fT1ensenLinq.nl 'amilieberichten Zoek, Vind... Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! 30 Donderdag 21 juni 2007 PZC be De Meester is daar en Hij roept u"Johannes 11:28 In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid behaagde het de Heere, tot mijn diepe droefheid, op het alleronverwacht van mij weg te nemen, mijn innig geliefde man Marinus Ruben (Rinus) in de leeftijd van 57 jaar. E. Ruben-Keurhorst Terneuzen, 20 juni 2007 Wilhelminaplantsoen 23 4532 AL Terneuzen Rinus is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid is tot condo leren en afscheid nemen op D.V. donderdag 21 juni en vrijdag 22 juni van 19.30 tot 21.00 uur. De rouwdienst waarin zal voorgaan Ds. C. Harinck zal gehouden worden op D.V. zaterdag 23 juni om 09.30 uur in de Bethlehemkerk, Frans Halslaan 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Zuider begraafplaats, Bellamystraat 28 te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Degenen die door omstandigheden geen rouwcirculaire hebben ontvangen mogen deze kennisgeving als zodanig zien. Geen bloemen Schrijven in het zand is voor mij nu wel gedaan. Want de letters van mijn naam blijven in het zand niet staan. Na een leven vol zorg en aandacht voor haar gezin en mede leven met velen, is op 75-jarige leeftijd in alle rust ingesla pen mijn unieke vrouw, moeders en oma vrouwke Gerry Berben-Kolvenbach echtgenote van (os P. Berben Hoofdplaat: (os P. Berben Aruba: Edward en Petra Naomi Axel Boxtel: Corine en Paul Iris Hulst: Jeroen en Ine Gilze: Ingrid en Frans Terneuzen, 19 juni 2007 Correspondentieadres: Vestdijkstraat 9 4561 AG Hulst De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op zaterdag 23 juni om 12.30 uur in crematorium "Terneuzen" Bellamy straat 28c te Terneuzen. Er is gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Huil niet omdat ik er niet meer ben, maar glimlach omdat ik er was. Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze bijzondere moeder, schoonmoeder, onze onvergetelijke oma en overgroot-oma Neeltje Duvekot weduwe van Cornells Flipse 10 augustus 1919 tl9juni2007 Terneuzen: Lennie de Graaf-Flipse Koos de Graaf Annet en Daniël, Manouk, Dennis Dick, Danique Vlissingen: Rens Flipse Helen Flipse-Leenheer Rutger Eveline en Carlo Marnix Correspondentieadres: Grevelingen 37 4535 JC Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden vrijdag 22 juni om 11.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaande aan de plechtigheid is er gelegenheid tot afscheid nemen vanaf 1115 uur in het crematorium Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Enige en algemene kennisgeving Nu voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart Met verdriet in ons hart om het gemis, maar dankbaar dat er een einde aan zijn lijden is gekomen, geven wij kennis dat is overleden mijn geliefde zoon, onze broer, zwager en oom Rinus Pompernolle in de leeftijd van 58 jaar. Goes: C. Pompernolle-Moison J. Pompernolle in herinnering Goes: Annie en Jan Harinck-Pompernolle Dimitri en Emmy Danielle en Barry, Romé, Shenice Kloetinge: Jannie en Nico van 't Westeinde-Pompernolle Patrick Nicole Goes: Adrie en Anita Pompernolle-Huige Joeri Dagmar Danique Zorgcentrum 'Ter Weel' 20 juni 2007 Correspondentieadres: Berkenstraat 38,4462 VX Goes Wij willen iedereen die zijn zorg betoond heeft de afgelopen 16 jaar van Rinus zijn leven hartelijk dankzeggen en in het bijzonder het personeel van unit 2 van Zorgcentrum 'Ter Weel'. De crematieplechtigheid zal worden gehouden maandag 25 juni om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 10.50 uur aanwezig te zijn. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. "En het geschiedde dat de bedelaar stierf", Lukas 16:22 Wij zijn diep bedroefd omdat de Heere op het alleronver wacht van ons heeft weggenomen mijn geliefde zoon, onze lieve broer, zwager en oom Marinus Ruben in de leeftijd van 57 jaar. Terneuzen: J.G. Ruben Tholen: J.B. Ruben L. Ruben-Slingerland H.I. Ambacht: H.J. Ruben D. King Ede: M. Bos-Ruben A.Bos Hoek: P.J. Ruben J.G. Ruben-van Driel Hoek: H.W. Ruben M. Ruben-de Putter Bennekom: M.C. Ruben Neven en nichten Terneuzen, 20 juni 2007. De zee waarvan je hield, is een beetje als het leven, soms onstuimig, soms rustig kabbelend, nemen en geven.... Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, geven wij u met veel verdriet kennis van het overlijden van mijn geliefde man, onze fijne, altijd belangstellende vader, groot- en overgrootvader Marinus Johannes van der Endt Rien *28 mei 1926 1 19 juni 2007 Vlissingen Vlissingen Maartje van der Endt-Stam Jack t Rita Marjan en Martin Sander en Manon Kim en Frank Gerie en Dinie Saskia Elsbeth en Nico, Christel Annemiek en Peter De Meesterstraat 99,4384 HH Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op vrijdag 22 juni van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum Mo- nuta "De Voorzorg". Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 23 juni om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u ver zocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Rinus Westdorp Rilland: Piet van Hoorn Rilland: Marga en Jan Sentjens-van Hoorn Kelly Jeffrey Rilland, 20 juni 2007 I Blijf mij nabij, wanneer het duister daalt. De nacht valt in, waarin geen licht meer straalt. Andere helpers, Heer, ontvallen mij. Der hulpelozen hulp, wees mij nabij. Gezang 392 Na een zeer gelukkig huwelijk van ruim 67 jaar is van ons heengegaan onze innig geliefde vrouw, mama, beppe en oerbeppe Froukje Jorritsma-Draaijer geboren te Workum op 11 maart 1916 overleden te Den Haag op 18 juni 2007 A. Jorritsma Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Hoefbladlaan 40 2555 EG Den Haag Er is gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van de alge mene begraafplaats "Westduin", Ockenburghstraat 27 te Den Haag, op zaterdag 23 juni van 12.00 tot 12.30 uur. Aansluitend wordt de rouwdienst gehouden in de aula waarin zal voorgaan ds. P. Pettinga. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Als het leven lijden is, komt de dood als een vriend. Heden overleed zacht en kalm mijn lieve man, onze vader en opa Barend Bosman echtgenoot van Annie Bosman-van der Laan Utrecht, 28 april 1917 t Terneuzen, 14 juni 2007 Terneuzen: Annie Bosman-van der Laan Zaamslag: Ruud en Gwenda Bosman-Quigley Vlissingen: Ellen en Heinz Schumacher-Bosman Gaby en Frans-Jan Richard Consciencestraat 7,4532 CM Terneuzen Naar de wens van Barend heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Heden overleed onze lieve schoonzuster en tante Nel Flipse-Duvekot Namens de familie Chr. Flipse Westkapelle, 19 juni 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 36