isi Familieberichten OVERTOOM-GROEN 28 Donderdag 21 juni 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076 5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Lieve Justin |e was een harde vechter maar in ons hartje blijf je dat altijd. Rust zacht. Breskens: Opa Ramon Oma Biemla Carlos Anita Anchita Rudy Naomi Sewdajal 18 juni 2007 Twinkle Twinkle little star, you're away but not very far. You'll be always with me, You'll be always in my haert. I loved you when I first saw you, I loved you from the start. Rust zacht lieve Justin Hvj Cadzand: Arti Opa Sjaak Oma Santa Na een lange dappere strijd is op veel te jonge leeftijd over leden ons buurjongetje, Justin Wij wensen de familie Rahmee veel sterkte toe met het verwerken van dit enorme verlies. Namens de buren uit de Vogellaan, Ivo, Jolanda, Mitchell en Charissa Pepijn, Monique, jop en Mats Björn, Sonja en Wessel René, Nancy, Jochem, Meike en Erben Thijs, Jeniffer, Lucas en Timon George en Nicole Met groot verdriet en verslagenheid hebben wij kennisge nomen van het overlijden van Justin Rahmee zoontje van onze collega Dinesh Rahmee Wij wensen Dinesh, Saloe, Jaswant en verdere familie heel veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. wij weten het niet, wij zullen het nooit begrijpen, waarom een mensenleven wordt bekort. Waarom de ene bloem tot vrucht mag rijpen, de ander reeds in de knop verdort Directie en medewerkers PABO BV, Walsoorden Wij zijn zeer aangedaan door het bericht dat Justin het zoontje van onze gewaardeerde collega Dinesh op de prille leeftijd van 3 jaar is heengegaan. In onze gedachten zijn wij bij Dinesh, Saloe, Jaswant en familie. De collega's Barbara, Henk, Bar en Rob PABO BV, Walsoorden Ons hart huilt Liefs ome Mare en tante Ellie Claudia Saskia en Petra Lieve Marianne de dag dat je heenging werd de wind een harde storm de bomen kwamen tot leven de golven rezen enorm alsof ze wilden vertellen wij hebben haar weg zien zweven maar wat wij zeker weten: jouw warmte is bij ons gebleven We zullen je nooit vergeten! Davy en Corine Ik heb vannacht een ster uitgezocht voor mijn lieve zus die moest gaan. Een ster voor iemand zo bijzonder dat hij eigenlijk alleen moest staan. Nu kijk ik naar de sterren en huil ik naar de maan. Dan straalt daar weer die ene ster dus is mijn zus eigenlijk nooit weggegaan. Ik zal je vreselijk missen Veel liefs Silviaxxx "le harde strijd heeft niet mogen baten. Nu is de tijd gekomen dat ik je los zal moeten laten. Tranen brandden in mn ogen, toen ik je hand vast had. Lief, je moet me geloven dat ik je machteloos liefheb gehad. fan Negen maanden vechten tegen een slopende ziekte. Met al haar levenslust heeft ze de strijd niet kunnen winnen. Verdrietig hebben we in haar vertrouwde omgeving afscheid moeten nemen van onze lieve Marianne Hamelink-van Dixhoorn Ze is slechts 40 jaar geworden. Jan Hamelink Vincent en Ingeborg - Zoë, Raven Rick en Cindy Ria en Leen Bram en Tanny Silvia en Patrick Davy en Corine Ineke en Rolf - Eveline Opa Dieleman 19 juni 2007 Brugstraat 18 4533 PG Temeuzen Vrijdag 22 juni kunt u van 18.00 - 18.45 uur afscheid van Marianne nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hugher- sluys 22 te Terneuzen. We gedenken haar in een bijeenkomst op zaterdag 23 juni om 11.00 uur in het eerder genoemde uitvaartcentrum. Voorafgaand is er vanaf 10.30 uur gelegenheid om de fami lie te condoleren. Ondanks het feit dat wij wisten dat Justin Rahmee erg ziek was, zijn we toch nog overvallen door het snelle overlijden van het lieve zoontje van onze collega Dinesh. Wij hebben diep respect voor de wijze waarop Dinesh, Saloe en Jaswant hun zoontje en broertje begeleid en ver zorgd hebben tijdens zijn langdurige periodes van ziekje en ziekenhuisopnames De collega's en leiding van Operations en Receiving van PABO BV te Walsoorden Jouw leven was van korte duur Maar je zult niet worden vergeten Justin, dat was jouw naam Dat zullen we altijd blijven weten Dinesh, Saloe en Jaswant, we wensen jullie veel sterkte. Arnold, Sylvia, Dennis en Petra Bedrijfsbureau PABO BV wa Lieve Marianne We hebben samen gelachen, samen gehuild, emoties gedeeld en gedachten geruild. Je heb je ziekte gedragen met heel veel geduld, nu heb je ons verlaten, je papieren zijn ingevuld. Ik hou van je, meissieü Mariska Lieve Marianne Waar jij verscheen, scheen de zon met je mee. geen tijd voor verdriet maar elke dag omarmd en altijd vrolijk hoe jij dat voor elkaar kreeg met oneindig veel moed HET LEVEN IS NIET FAIR. (De Weg: Guus Meeuwis) Wij wensen Jan, Vincent, Rick, familie en vrienden alle kracht en sterkte toe met het ingrijpende verlies. Ome Peter en Tante Marijke Johny, Bianca en Teddy Marco en Jolanda Ronald, Pascal, Victor en Heieen Lieve Marianne Waarom al dat vechten, waarom al die pijn Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht Je wilde nog graag verder maar verloor dit gevecht. Wij wensen Jan, Vincent en Rick en verdere familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Eric en Bernadette Kevin, Björn Marcel en Thea Wendy, Lennart Werner en Ilona Ronnie en Mariska Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Marianne Hamelink-van Dixhoorn dochter van onze collega, mevrouw Ria de Braai Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar de familie De Braai en de familie Hamelink. Mogen de goede herinneringen aan Marianne hun tot steun zijn bij de leegte die zij achterlaat. Namens alle collega's, bewoners, vrijwilligers en directie van Zorgcentrum De Molenhof Zaamslag, 20 juni 2007 Op 17 juni is veel te vroeg van ons heengegaan, Thonie Hij was maar 47 jaar. Onze zwager en oom. Kees enHenny Wesley en Chantal Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van de ziekte en het overlijden van onze collega transportonder nemer Kees van Keulen Wij wensen de familie en allen die hem dierbaar waren alle sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Directie T ransport- en containerbedrijf Wielemaker B.V. Middelburg Begrafenis- en Crematieverzorging Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 66