familieberichten Edie Poelmeyer-Goor 24 I Dinsdag 19 juni 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl 5.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Hnnp Bedroefd, maar met bewondering voor de wijze waarop hij zijn ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis dat is overle den onze lieve, zorgzame vader, zoon, broer en vriend Anthonie Nuijens - Thonie in de leeftijd van 47 jaar. Tanja en Timber Roij en Cathy Thonia en Thomas Daan en Mia |opie en Martin 17 Juni 2007 Wielingenstraat 55 4301 XN Zierikzee Woensdag 20 juni is er van 19.30 tot 20.30 uur gelegen heid tot afscheid nemen en condoleren in het mortuarium van het Zweedse Rode Kruis ziekenhuis aan de Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. De crematie zal plaatshebben vrijdag 22 juni om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 13.45 uur in de ontvangst ruimte van het crematorium aanwezig te zijn, Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het cremato rium alsnog gelegenheid tot condoleren. - Liever geen bezoek aan huis Met de regenboog ben jij meegegaan Voor ons ben je nu onbereikbaar Met elk volgende regenboog Geef je ons vanaf nu een knipoog Op 17 juni is op veel te jonge leeftijd overleden mijn lieve man en onze vriend Thonie Nuijens Wilja Dillard en Ingrid Lardo en Erica Speelmansplaat 5 4301 ZN Zierikzee Gelieve geen bezoek aan huis Na een kortstondige ziekte overleed onze medewerker en collega de heer A. Nuijens in de leeftijd van 47 jaar. Vanaf februari 2001 is de heer Nuijens werkzaam geweest bij ons bedrijf, in de montageafdeling. De heer Nuijens zullen wij ons blijven herinneren als een vriendelijke mede werker, die altijd bereid was zijn collega's behulpzaam te zijn. Wij leven mee met zijn vrouw en verdere familie en wensen hen sterkte en kracht in deze moeilijke tijd. Directie en personeel van De Zuidhoek Zierikzee, 17 juni 2007 Neêêêê vader van Jaap, je bent een geweldige vent! Rust zacht. Thijs Arie Chrisje (in herinnering) Marco, Sandra en kinderen Freerk en Saskia René en Andrea Roel Bonkie, Els en kinderen Fred, Liesbeth en kinderen Okki Peter en Mieke Jaap Kerkhove "de vader van Jaap" We zullen hem missen. 'de zaterdag' Zeelandia - Middelburg 7 Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze broer Jaap Kerkhove Middelburg; Fien Tramper, kinderen en kleinkinderen Sjaan Antheunisse, kinderen en kleinkind Oostkapelle; Matty André de Visser Diep geschokt hebben wij vernomen dat onze vriend Jaap Kerkhove plotseling is overleden. Café 't Geintje en iedereen van restaurant De Groene Papagaay Nooit meer langs jouw balkonnetje. Onze tijd was te kort samen. Slaap zacht lieve opa Liefs Lisa Hand in hand kameraden. Wij houden van je Pa liefs Lennard en Carlo Verdrietig nog steeds niet beseffend wat ons is overkomen delen wij u mede dat is overleden onze lieve behulpzame vader, schoonvader en opa Jacob Kerkhove Jaap 4 20 februari 1945 t 16 juni 2007 Middelburg: Lineke en Niels Lisa Phothong (Thailand): Lennard en Nan Middelburg: Carlo en Wendy Correspondentieadres: Banckertstraat 4 4335 GZ Middelburg Woensdag 20 juni is er van 12.00 tot 13.00 uur en van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Jaap in het uitvaartcentrum H. lobse, Bachweg 2 te Middel burg. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 21 juni om 09.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. be Na een langdurig ziek-zijn werd uit ons midden weg genomen onze zwager Daan de Jonge echtgenoot van onze zus Betsie Janse Goes: Cathrien t en Adrie Goes: Corrie Goes: Jan en Willy Lewedorp: Jo en Piet Heinkenszand: Bas en Bernadette Heinkenszand: Toon en Trees Heinkenszand: Annie t Heinkenszand: Gré en Frans Heinkenszand: Riet Heinkenszand: Piet Wij zullen hem missen, onze behulpzame Oom Daan. Neven en nichten 15 juni 2007 Heden bereikte ons het bericht dat na een lang ziekbed is overleden Daniël Pieter de Jonge Echtgenoot van onze medewerkster Mw. B. de Jonge-Janse Wij wensen haar en haar kinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd. Namens alle medewerkers serviceflat De Schakel G.J.M. Hendriks directeur Met goede herinneringen geven wij u kennis van het heen gaan van onze lieve broer, zwager en oom Pieter Johannes de Leeuwen J.W. Wiersma-de Leeuwen L. Wiersma Martin en Loes Eric en Carla en kinderen Christa en Ruud en kinderen Tot veler verdriet overleed na een vrij langdurige strijd tegen de ziekte op 14 juni 2007 te Middelburg, mijn liefste vrouw, onze moederen schoonmoeder geboren 26 december 1931 te Wassenaar Vlissingen: L.H. Poelmeyer Krimpen aan den IJssel: Onno Cynthia Overeenkomstig haar wens, volgt dit bericht na haar crematie. Geen bloemen. Geen bezoek. Enige en algemene kennisgeving Na een bewogen leven, waarin hij de laatste jaren zichzelf niet meer kon zijn, is overleden onze vader, schoonvader en opa André Slikker weduwnaar van Tinie Moedt Alkmaar, 28 december 1926 Berkhout, 17 juni 2007 Arjan t Eelco Peter en Jolanda en kleinkinderen Correspondentieadres: Peteren Jolanda Wuiver57 1715 EC Spanbroek De crematieplechtigheid is op donderdag 21 juni om 10.30 uur in Crematorium Hoorn, Berkhouterweg 26 te Hoorn. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Onze speciale dank gaat uit naar De Berkenhof te Berkhout vooralle goede zorgen. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Thonie Nuijens De Personeelsvereniging van De Zuidhoek verliest een gewaardeerd lid en een fijne collega. We zullen hem missen. Bestuur en leden Personeelsvereniging De Zuidhoek

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 78