Familieberichten 16 I Maandag 18 juni 2007 PZC sd Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar be spaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgroot moeder Esther Suzanna Sijnke sinds 10 september 1994 weduwe van Leendert Zonnevijlle Vlissingen, 17 december 1920 t Vlissingen, 15 juni 2007 Rinie en Kampo Peter en Margriet Ton Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: P.L. Zonnevijlle Erasmuslaan 59 3314 AC Dordrecht De plechtigheid voorafgaande aan de crematie, zal plaats vinden op dinsdag 19 juni om 11.00 uur in het crematori um Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtig heid in de ontvangkamer van het crematorium. Strooi uit mijn as voor alle winden, dat wat mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het eens beminde, naar wolk en zee en zich daarmee verbinden. (Martha A. Muusses) Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, hebben wij afscheid ge nomen van mijn moeder, schoonmoeder en onze oma Johanna-Lena Snoek Snoekie Weduwe van Stephanus de Vos 2 april 1917 13 juni 2007 David en Linda de Vos - de Ruiter Eleonora Kirsten David Annebelle Correspondentieadres: Wissekerkseweg 21 4458 SH 's-Heer Arendskerke Op verzoek van de overledene heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd geven wij u kennis dat na een arbeidzaam leven van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Gerrit Jacob de Glopper 26 januari 1917 Haamstede tl6juni2007 Wij zijn de verzorgenden van Zorgcentrum 'Duinoord' dankbaar voor de liefdevolle zorg aan hem gegeven. Renesse: Hans en Jans Gert-Jan René en Charlotte Mikyla Haamstede: Adrie en José Rick Marianne en Krijn Angelique Natascha en Dominique Nel Jeroen Zorgcentrum "Duinoord" Kloosterweg 18-284, Burgh-Haamstede Correspondentieadres: j.W. Frisoweg 53 4325 AD Renesse De crematie zal plaatshebben woensdag 20 juni om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, verzoeken wij u om 12.45 uur in de ontvangstruim te van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het cremato rium gelegenheid de familie te condoleren. Op de hoge leeftijd van 90 jaar overleed onze geliefde en zeer betrokken oom Jan Willem Jonker echtgenoot van Maatje Cornelia Krabbe Nieuwerkerk Piet en Nel Flikweert-Flikweert Oosterland Henk en Tini Flikweert-Fierens Nieuwerkerk Janny en Govert de Reus-Flikweert Zierilczee Henk en Betsie Krabbe-van den Houten Nieuwerkerk Janny en André van Dijke-Krabbe Nieuwerkerk, 14 juni 2007 Heden ontvingen wij het droevige bericht van het over lijden van ons erelid Joop Volkeri Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met dt verlies. Bestuur voetbalvereniging Zierikzee Uw vele blijken van belangstelling en medeleven- in welke vorm dan ook- zijn ons tot steun en troost geweest na het overlijden van onze vader en opa Willem Brouwer Onze dank hiervoor. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij ook voor anderen veel heeft betekend. Maria Brouwer en Reindert Luitwieler Mieke en Adrie Willeboordse-Brouwer Liesbeth en Centinus van Iwaarden-Brouwer Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, juni 2007 9 De vele hartverwarmende blijken van medeleven, in welke vorm dan ook getoond tijdens de ziekte en na het overlijden, van mijn geliefde dappere man, onze broer, schoonbroer en oom Rein Kaijser hebben we zeer gewaardeerd en betuigen u daarvoor onze oprechte dank. Catrien Kaijser-Hamelink Betsy de Jonge-Kaijser Jaap Hamelink Adrie Hamelink Neven en nichten Burgh: Haamstede: Terneuzen, juni 2007.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 68