Familieberichten my Wij kunnen niet helpen zonder Uw hulp Collectanten gevraagd OVERTOOM-GROEN Het Nederlandse ^jb Rode Kruis 26 I Dinsdag 19 juni 2007 PZC alle goede herinneringen blijven, maar er komen geen nieuwe meer bij. Verdrietig geef ik u kennis dat na een kortstondig ziekbed mijn lieve vader rustig in zijn vertrouwde omgeving is ingeslapen Eugeen Claessens Kieldrecht t Oost-Souburg 18 januari 1925 16 juni 2007 In lieve herinnering Maatje Claessens-de Nooijer Louise Claessens Correspondentieadres: Wilgenstraat 100 4388 LJ Oost-Souburg Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 21 juni om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend willen wij hem herdenken, waarna de crematie zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Diepbedroefd geven wij u kennis dat de HEERE onverwachts van ons heeft weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Willemina Elenbaas-van Keulen weduwe van Marinus Elenbaas in de leeftijd van 82 jaar. Izak en Francien Elenbaas-de Koning Cees en Clasien Elenbaas-Hundersmarck Joke en Henk Kooiman-Elenbaas Willy en Ko Beeke-Elenbaas laap en Wilma Elenbaas-Polderman ■Wim en Annie Elenbaas-Huissen Rita en Sjaak Nieuwenhuijse-Elenbaas Mart en Anneke Elenbaas-van Liere Klein- en achterkleinkinderen Goes, 18 juni 2007 Correspondentieadres: Esdoornstraat 1 4431 DH 's-Gravenpolder Onze moeder is opgebaard in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in het rouw centrum op D.V. donderdagavond 21 juni van 20.00-20.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 22 juni om 13.00 uur in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Baarland. Na de begrafenis is er in voornoemd rouwcentrum gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Baarland: 1 Ovezande: Dordrecht: Kruiningen: 1 I 's-Gravenpolder: Baarland: Hoedekenskerke: Baarland;I Bedroefd geven wij kennis dat uit onze familiekring is weggenomen onze lieve zus. schoonzus en tante Willemina Elenbaas-van Keulen in de leeftijd van 82 jaar. S. de Wolf-Zwemer C.(. van Keulen G.W. van Keulen-De Smit F. van Keulen L. Snoep-van Keulen P. Snoep K. Dorst M. v.d. Singel L. van Keulen J. van Keulen R. Fioole Neven en nichten 18 juni 2007 Na 61 jaar lief en leed gedeeld te hebben, heb ik afscheid moeten nemen van mijn maatje. Ik zal je missen. Anny Toch vrij plotseling is van ons heengegaan mijn lieve man, vader en opa. Wij zijn dankbaar wat hij voor ons gedaan en betekend heeft. Frangois Lodewijk Timmerman Frans 28-02-1924 14-06-2007 Anny Timmerman-van Amerongen Frans en Janny Danielle en Ondrej Lennart Ronald en Elly en kinderen - Jeroen Wouter en Lesley Antoinette en Leo Sylvia Minderbroederstraat 43,4301 EV Zierikzee De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsge vonden. De dag draagt alle mensen voort op zijn gestage stroom ze zijn als gras, door zon verdord, vervluchtigd als een droom. O God, die droeg ons voorgeslacht in tegenspoed en kruis, wees ons een gids in storm en nacht en eeuwig ons tehuis! Gezang 397:5 en 6 Tot zijn Schepper is teruggekeerd Ir Pieter Johannes Torbijn Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Goes, 10 december 1924 t Den Haag, 13 juni 2007 S. Torbijn-van de Vrie Kinderen en kleinkinderen Dignaland 7 2591 CA Den Haag De teraardebestelling heeft in stilte plaatsgevonden. Verdrietig, maar dankbaar voor het vele dat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden onze zwager en oom Ir PJ. Torbijn echtgenoot van S. Torbijn-van de Vrie in de leeftijd van 82 jaar. Goes, 10 december 1924 Den Haag, 13 juni 2007 Guelph, Canada: Q. van de Vrie T. van de Vrie-Sikma N. van de Vrie (in herinnering Zeist: D. van de Vrie-van Boven Kortgene: M. van de Vrie C.J. van de Vrie-den Engelsman P. Bierens-van de Vrie (in herinnering) Lewedorp: C.M. Bierens C.M. Bierens-Vermue Middelburg: A. van de Vrie M. van de Vrie-Kaboord Middelburg: A. van de Vrie S. van de Vrie-Puijpe Goes: D. Corstanje-van de Vrie A. Corstanje Neven en nichten 19 juni 2007 Dankbaar voor alle fijne jaren, geven wij u bedroefd kennis dat wij geheel onverwacht afscheid hebben moeten nemen van onze broer, zwager en oom Henk Bos in de leeftijd van 84 jaar. Terneuzen: Aaltje Bos Dordrecht: Tiny en Miel Hoek: Simon Maarn: Liny en Jan Terneuzen: Derk en Ali Preston (GB): Gerard en Ann Terneuzen: Cor 13 juni 2007 Churchilllaan 1032 4532Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Alleen zijn met mooie gedachten, de dingen vertrouwd om je heen. Aan tijden die reeds voorbij zijn, aan alles wat kwam en wat ging, Wie zo het alleen zijn kan dragen, Wie zo zich verzoend met zijn lot Die spreekt niet van eenzame dagen Die leeft in vertrouwen op God. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van Adriana Jacomina Pieternella Wisse-Zegers - Zus - sinds 13 februari 1968 weduwe van laak J. Wisse in de leeftijd van 89 jaar. Leen Wisse Rie Wisse-de Fouw Marleen Evert-Ian en Mirjam Nellie van de Wege-Wisse, in herinnering Piet van de Wege, in herinnering Jaap Wisse, in herinnering Nel Wisse-Moerdijk Robert Rosalie Goes, 17 juni 2007 Zorgcentrum 'Randhof', kamer 318 Correspondentieadres: Wilhelminastraat 77 4484 AC Kortgene De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal wor den gehouden op donderdag 21 juni om 13.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van bovengenoemd rouwcentrum. Indien u géén rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Regina de Muynck-Blaakman Als moeder van onze (ex)hoofdtrainer en groen/zwart sup portster was zij een zeer gewaardeerd persoon binnen onze vereniging. Wij wensen de Fam. de Muynck alle sterkte toe bij het ver werken van dit verlies. Bestuur, leden, supporters en vrijwilligers van de A.V.C. Aardenburg Begrafenis- en Crematieverzorging Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 ■- - t; MM Van 25-30 juni 2007 is het weer de jaarlijkse Rode Kruis collecte. In de regio Midden en West Zeeuws Vlaanderen hebben we nog dringend collectanten nodig in o.a. Axel, Terneuzen en Biervliet. U kunt zich aanmelden bij Arianne Ruyter - Tel: 0115-61.54.71 Email: arianneruyter.speedxsnl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 54