Familieberichten TM*# is) 12 Maandag 18 juni 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Na een langdurig ziek-zijn werd uit ons midden weg genomen onze zwager Daan de Jonge echtgenoot van onze zus Betsie janse Goes: Cathrien t en Adrie Goes: Corrie Goes: Jan en Willy Lewedorp: Jo en Piet Heinkenszand: Bas en Bernadette Heinkenszand: Toon en Trees Heinkenszand: Annie t Heinkenszand: Gré en Frans Heinkenszand: Riet Heinkenszand: Piet 15 juni 2007 Met ontroering ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze vriend en oom Daan de Jonge Wij wensen Betsie, Richard en Diederik veel sterkte. Kees en Adje v.d. Ketterij Jim en Sanne llona en Edwin Lief kin'd, al maanden deel van ons leven, mooi kind, aan ons gegeven. Mijn naam is Marloes Ik ben geboren op 16 juni. Ik ben de dochter van Wim en Ella Louwerse en het zusje van Henri en Angela Oostkapelseweg 21 4353 ED Serooskerke Tel: 0118-593682 Loonbedrijf Louwerse Zoveel gedaan, zoveel gegeven. Voor ons en iedereen, met raad en daad. Tot op het laatst, toen kon hij niet meer. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft bete kend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze behulpzame en zorgzame pa Daniël Pieter de Jonge - Daan - *28junil939 - fl5juni2007 Betsie de Jonge-Janse Richard Diederik Kastanjestraat 40 4462 VE Goes Dinsdag 19 juni is er van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid om afscheid van Daan te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 20 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna om 12.00 uur de crematie zal plaatsvinden in het crematorium. Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in het crematorium gele genheid tot condoleren. Wij zullen hem missen, onze behulpzame Oom Daan. Neven en nichten 15 juni 2007 Ik zoek een woord een heel nieuw woord een woord dat niemand kent ik zoek een woord dat zeggen wil dat jij de liefste bent. Dag, lieve ome Daan Romy Bente Mats Sterre Je was een rots in de branding en koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee Daan Onze beste vriend is op 15 juni 2007 overleden Frank, Ria en kinderen Verslagen en verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Daan de Jonge De vader van onze vrienden Richard en Diederik Wij hebben veel bewondering voor de wijze waarop hij zijn ziekte heeft gedragen. Wij wensen Betsie, Richard, Diederik en de familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. De vrienden van Richard en Diederik (Goes-Zuid, Wemeidinge) wa de ziel kent geboorte noch dood én eenmaal zijnde, houdt ze nimmer op te zijn Intens verdrietig, maar zeer dankbaar voor wie zij was en wat zij voor ons betekende geven wij kennis van het onver wachte overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Irene van der Meiden - Dorrepaal 26 november 1939 15 juni 2007 Klaas van der Meulen Gonneke van der Meulen Maurits Eikerbout Michèle, Rosalieke, Ingomar, Hadewin, Eduard Albert Daizy van der Meulen - Urlings Mogan, Isha Jan van der Meulen Ingrid van Mierlo Thomas C.W. Sturmstraat 16 4333 ME Middelburg De begrafenis vindt plaats op dinsdag 19 juni om 12.00 uur op de algemene begraafplaats Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot con doleren. Liever geen bezoek aan huis. Wij hebben afscheid genomen van onze geliefde broer, zwager en oom Jaap Fiere Hilversum: Loek Fiere-van Luik Vlissingen: Janny en Kees Goudzwaard-Fiere Zierikzee: Rini en Doris Fiere-Wiederhold Neven en nicht Zierikzee, juni 2007 Een dag om nooit te vergeten Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goed heid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde is onverwacht van ons heengegaan mijn lieve partner, onze moeder, oma en over-oma Gretha Verbunt weduwe van Charles Edentondus van Ecke partner van Wim Jansen van Roosendaal *29-10-1932 1 15-6-2007 W. Jansen van Roosendaal Cor en Tanny van Ecke-Drijdijk Sylvie en Robin - Stijn Johan van Ecke Willem de Zwijgerlaan 38 4571 GV Axel De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 19 juni om 12.30 uur in het crematorium te Temeuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren in het cre matorium. Maandag 18 juni is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Heden hebben wij afscheid moeten nemen van onze zorg zame broer, zwager en oom Daan de Jonge Hij stond altijd voor ons klaar. We zullen hem erg missen. Familie de Jonge Neven en nichten 15 juni 2007 Ook in het plukseizoen stond Ome Daan altijd voor ons klaar. Hij genoot ervan. Ome Daan bedankt voor al je hulp Dick, Carola, Ramon en Koen 'u.M.'v SS Greta (Tante Kee) We gaan je ontzettend missen. Nooit meer een lach en een traan. Nooit meer een luisterend oor. Nooit meer die pretoogjes. Nooit meer samen op pad met de Scoot-Mobiel. Rust zacht. Rudi Ilse, Meivin Davy, Café 't Amstelhoekje "Het wordt een dag om nooit te vergeten Deze tekst stond op onze trouwkaart Lieve oma Onze trouwdag waar je zo naar uitkeek, helaas mocht jij hem niet meemaken. Het werd ook een dag om nooit te vergeten. Liefs Sylvie en Robin - Stijn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 12