Familieberichten tel. 0118-612868 de Groot-de Kam 14 I Maandag 18 juni 2007 PZC Met groot verdriet, maar ook met diepe be wondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve man, onze geweldige vader, schoonvader en opa Pieter Johannes de Leeuwen 18 september 1931 17 juni 2007 M.E. de Leeuwen - de Rijke Anneke en Hans Ruben en Vaya Erwin Theo en Marleen Katja Luuk Peter en Louise Nanda Brenda Wij danken dr. P.j.C. Pinson en dr. M. Hamelink voor de fijne begeleiding. Breewaterstraat 29 4381 JWVlissingen Piet is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 20 juni van 18.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 21 juni om 15.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in "Swaenenburgh Recreatie", Zwanenburgseweg 11 te Vlis- singen. fe moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Ie wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens komt de dag, dat je haar moet laten gaan. Ie verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. In een omgeving waar zij gelukkig was en tot het einde toe bij ons kon zijn, hebben wij diepbedroefd afscheid moeten nemen van onze zorgzame moeder en lieve oma Regina Marie Louise Blaakman sinds 22 oktober 1989 weduwe van Roger Franciscus Zulma De Muynck Slijkplaat, 13juni 1932 t Breskens. 16juni2007 Breskens: Marion en Camiel van Rattingen-De Muynck Slijkplaat: Rosita De Muynck t Breskens: Robbie en Ina De Muynck-Albregtse Robin Mark Breskens: Rolan De Muynck Prinses )ulianastraat 29 4511 BR Breskens Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 19 juni van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antonius- ziekenhuis te Oostburg. De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt ge houden op woensdag 20 juni om 14.00 uur in de Parochie kerk H. Barbara te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Slijkplaat. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Restaurant 'De Boeg', Spuiplein 39 te Breskens. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Mijn lieve en dappere zwager, onze dierbare oom Piet de Leeuwen is overleden. Wij zijn erg verdrietig en hebben grote bewondering voor de wijze, waarop hij zijn ziekte heeft gedragen. Zijn humor en belangstelling zullen we zeker missen. S.E. Jonkheer-de Rijke Rob en Carla Reijnhoudl-Jonkheer en kinderen Rob Cujé en Esther Jonkheer en kinderen Oma, we zullen je missen Robin Mark Piet de Leeuwen Onze goede vriend en reisgenoot op vele vakanties is aan zijn laatste reis begonnen. Wij wensen Rie. kinderen en kleinkinderen heel veel sterk te toe om dit verlies te dragen. Piet en Riny Hardenberg Cora, Paul, Jari en Ilsa Carin, Erwin, Cas en Eva Informatiecentrum en uitvaartwinkel. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.ni - info@degrootdekam.nl Met groot verdriet in ons hart delen wij U mede dat na een moeilijke tijd van ziekte is overleden mijn geliefde zorgza me man, onze vader, schoonvader en opa Jacob Meerburg Jaap echtgenoot van Laurina Meerburg - de Ridder Alblasserdam, 18 juni 1930 Antwerpen, 16 juni 2007 Middelburg: Rina Meerburg - de Ridder Oud-Beijerland: Ben en Jeannet Tristan en Enif Middelburg: Klaas en Aukje Steven en Anne Loes en Pim Sliedrecht: Co en Bernadette Raymond Claire Middelburg: Marius en Mariëtte Marten Mats Jaap is thuis opgebaard, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 21 juni 2007 in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Vanaf 13.00 uur is er gele genheid tot afscheid nemen, aansluitend is er een afscheids dienst geleid door ds. M. Helderman - Janse de Jonge. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Correspondentieadres: Breedmede 21 4337 AT Middelburg Zaterdag 16 juni 2007 hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mevrouw Regina Marie Louise Blaakman weduwe van Roger Franciscus Zulma De Muynck In de leeftijd van 75 jaar De warme en grote belangstelling voor de voetbalvereni ging Breskens zal ons altijd bij blijven staan. Wij wensen Marion en Camiel, Robbie en Ina, Robin, Mark, Rolan en overige familieleden veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Namens, Bestuur, Jeugdcommissie en de leden van de voetbalvereniging Breskens be "Moeder spil van het gezin op weg naar een nieuw begin Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Geziena Hermina Johanna van der Woning Weduwe van Pieter Jan Hoekstra in de leeftijd van 80 jaar. VlissingenFrancis Hoekstra VlissingenHenriette Bottse-Hoekstra (ulien Bottse RotterdamConchitta Bottse 4381 VN Vlissingen, 14 juni 2007 Singel 324 Correspondentieadres: Westerzicht 295 4385 BA Vlissingen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mevrouw G.H.J. Hoekstra-van der Woning Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Fam. Tuilenaar Er ruist een glimlach boven zee er klinkt een zacht vaarwel een meeuw vliegt naar de horizon de wind weet van de pijn een moeder is gestorven Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons ge geven heeft, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moe der, schoonmoeder en oma Tiny Schepens weduwe van Maurice Mattelé Geboren te Breskens op 31 juli 1923 Overleden te Terneuzen op 17 juni 2007 Zutphen: Marian en Anton Gijselhart-Mattelé Penny en Rob Mischa Axel: Tonny Mattelé Temeuzen: Mare en Monique Mattelé-Aerssens Debbie IJzendijke, 17 juni 2007 Correspondentieadres: Stokebrand 518,7206 ET Zutphen. De avondwake is op woensdag 20 juni 2007 om 19.00 uur in Woonzorgcentrum Emmaus. De crematieplechtigheid van Woord en gebed zal plaatsvinden op donderdag 21 juni a.s. om 14.00 uur in het crematorium Ter- neuzen. Bellamystraat 28c te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar het personeel van Woonzorgcentrum Huize-Emmaus voor de liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aan kondiging als zodanig beschouwen. Lieve ma Mattelé Een bijzondere vrouw heeft ons verlaten. De fijne gesprekken, uw vriendschap, zullen wij enorm missen. Wat blijft zijn de vele, warme herinneringen. Wij wensen de familie veel sterkte toe met het dragen van dit grote verlies. Een afscheidskus, Mireille van der Mark Riet den Braven uitvaartverzorging

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 76