www.caravanlife.nl Al75 jaar zorgt Brabants Landschap voor de natuur dicht bij huis Nu de prachtige natuurgids gratis voor nieuwe leden Daniëlsweg 2 4451 HP Heinkenszand «Tel 01 i3 563085 Brabants Landschap www.brabantslandschap.nl officieel caravandealer vakkundig personeel ruim aanbod occasions complete kampeersho alle accessoires modern Techno Center professioneel schadeherstel financieringen verzekering Nikon D40x Nikon Cooipix P5000 Nikon Cooipix S500 Nikon Sportstar 8x25 verrekijker I j Sufte JQ ik steun de Brabantse natuurbescherming en word %M. voor slechts 15 euro per jaar (met m'n hele gezin) lid van Brabants Landschap. 33.000 Brabanders gingen mij al voor! Ik ontvang als welkomstgeschenk de natuurgids met beschrijvingen van Brabantse natuur-en wandelgebieden. Ik heb toegang tot prachtige natuurgebieden en mag deelnemen aan speciaal voor leden georganiseerde excursies. Ik ontvang vier keer per jaar het natuurtijdschrift "Brabants Landschap" met jeugdbijlage en excursieprogramma's. Ik heb met het hele gezin gratis toegang tot het Natuurmuseum Brabant in Tilburg. Ik geef mijzelf het plezierige gevoel dat ik iets doe om Brabant leefbaar te houden. Ik knip deze bon uit en stuur hem in een ongefrankeerde envelop naar: Brabants Landschap, Antwoordnummer 13005,5060 VE Haaren Openingstijden: maandag-vrijdag 9.00-1 7.30 en zaterdag 9 00-1 7.00 NAAM EN VOORLETTERS POSTCODE WOONPLAATS f-ooo m2 I htnytertlurf? Dt Elddis NIEUW! Verschurenprijs: Breda Lange Brugstraal. Ridderstraat Middelburg Lange Geere Roosendaal Dr. Brabersstraat Oosterhout Arendstraat Steenbergen Kaaistraat Rijen Wilhelminaplein Voor het afdrukken van uw digitale foto's gaat u naar uw Verschuren-winhel of naar: www.verschurenfotovideo.nl SIMONS House of Arts Garden of Arts mwm met origineel 18-55 objectief 10.2 Megapixels Ultrakorte opstart- en reactietijd 2.5" TFT LC-Display Diverse programma-instellingen Volledig handmatig instelbaar 10 Megapixels 3.5x Optische zoomlens Optische beeldstabilisatie Auto/handmatig instelbaar Macrofunctie 7,4 Megapixels 3x Optische zoomlens Ingebouwde flitser 2.5" TFT LC-Display Beeldstabilisatie Haalt het beeld 8x dichterbij Rubberlook bekleding Spatwaterdicht Multicoating Nationale en internationale moderne kunstenaars exposeren hun werk in de museale beeldentuin van Galerie Van Loon Simons te Vught. De schitterende tuin, ontworpen door de beroemste tuinarchitect van Nedeland, Leonard Springer (1855-1940), staat garant voor Genieten van de meest prachtige sculpturen. In het aangrenzende statige House of Arts wordt de bezoeker optimaal de mogelijkheid geboden om te genieten van prachtige schilder- en beeldhouwkunst van diverse grote kunstenaars. Beeldentuin en galerie zijn van woensdag t/m zondag van 10.00 - 17.00 uur voor vrij bezoek geopend. Taaistraat 53 5261 BB Vught T 073 6840015 info@vanloonensimons.com www.vanloonensimons.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 102