de delta JobTrack.nl >9 l'escaut ühPP Banen Ervaren Uitvoerder Ervaren Timmerlieden Planner Manager Gevaarlijk Afval bouwbedrijf Bouwbedrijf 'De Delta' b.v. Postbus 8017, 4330 EA Middelburg Tel: 0118-679000 6 I Zaterdag 16 juni 2007 PZC Kijk ook op DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. De divisie Milieu richt zich op alle activiteiten van de afvalketen. Het ophalen, recyclen, bewerken en verwerken van afval. Binnen DELTA Milieu Gevaarlijk Afval te Hoek, met activiteiten in tankwagen- en spoorwagonreiniging, afvalwaterbehandeling en op- en overslagactiviteiten, bestaat de vacature voor een fulltime Manager Gevaarlijk Afval. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende taken: - Het leveren van bijdragen aan de beleidsvorming binnen de divisie Milieu. - Vertalen en implementeren van de bedrijfsdoelstellingen vastgelegd in het businessplan naar het eigen bedrijfsonderdeel en de eigen taakgebieden. - Opstellen en, na goedkeuring door directie, (doen) uitvoeren van het commerciële en uitvoerende beleid, binnen de daartoe gestelde operationele en financiële kaders. - Leiding geven aan direct aan hem rapporterende medewerkers en sturen en coachen van overige binnen zijn competentiegebied werkzame medewerkers. - Professionaliseren van de activiteit Gevaarlijk Afval. Volgt daartoe de marktontwikkelingen binnen zijn taakgebied en anticipeert tijdig op relevante ontwikkelingen. - Periodiek analyseren, evalueren en rapporteren van gerealiseerde doelen met betrekking tot de eigen activiteiten door gerichte managementrapportage. - Het onderhouden van relevante externe en interne contacten. - Het (doen) opstellen van de jaarlijkse activiteitenplannen inclusief de daarbij behorende budgetten en het periodiek volgen van de realisatie. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Hbo werk - en denkniveau (richting Chemische Technologie I HAS). - Ruime leidinggevende ervaring. - Kennis van de relevante markten, processen en/of activiteiten is een pre. - Zelfstandigheid, goede sociale vaardigheden en goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. - Positieve, flexibele en innovatieve instelling. Wat bieden wij Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daartegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Edie Engels, telefoonnummer 06 - 53 62 81 A3. Gratis advertentie Bouwbedrijf 'De Delta' b.v. is gevestigd in Middelburg en behoort reeds jaren tot de toonaangevende bouwbedrijven in Zuid-West Nederland. Wij zijn een middelgroot bouwbedrijf met circa 100 medewerkers. Wij zijn werkzaam in alle sectoren van de B&U-bouw. Ons bedrijf kenmerkt zich door een informele organisatiestructuur waarin onderlinge samenwerking ten behoe ve van de bedrijfsdoelstel lingen voorop staat. Ter versterking van onze afdeling Productie zoeken wij een: Uw functie: Als uitvoerder heeft u de dagelijkse leiding over één of meer projecten. U bent verantwoordelijk voor de realisatie van het werk binnen het totaal van de werkbegroting; dat wil zeggen binnen de beschikbare manuren en binnen de vooraf vastgestelde hoeveelheden materiaal, materieel en bouwtijd. Uw profiel: U heeft een opleiding op het niveau van MTS/HTS-Bouwkunde, praktische ervaring in de uitvoering en werkvoorbereiding. Termen als flexibel, stressbestendig, leidinggeven en kosten- besef zijn op u van toepassing. U zoekt: Een verantwoordelijke baan met een grote mate van zelfstandigheid in een no-nonsense werkomgeving! Tevens zoeken wij voor onze afdeling Productie: Wij bieden u een verantwoordelijke baan waarin vakmanschap nog UITSTEKEND beloond wordt! Bent u geïnteresseerd? Dan zien wij uw schriftelijke reactie graag voor 30 juni a.s. tegemoet op onderstaand adres t.a.v. de heer F.A.J. Vermue. Website: http://www.dedeita.nl L'escaut woonservice werkt aan wonen. Wij stellen daarbij de huurders centraal. Hun behoefte aan goede en betaalbare woningen in een prettige omgeving is voor ons de leidraad in het ontwikkelen en innoveren van onze dienstverlening. Onze 100 medewerkers zijn vakmensen, betrokken bij de kwaliteit van de woon dienstverlening en ondernemend. Ze staan open voor nieuwe ontwikkelingen. Ze werken vanuit twee vestigingen in Vlissingen. L'escaut woonservice beheert een woningbestand van ruim 6500 woningen en appartementen in Vlissingen en Oost-Souburg. Bij de onderhoudsdienst werken 39 zelfstandige en professionele medewerkers, waarvan 35 in de uitvoering. Zij zorgen voor het dagelijks en planmatig onderhoud en maken de opgezegde woningen weer verhuurklaar. In verband met het vertrek van een collega en uitbreiding van werkzaamheden zoeken wij op korte termijn een nieuwe collega in de functie van (m/v) Het werk Je bent verantwoordelijk voor het plannen en bewaken van de werkzaamheden van de onderhoudsdienst en voor de registratie van uren en materialen. Je onderhoudt contacten met klanten over de planning en de voortgang van de werkzaamheden. De competenties Je hebt een (technische) opleiding op MBO-niveau en beschikt over een klantgerichte instelling en goede contactuele en communicatieve vaardigheden. Plannen en organiseren behoren tot je kernkwaliteiten. Meer dan 6500 huurwoningen, voor iedereen woonservice info@lescaut.nl Samen werken aan wonen www.lescaut.nl De arbeidsvoorwaarden Het betreft een fulltime baan van 36 uur per week en een salaris gebaseerd op de CAO Woondiensten. De overige arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing overeenkomstig de CAO en de personeelswijzer van l'escaut. De arbeidsovereenkomst wordt in eerste instantie voor de duur van één jaar afgesloten. Bij wederzijdse overeenstemming volgt een vaste aanstelling. Meer informatie Indien je geïnteresseerd bent in de functie en meer informatie wenst, dan kun je contact opnemen met dhr. L.J. Schipper, telefoonnummer 0118 42 23 75. Je sollicitatiebrief en curriculum vitae kun je tot 26 juni 2007 aan ons opsturen. Richt je brief aan: Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. l'escaut woonservice t.a.v. de heerj. van Beekhuizen Postbus 227, 4380 AE Vlissingen E-mailen kan natuurlijk ook: werken@lescaut.nl DELTA Milieu Postbus 445 4530 AK Temeuzen T: (0115) 67 88 00 E: pomilieu@deita.nl www.delta.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan voor 23 juni 2007 een brief met CV. Richt je brief aan onderstaand adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie, DELTA Milieu, Postbus 445,4530 AK Terneuzen of per mail aan: pomilieu@delta.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 96