Wat doe jij als een collega vraagt om onder $i ^:rokJ MEDEWERKER INKOOP (MA/) ©JobTrack.nl C LEARWATER GROUP Ziet u werken op een zeegaand bunkerschip als een uitdaging? 8 I Zaterdag 16 juni 2007 PZC Kijk ook op Als politiemedewerkers in een gespannen situatie ondersteuning nodig hebben, komt een heel politieteam in actie. Of je nu de ME'er bent die bij ongeregeldheden moet optreden. Of de bureaumedewerkers die op hun eigen specialisme ondersteuning bieden, ledereen werkt samen aan de veiligheid op straat en het welzijn van de inwoners. Kortom, werken bij de politie doe je nooit alleen. Politie Zeeland is op korte termijn op zoek naar geschikte kandidaten voor de functie van Hoofd Personeel Organisatie hoofd stafdienst A) Beheer en ondersteuning zijn binnen politie Zeeland gecentraliseerd. In de Stafdienst Personeel en Organisatie is het beheer en de ondersteuning op personeelsgebied ondergebracht. De stafdienst, waarbinnen in totaal 32 medewerkers werkzaam zijn, is onderverdeeld in de clusters Opleidingen Integrale Beroepsvaardigheden Training, Trajectbegeleiding (ook de studenten in het initiële politieonderwijs zijn binnen de stafdienst P&O ondergebracht], Personeelsadministratie, Werving en Selectie en Adviseurs Personeel en Organisatie. Je functie Als Hoofd Personeel en Organisatie draag je zorg voor een helder en uit voerbaar personeelsbeleid met bijbehorende instrumenten, gericht op het realiseren van organisatiedoelstellingen. Je adviseert de korpsleiding en het lijnmanagement en draagt zorg voor een adequate advisering vanuit de stafdienst Personeel en Organisatie. Je bent verantwoordelijk voor de aansturing en doorontwikkeling van de stafdienst Personeel en Organisatie en voor het bewaken van de kwaliteit van de interne dienst verlening. Je profiel Je beschikt over een hbo- of academische opleiding op het gebied van HRM en hebt ruime leidinggevende ervaring binnen het vakgebied personeel en organisatie. Je voldoet aan de kerncompetenties integriteit, omgevingsbewustzijn, inlevingsvermogen, vakmanschap en communica tieve vaardigheden. De functiegerelateerde competenties waaraan je dient te voldoen, zijn visie, resultaatgerichtheid, coachen, besluitvaardig heid en analytisch vermogen. Arbeidsvoorwaarden De plaats van tewerkstelling is Middelburg, Segeerssingel 10. Politie Zeeland biedt goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Het bruto maandsalaris bedraagt minimaal 3.766,- en maximaal 4.953,- (schaal 13 BBP] op basis van een 36-urige werkweek. Een 38-urige werk week behoort tot de mogelijkheden. Informatie en sollicitatie Voor nadere vragen over de functie of over de selectieprocedure kun je contact opnemen met mevrouw drs. S. Machielse, hoofd stafbureau korpsleiding, bereikbaar via 0900 - 8844. Je sollicitatiebrief met motivatie en curriculum vitae kun je vóór 7 juli 2007 richten aan de korpschef politie Zeeland, t.a.v. Personeel Organisatie, Postbus 5009, 4330 KA Middelburg. De selectieprocedure bestaat uit een brieven- en CV-selectie, waarbij o.a. de schriftelijke motivatie als selectiecriterium wordt gehanteerd. Daarnaast bestaat de selectieprocedure uit één of meerdere gedrags- gerichte interviews, een veiligheidsonderzoek A en een assessment of potentieelinschatting. In overleg met de kandidaat worden referenties nagevraagd. In je CV dienen minimaal 2 recente referenties te zijn opge nomen. Kijk voor meer informatie met betrekking tot deze functie op www.kombijdepolitie.nl/vacaturebankofwww.werkenbijdeoverheid.nl/politie. «WAAKZAAM EN DIENSTBAAR» Politie Zeeland Politie Zeeland werkt op de grens van land en water. Zij biedt politiezorg op maat aan de Zeeuwse bevolking en haar vijftien miljoen gasten op jaarbasis. Professioneel en integer levert het korps haar bijdrage aan de veiligheid en leefbaarheid in Zeeland. Door wijk-, buurt- en dorpsgericht werken met zichtbare en aanspreekbare politie geeft politie Zeeland invulling aan het motto: 'Waakzaam en Dienstbaar'. Afwisselend werk met wisselende werkdruk tussen wisselende mensen. Werken bij Politie Zeeland doe je nooit alleen. POLITIE De Clearwater Group is een jonge, dynamische rederij met 6 moderne chemicaiiënfankers in de vaar}. Wij vervoeren voor vrijwel alle bekende chemieconcerns een grote verschei denheid aan chemicaliën. Met onze schepen bedienen we het gehele gebied van Noord-West Europa. Het succes van onze rederij wordt voor een belangrijk deel bepaald door de wijze waarop zowel de zeevarenden als de medewerkers aan wal met elkaar samenwerken. De chemie tussen mensen die bij de Clearwater Group werken zien wij als een bindende factor om onze ambitieuze groeidoelstellingen voor de komende jaren te realiseren. Ziet u het als een uitdaging om mee te werken aan de groei van onze organisatie en wilt u de chemie binnen een hecht team ervaren, dan heeft de Clearwater Group u heel wat te bieden. Meer informatie? www.clearwatergroup.nl Sinds enkele maanden is uit onze vloot het schip MT Coraiwater ingezet voor het voorzien van bunkers met IFO 380 en MGO aan verschillende ferry's. Het schip laadt eens per week in Rotterdam Europoort, de overige dagen voorziet zij diverse ferry's van bunkers in Dover. Wanneer de Coral- water niet bunkert, ligt ze op een lay by berth in Dover. Wij zoeken voor de MT Coraiwater: Kapitein - 3 weken op 3 weken af De kapitein waar wij naar op zoek zijn heeft jarenlange ervaring aan boord van zeeschepen en is uiteraard in het bezit van een geldig vaar- bevoegdheidsbewijs. Ervaring op een bunkerschip, zeegaand of binnenvaart, geniet de voorkeur. Heeft u hierin geen ervaring, maar ziet u dit als een uitdaging die u graag aan zou willen gaan, stuur dan zeker uw sollicitatie. Ie Stuurlieden die beschikken over een ruime ervaring aan boord van bunkerschepen en toe zijn aan deze uitdaging zijn ook welkom om te solliciteren naar deze functie. Ie Stuurman U heeft een SWK, MBO of HBO maritieme oplei ding en minimaal 2 jaar werkervaring. U kunt goed werken in een klein team en heeft een ruime mate van verantwoordelijkheidsgevoel. Ervaring op een bunkerschip is geen vereiste, maar geniet wel de voorkeur. Je schriftelijke sollicitatie met CV kun je sturen naar: Clearwater Group, t.a.v. Leonie Waardeloo. Mailen mag ook: leonie@clearwatergroup.nl. Wij bieden: Een interessante en afwisselende functie bij een groeiende rederij. Uitstekende arbeidsvoorwaarden volgens de bedrijfs- CAO en een zeer aantrekkelijk vaar-verlof- systeem op baisis van 1 op 1 af. aan van een tanker nferesse heeft n een van onze n„ m °P <°"Ce;edrech^- K°e^". eZ ,enak so'/ic/feren. ^t||j|j Clearwater Group Postbus 361 2950 AJ Alblasserdam t: +31(0)78 6410440 f: +31(0)78 6413891 Geronimo Leatherworks BV is een toonaangevende producent van Ceintuurs en Mode accessoires. Wij zijn actief in de modische- en promotionele markt en zijn daarnaast zéér succesvol in private label producties. Om de steeds groter wordende werkdruk op de afdeling inkoop op te vangen zoeken wij een (38 uur per week) Voor deze functie zoeken wij iemand op MBO-niveau richting commerciële economie. Het is een zelfstandige functie waarbij je ook in teamverband moet kunnen werken. Tevens ondersteun je de afdeling verkoop. Kennis van de engelse taal is een pré. Wij bieden je een marktconform salaris met goede secundaire arbeidsvoor waarden. Spreekt bovengenoemd profiel je aan, stuur dan je c.v. binnen 14 dagen naar: sales@geronimo.nl of Geronimo BV, t.a.v. C.A. de Waal, Industrieweg 10, 4311 RM Bruinisse. www.geronimo.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 98