eijerkamp thuis begint bij Ontdek de veelzijdigheid van Eijerkamp op het gebied van wonen én slapen! j eijerkamp Op zoek naar een nieuw interieur? De vakantie geeft u eindelijk de gelegenheid om uw woonwensen onder de loep te nemen. Het creëren van een thuis vereist nu eenmaal de nodige aandacht en inspiratie. Bij Eijerkamp vindt u deze inspiratie in de diverse lifestyle werelden, compleet ingerichte slaap- en woonkamers en steeds weer de nieuwste internationale woonprimeurs. Laat u vrijblijvend adviseren door onze vakkundige interieurspecialisten en ontdek dat een reis naar Zutphen uw eigen gedroomde thuis oplevert. Betaalbaar en compleet! De kinderen kunnen heerlijk spelen in KidsWorid en het PlayStation Plaza. Bij ons is woonwinkelen een feest voor het hele gezin. Helemaal als u bedenkt dat u bij ons gratis kunt parkeren. Pal voor de deur. Welkom bij Eijerkamp! Merken bij Eijerkamp: 3b, Auping, Bendic, Benneton, Bert Plantagie, Carré, Crack by Machalke, Designonstock.com, Dièz, Eastborn, Eichholtz, Ergosleep, Esprit Home, Ethnicraft, Frommholz, FSM, Gealux, Ghyczy, Harvink, Heidense, Hülsta, Jade, Jensen, Jess, Jori, Kardol Verstraten, Keyser Co, Leolux, Linteloo, Loddenkemper, Luxaform, Machalke, Magnitude, Musa, Natuzzi, Nolte, Novio Forum, Presotto, Raanhuis, Riviéra Maison, Rolf Benz, Sand, Schuitema, Silvana, Stressless, Sueno, Svedex, Tempur, Topform, Van Rossum, Vandyck en Vonder. Nederlands grootste Europa's grootste 10 unieke Leolux Studio Natuzzi Store slaapwerelden 5 lifestyle werelden Kasten Studio Nederlands grootste Stressless Studio De wereld van Montèl De Linnenkorf, alles voor bed en bad Trendhopper XXL Vrijblijvend persoon lijk woonadvies Eijerkamp, Bedrijventerrein De Mars, Gerritsenweg 11, Zutphen. Tei. 0575-583600. Openingstijden: ma t/'m do van 10.00 - 18.00 uur, r.' van 10.00 - 21.00 uur. za 10.00 - 17.30 uur. www.eijerkamp.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 110