Familieberichten Rinus Hundersmarck Dag buurman Rinus 30 I woensdag 20 juni 2007 PZC De Heer is mijn herder psalm 23 Zeer verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziek bed is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder en allerliefste oma Catharina Brand-Boone 4 Arnemuiden, t Terneuzen, 15 december 1933 19 juni 2007 Terneuzen: Lein Brand Middelburg: Elly en Marcel Caspar Laureine Nicolaas Beetsstraat 24 4532 GG Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 22 juni van 19.00 tot 19.30 uur, in het uitvaartcentrum aan de Hugher- sluys 22 te Terneuzen. De afscheidsdienst, waarin zal worden voorgegaan door ds. B. Hovinga, zal plaatsvinden op zaterdag 23 juni om 10.30 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Daarna is er gelegenheid de familie te condoleren in boven genoemde kerk. Op de leeftijd van 57 jaar is overleden onze medewerker De heer R.F.J. de Booij Hij was vanaf 1 februari 1976 in dienst van ons bedrijf, laatstelijk als medewerker specialist Gas op de afdeling Assetmanagement van de divisie Infra. Wij verliezen in hem een sympathieke collega die zich steeds met liefde voor zijn werk heeft ingezet. Wij hopen dat de nabestaanden de kracht zullen vinden dit verlies te verwerken. Raad van Commissarissen, Directie en Medewerkers van DELTA N.V. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Ron de Booij Hoewel we wisten, dat hij erg ziek was, kwam het bericht toch nog onverwachts. We missen in hem een fijne collega, waarmee we vele jaren prettig hebben samengewerkt. We wensen Carla en de kinderen veel sterkte met dit veel te vroege verlies. Collega's van Assetmanagement DELTA Infra B.V. Goes, 18 juni 2007 Huil niet om mij, mijn lijden is ten einde, voor mij geen zorgen meer, geen angst en nooit meer pijn. Geheel onverwacht is in zijn vertrouwde omgeving van ons heengegaan mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom inde leeftijd van 59 jaar Kapelle: C. J. Hundersmarck-Hoekman Kapelle: Kees en Henny Hundersmarck Karin en Wim Sanne, Joris Nicole en Dick Nando Kapelle: Piet en Annie Hundersmarck Jacqueline en Percy Kyra, Jermo Kees en Marjan Lisanne, Maaike Correspondentieadres: tam. C. P. Hundersmarck, Kerkplein 63,4421 AB Kapelle Een samenzijn voorafgaande aan de begrafenis zal worden gehouden op donderdag 21 juni 2007 om 14.15 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis om plm. 15.00 uur plaats vinden op de algemene begraafplaats te Kattendijke. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Herinneringen blijven de buren - Annelies Joep Ellen Jaap Carla Jan Coby André Carla Ben Lieve oma Bedankt voor alle lieve zorgen en knuffels Caspar en Laureine Heden is overleden onze geliefde, jongste zuster, schoon zuster en tante Catharina Brand-Boone echtgenote van L. Brand in de leeftijd van 73 jaar. Wij wensen Lein en kinderen veel sterkte toe. Namens de familie Boone Domburg, 19 juni 2007 Geschokt namen wij kennis van het vrij plotseling over lijden van onze geliefde schoonzuster en tante Catharina Brand-Boone Wij wensen Lein, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Domburg: H. Brand J. Brand-Koene Westkapelle: M. Gabriëlse-Brand Meliskerke: P. Koene Westkapelle: W. Brand K.J. Brand-Morschett Neven en nichten Wij vernamen het droevige bericht van het overlijden van Mevrouw C. Brand-Boone Wij wensen Elly Brand en haar familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Raad van Toezicht, management en medewerkers Kinderopvang de Bevelanden Vandaag bereikte ons het droevige bericht dat de moeder van onze collega Elly Brand is overleden. Elly, wij wensen jou, je vader en je gezin veel sterkte met dit grote verlies. Je collega's van het Centraal Kantoor van Kinderopvang de Bevelanden; Albert, Anieck, Ardy, Atie, Barbara, Christ a, Cora, Elvira, Erna, Esther, Hanneke, letje, Jantien, Joyce, Kirsten, Leanne, Lone, Marianne, Marie-Louise, Marion, Marja, Marleen, Mieke, Monique, Ornella, Petra. Rimmert, Ronald, Rudie, Sabine, Sandrien, Saskia, Sija, Yolanda wa Vaste Rots van mijn behoud Na een langdurig, geduldig gedragen ziekte is voor ons nog vrij onverwachts overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Marinus Leon Westdorp in de leeftijd van 76 jaar. Krabbendijke: J.L. Westdorp-Wondergem Heinkenszand: Leo Westdorp José Westdorp-Kalle Danielle en Rick Kruiningen: Max Westdorp Erna Westdorp-Janssen Mandy Nikki Krabbendijke: Gertjan Westdorp Janneke Westdorp-van Iwaarden Sabine Lisanne Krabbendijke: Jenny de Leeuw-Westdorp Alex de Leeuw Bas Guus 19 juni 2007 Aalbessestraat 44d 4413 DE Krabbendijke Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard, alwaar vrijdag 22 juni van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid is tot condoleren. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.J. van de Griend, wordt zaterdag 23 juni om 10.00 uur gehouden in de Hervormde kerk te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in het Hervormd centrum, Koningin neweg 2 te Waarde nog gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar dokter Van Lieshout, Allévo en Deltazorg voor de liefdevolle zorgen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed onze zorgzame zwager en oom Rinus Westdorp Waarde: Bram en Tina Wondergem Leiden: Max Geldermalsen: Maja en Erik Krabbendijke, 19 juni 2007 Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis van het plotselinge heengaan van onze lieve mama en bonma Mimi van Damme-van Hecke weduwe van Piet van Damme 4 Sas van Gent, f Sas van Gent, til september 1918 17 juni 2007 Merelbeke: Magda en Gaby Vandenbogaerde-van Damme Anniek en Wouter Tjeerd Kortgene: Carla en Coos van Dalen-van Damme Hulst: Addy en Peter de Pundert-van Damme Marjolein en Sander Karlijn en Sander Plataanstraat 10, Sas van Gent Correspondentieadres: Wilhelminastraat 109,4484 AD Kortgene U kunt afscheid nemen in het familiehuis "De Geslootene BoomKleine Markt 5-6 te Sas van Gent, op donderdag 21 juni van 18.30 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 22 juni om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart te Sas van Gent, gevolgd door de begrafenis op de begraaf plaats St. fans Schorre aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren in de aula van de begraafplaats. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 32