U bent van harte uitgenodigd en tot ziens! Marc de Ridder, Winkeimanager Welkom bij Agrimarkt Middelburg, welkom bij Duidelijk de Goedkoopste! Agrimarkt opent aan de Kalverstraat in Middelburg een nieuwe supermarkt. De 4e in rij en de eerste van twee filialen op Walcheren. Dit najaar openen we namelijk ook een super markt in het Vlissingse winkelcentrum Papegaaienburg. ledereen op Walcheren kan dit jaar dan ook eindelijk kennis maken met zijn eigen Zeeuwse supermarkt. Op woensdag 20 juni wordt het nieuwe filiaal door burgemeester K. Schouwenaar en wethouder mevrouw H. Kool-Blokland feestelijk geopend. Wij heten u graag van harte welkom. Bij Agrimarkt vindt u lage prijzen, een ruim assortiment en wekelijks scherpe aanbiedingen. Maar ook een enorme keuze in vers, vriendelijke en goed opgeleide medewerkers een prettige winkelsfeer en volop parkeer gelegenheid. In parkeergarage de Geere vindt u ruim 300 parkeerplaatsen, die vanaf morgen t/m zaterdag ook nog eens exclusief gereserveerd zijn voor Agrimarkt klanten. Via de lift komt u heel gemakkelijk rechtstreeks in de winkel. Dus bij storm of regen is het ook nog eens heel comfortabel bood schappen doen bij Duidelijk de Goedkoopste! Kortom een supermarkt waarin u zich snel thuis zal voelen, zodat onze winkel j straks uw supermarkt is. Mijn team en ik nodigen u van harte uit voor een bezoek aan onze winkel. Uiteraard hebben wij gezorgd voor extra scherpe openingsaanbiedingen, die u in onze openingsfolder vindt die vandaag bij U in de brievenbus valt. Dit bovenop het dagelijks laag geprijsde assortiment en de wekelijkse aanbiedingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 42