simulators, die je meenemen naar de spannendste situaties. En wat dacht je van de Dance Machine? Ben jij een beweeglijk type en niet bang voor een druppeltje zweet, dan moetje dit gewoon een keer proberen! Ook zijn er tientallen kermis- spelletjes zoals grijpkranen, .schietspelletjes, muntschuivers en balspelen die je behendig heid, snelheid en miktalent op de proef stellen. Spelen op de muntschuivers doe je met pen ningen, alle overige automaten bespeel je met muntgeld of speelkaarten. Penningen, munt geld en speelkaarten zijn verkrijgbaar aan de kassa of bij speciale wisselmachines. Als je wint ontvang je waar- demunten of -tickets. Die kun je inwisselen voor mooie prijzen in de prijzenshop. Er zijn knuffels en speelgoed van goede kwali teit, maar ook mooie horloges en sieraden, elektronica en huishoudelijke apparatuur van alle bekende merken. Heel handig én voorde lig is de Prepaid Card ter waarde van een tien tje. Daarmee krijg je 20% korting op bijna alle spelletjes. Met de oplaadbare Gold Card zit je helemaal goed, want die kan je een korting opleveren tot wel 50%! Voor bezoekers ouder dan 18 is er een afdeling met populaire kansspe len, zoals het bekende roulette. En speel je op de fruitautomaten, dan maak je kans op de Jackpot! Parkeren kan op het Transferium, net buiten Renesse. Er is altijd plaats en: het is gratis. Family Funhouse Renesse, Hogezoom 182 Renesse 0111 46 80 61 www.familievermaak.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 6