Familieberichten HL S§ - f-'f f W :j'Jt 28 I woensdag 20 juni 2007 PZC sd Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Met veel pijn, maar vol trots, zeg ik: "Lieve Justin jij bent zo sterk als een rots Vechten als een kapitein, dat kan jij! "Kom we gaan naar de Albert Heijn dat maakte jou heel blij. Wat heb jij veel harten geraakt, louw hart is van goud gemaakt. Jouw lach deed velen ontroeren. Jouw stem deed veel monden snoeren!!!!! Mijn lieve kapitein, beleef mooie avonturen, En blijf je eigen schip sturen. Met veel verdriet willen wij u mededelen dat de crematie plechtigheid van onze zoon |ustin Rohit Rahmee zal plaatsvinden op vrijdag 22 juni om 14.00 uur. Crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na afloop is er gelegenheid tot condoleance. Fam. Rahmee-Ramkhelawan Vogellaan 64 4533 EV Terneuzen 0115-694304 Een geest zo sterk als een beer Een lichaam uiteindelijk toch zo teer Een wijsheid niet te evenaren Een wilskracht haast niet te bedaren Een vechtlust niet te temmen Alleen iets bovenmenselijks Kon dit evenaren Verslagen en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze kleinzoon |ustin Rahmee 08-12-2003 18-06-2007 Opa en Oma Rahmee Ghistelkerke 215 4511JG Breskens Maar één kind als jij zo prachtig van naam zo prachtig van ziel Mensenkind zo oorspronkelijk zo veelbetekenend Mensenkind die lacht en treurt die juicht en kreunt Mensenkind als een bloem zo fantastisch Justin Rahmee Om nooit te vergeten. Leo, Ariadne, Luca en Jill Bakx Lieve Justin je hebt zo dapper gestreden. Gisteren zagen we je ster al, dicht bij de maan. Ashna, Dinesh en laswant, we zijner voor jullie. Suzanne Maarten Lieke en Jens Mijn moedige vriend Justin we zouden nog zoveel... voor altijd in ons hart, we zullen je missen je vriendje en mede-Kooter, Daniël Huitema en jos en Ariënne Huitema-Huyzen Het wereldje van Kinderdagverblijf Het Kootertje staat even stil. Justin Onze kleine dappere Justin laat zoveel indrukken bij ons achter... zijn altijd lieve lach... zijn ondeugende kijkers... heeft ons zoveel geleerd. Hij heeft een speciaal plekje bij ons. Ouders Dinesh en Ashna, broertje jaswant heel veel kracht en sterkte. Namens de leidsters en de Oudercommissie van Kinderdagverblijf Het Kootertje, Anne Bouma-Koot Dag lieve Justin Je was altijd ons bengeltje Nu ben je een engeltje Nooit meer samen thee drinken Nooit meer samen dansen op kabouter Plop Nooit meer samen zingen van het aapie Nooit meer.... We zullen je missen. Dikke kus juf Cindy en Juf Jessica Erg verdrietig zijn we nu we gehoord hebben dat overleden is Justin Rahmee broertje van onze leerling Jaswant uit groep la Hoewel bij het overlijden van een kind troost nauwelijks te vinden is, wensen wij de ouders en familieleden kracht en sterkte toe bij dit ingrijpende verlies. Schoolteam, mr, ouderraad, schoolcommissie, bestuur, ouders en leerlingen Prins Willem van Oranjeschool ifIj: i v 'P.'f Afscheid nemen bestaat niet. Je gaat wel weg, maar verlaat ons niet. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, delen wij u, met verdriet in ons hart, mede dat afgelopen maan dag is overleden mijn lieve man, onze geweldige vader, schoonvaderen opa Cornelisvan Keulen Kees In de leeftijd van 55 jaar. Biggekerke: Anneke van Keulen-van Haren Zoutelande: Marco en Angela van Keulen-van Marion Mike Julia Aagtekerke: Patricia en Koos Minderhoud-van Keulen Jesse Noach Marijn Biggekerke, 18 juni 2007 Dorpsstraat 57 4373 AD Biggekerke Kees is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', aan de Buiterjhovelaan 1waar u nog even bij hem kunt zijn op vrijdag 22 juni a.s. tussen 19.00 en 20.00 uur. De crematie zal worden gehouden op zaterdag 23 juni om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. In plaats van bloemen graag uw gift voor de kanker bestrijding van het Koningin Wilhelmina Fonds. Een collectebus hiertoe vindt u bij het condoleance register. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij dat Kees, onze geliefde zoon, broer, zwager en oom er na een kort ziekbed niet meer is. Cornelisvan Keulen echtgenoot van Anneke van Haren Hij mocht maar net 55 jaar oud worden. Wij wensen Anneke, Marco en Angela, Patricia en Koos en de kleinkinderen veel sterkte toe in de komende tijd. A. van Keulen Lou en Hanneke Jos en Marja Wim en Joke Margrieten Kees neven en nichten Biggekerke, 18 juni 2007 Hierbij delen wij u mee, dat door een ernstige ziekte is overleden, onze buurman Kees van Keulen We wensen de familie veel sterkte toe. De buren: Piet en Catrien van Sparrentak Kees en Marjolijn Schreijenberg Riet de Witte Leonard en Marjo Boogaard Biggekerke, 18 juni 2007 Na een kortstondige ziekte overleed onze mededirecteur en collega Cornelisvan Keulen echtgenoot van Anneke van Haren Met grote toewijding heeft hij zijn beste krachten aan ons bedrijf gegeven. Directie en personeel Van Keulen Transport B.V. Middelburg, 18juni2007 Te vroeg en te jong is na een kortstondige ziekte heen gegaan een van onze direkteuren Ceesvan Keulen Namens de p.v medewerkers en oudmedewerkers van van Keulen transport wensen wij de familie en vrienden veel kracht en sterkte toe.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 82