Bekendmaking Van Ivanovic wordt ook op gras veel verwacht Jong Oranje straalt vertrouwen uit voor wedstrijd tegen Jong Engeland 42 Woensdag 20 juni 2007 PZC Rijkswaterstaat Servische tennisster zit al in kwartfinale van Ordina Open. Ryan Babel krijgt net als tegen Jong Portugal een vrije rol. Wet verontreiniging oppervlaktewateren Besluit inzake een aanvraag ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren van UMC International Plcte Rotterdam De staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat maakt ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht het volgende bekend. Bij besluit van 1 juni 2007, nr. WVO 2230 is de bij beschikking d.d. 29 april 1999, met nr. WM 2493 aan UMC International Plc te Rotterdam ingevolge de Wet verontreiniging oppervlakte wateren (Wvo) verleende vergunning gewijzigd met betrekking tot de lozings- eisen van onopgeloste bestanddelen en koper. Terinzagelegging Het besluit, alsmede het ontwerp besluit en andere van belang zijnde stukken liggen van 21 juni 2007 tot en met 1 augustus 2007 ter inzage op de volgende adressen en tijdstippen: 1Rijkswaterstaat Zeeland, Poelen- daelesingel 18 te Middelburg op voorafgaande afspraak (telefoon 0118 - 62 24 28), op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur. 2. Gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 te Heinkenszand, van maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 12.30 uur. 3. Gemeente Terneuzen, Stadhuis, Oostelijk Bolwerk 4 te Terneuzen, de vestiging op Markt 1 te Axel en de vestiging op Vlaanderenplein 1 te Sas van Gent, op maandag van 13.00 uur tot 17.00 uur, op dinsdag tot en met donderdag van 9.00 uur tot 17.00 uur en op vrijdag van 9.00 uur tot 20.00 uur. 4. In de centrale hal van het stadhuis van de gemeente Vlissingen gelegen aan de Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen tijdens kantooruren. Na voorafgaande afspraak (telefoon 0118 - 48 73 39/ 48 73 00 of whe@vlissingen.nl) kunnen de stukken ook op donder dagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ingezien worden. Beroep en voorlopige voorziening Tegen het besluit kan tot en met 1 augustus 2007 beroep bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State worden ingesteld door: Ministerie van Verkeer en Waterstaat a. belanghebbenden die een zienswijze hebben ingebracht op het ontwerp; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp; c. degenen die bezwaar hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten geen zienswijze te hebben ingebracht op het ontwerp. Het gemotiveerde beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, metten minste een vermel ding van de naam en het adres van de indiener, de dagtekening van het beroepschrift, een vermelding van het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen en de datum en het kenmerk van het besluit. Het besluit wordt op 2 augustus 2007 van kracht tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voor ziening moet worden gericht aan de voorzitter van voornoemde afdeling. Het besluit wordt niet van kracht voor dat op een dergelijk verzoek is beslist. Van de indiener van een beroepschrift/ verzoek tot het treffen van een voor lopige voorziening wordt een bedrag aan griffiegeld geheven. Omtrent de hoogte hiervan, de wijze waarop en de termijn waarbinnen u dit dient te betalen, kunt u zich in verbinding stellen met de secretarie van de voornoemde afdeling. Middelburg, 20 juni 2007. De staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat, namens deze, de hoofdingenieur-directeur, drs. J.H.G. Jacobs Ana Ivanovic wint haar eerste wedstrijd op gras van Eleni Daniilidou. foto Koen Suyk/ANP door Peter van Leeuwen ROSMALEN - Haar eerste optreden op gras leverde Ana Ivanovic gis teren in Rosmalen nog wel wat aanpassingsproblemen op, maar ze boekte een zege in twee sets (7-6 6-2) op de Griekse Eleni Da niilidou, Roland Garros is ver teerd, de negentienjarige Servische gaat fris op weg richting Wimble don. Ivanovic nam een korte pauze na haar verloren finale op Roland Garros. Haar sensationele optre den in Parijs had veel energie ge kost, vertelde ze na haar wedstrijd. „Niet zo zeer fysiek, maar vooral mentaal was het zwaar. Het was gewoon nodig even rust te ne men." Ze trainde wat op hardcourt, kwam vrijdagavond laat in Rosma len aan en maakte zondag voor het eerst dit jaar kennis met gras. „Het is altijd even wennen. Ik merk wel dat mijn service is verbe terd sinds ik met Sven Groeneveld werk. Daar heb ik zeker op gras profijt van." Na een bye in de eerste ronde volg de gisteren haar eerste wedstrijd op de Ordina Open, meteen goed voor een plaats in de kwartfinales. „Ik begon wat stroef Eleni had al een partij gespeeld en heeft hier bovendien al een keer gewonnen. Ze is een goede grasspeelster. Ik moest duidelijk nog wennen in de eerste set. Ik was te passief." Ivanovic weet dat de verwachtin gen sinds Roland Garros opge schroefd zijn. Ze is de 'rising star' van het vrouwentennis en inmid dels op internet ook een veelge- zochte 'tennisbabe'. Met de druk leert ze omgaan. „Al had ik in de finale tegen Henin veel te veel last van zenuwen. Daar heb ik van ge leerd." PW Ana Ivanovic heeft veel losge- maakt met haar finaleplaats op Roland Garros. Na het Parijse toernooi nam ze even rust, voor ze naar Rosmalen kwam. Over alle heisa rond haar spranke lende verschijning zei ze: „Ach, mensen zullen me toch vooral als tennisster kennen. Bovendien: met je uiterlijk win je geen wed strijden. Ik vind het best leuk een keer aan een fotoshoot mee te wer ken, maar tennis is hoofdzaak." Ordina Open Tennisser Michel Koning heeft zijn eerste partij in Rosmalen verloren. De Spanjaard Tommy Robre- do, die als eerste geplaatst is, was in twee sets (6-4 7-6) te sterk voor de 23-jarige Neder lander. Voor Michel Koning was het Ordina Open zijn eerste ATP-evenement. Rogier Wassen is samen met de Zuid-Afrikaan Jeff Coetzee door in het mannendubbel. Zij versloegen de Belgen Oli vier Rochus en Kristof Vliegen met 6-3 6-1. door Barry van der Hooft LANGEZWAAG - Zodra een elftal overloopt van vertrouwen, is het oppassen geblazen. Het is van toe passing op Jong Oranje, dat van avond in de halve finale van het EK tegenover Jong Engeland staat. Aan een goede afloop lijkt nie mand in het Nederlandse kamp te twijfelen. „We zijn in alle opzich ten sterker .geworden", zegt Foppe de Haan. Van onderschatting is geen sprake, maar Jong Oranje straalt wel uit dat het zondag in Groningen koste wat kost in de finale wil staan. De Engelsen hebben tot nu toe geen verpletterende indruk achtergela ten en leunen vooral op de inge vingen van drie, vier spelers. Het Britse systeem is duidelijk en De Haan zal daarom terugvallen op een beproefd concept. Net als te gen Jong Portugal is Maceo Rigters de diepste spits en heeft Ryan Ba- bel in zijn rug een vrije rol. „De Engelsen laten vaak veel ruim- 1^ Jong Oranje is optimistisch. De ploeg denkt de EK-finale te kun nen halen ten koste van Enge land. Het duel in Heerenveen be gint vanavond om 18.15 uur. te tussen hun aanval en verdedi ging liggen", heeft de coach geana lyseerd. „Daar moeten we gebruik van maken. We moeten op het middenveld een vrije man krijgen en met crosspasses veel van flank wisselen. Net als tegen België, want ook de Engelse backs knij pen veel en ver naar binnen." Een belangrijke rol is weggelegd voor Hedwiges Maduro, die na een heupblessure terugkeert in het elftal. „Ik voel af en toe nog wel een pijntje", bekent de middenvel der. „Maar dat is geen probleem." Vermoedelijke opstelling Jong Oranje: Waterman; Zuiverloon, Vlaar, Donk, Pie- ters; De Ridder, Maduro, Bakkal, Drenthe; Babel en Rigters.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 44