Familieberichten Vind... fnensenlinq.nl 38 I woensdag 20 juni 2007 PZC En zie, Ik ben met u al de dagen tot aan de voleinding der wereld. Mattheüs 28 vers 20 Heden is overleden mevrouw Adriana Francina Duvekot-de Looze sedert 2 april 1984 weduwe van J.J. Duvekot Geboren te Waarde Overleden te Goes 4 november 1914 17 juni 2007 Sprang Capelle/Heiloo: Roel en Miep Utrecht: Willem en Cora Ermelo: Joke Goes: Sam en Annie Goes: Gerard en Ria 's-Gravenpolderseweg 9, kamer 117, Goes Correspondentieadres: Loonsestraat 23 5161 HA Sprang Capelle Zij is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes, alwaar geen bezoek. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 22 juni om 14.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Deze dienst zal worden geleid door de weleerwaarde heer ds. A. Jobsen. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoléanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons oud-lid j. Volkeri Vele jaren was hij een trouw lid van onze club. Wij wensen zijn familie veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Bestuur en leden van de kegelclub "Sans Souci" Zierikzee, 18 juni 2007 wa Wij danken u voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en onver getelijke oma Anneke Kooman-Pantus Het was hartverwarmend zo veel steun, troost en liefde van u te mogen ontvangen. Daar het ons onmogelijk is u allen persoon lijk te bedanken, betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Nico Kooman Charlotte en Frans Cindy en Martijn Kleinkinderen Goes, juni 2007 Uw medeleven na het overlijden van onze vader en opa Eduard Vermast heeft ons goed gedaan. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Yerseke, juni 2007 Voor een zorgzame begeleiding UiTVAARTZORGCENTRUM De Bevelanden j.C. Hoekman Geioeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 m Ook voor bemiddeling en advies bij de aanschaf van een gedenkteken www, ui tvaartzorscentrum.nl Herdenkingsconcert op begraafplaats Het Middelburgs Muziekkorps geeft in samenwerking met pianist Wouter Izeboud op vrijdagavond 22 juni om 19.30 uur een 'Concerto in Memoriam' op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk. Het openluchtconcert is vrij toegankelijk voor nabestaanden en andere belangstellenden. De muzikanten spelen muziek, die regelmatig bij plechtig heden te horen is, zoals het klassieke Adagio uit Klarinet concert van Mozart. Ook is er moderne muziek te beluis teren, zoals Hurt van Christina Aguilera. Burgemeester Koos Schouwenaar houdt de openings toespraak en Lieke Bosveld spreekt enkele woorden van herdenking. Na het concert is het voor de bezoekers mogelijk om hun dierbaren te herdenken. Dit kunnen zij doen door het leggen van een roos of het aansteken van een waxinelichtje bij de algemene herdenkingsplaats of bij de plaats van een dier bare. Een roos en waxinelichtje zijn na het concert gratis op te halen. Aansluitend kan er in de koffiekamer van de begraafplaats worden nagepraat. Het concert zal onder alle weersomstandigheden plaats vinden. Een bekende overleden? Zoek, teken hel condoleanceregister S www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 40