FT! FUNDEX Equipment Banen A) Magazijnbeheerder halffabrikaten B) Tekenaar/Constructeur minimaal 0.6 fte] ff^Zeek Hogeschool Zeeland Werken aan de Zeeuv www.hz.nl Kijk ook op Q JobTrack.nl PZC Zaterdag 16 juni 20071 55 IHC Fundex Equipment B.V. ontwikkelt, produceert en verkoopt in eigen beheer specialistische funderingsmachines en bijbehorende onderdelen zoals boorkasten, power packs en ringvibratoren. Dit materieel wordt wereldwijd, onder de merknaam FUNDEX verkocht. Het FUNDEX product staat bekend als innovatief, solide, betrouwbaar en kwalitatief hoogwaardig. De laatste 5 jaar functioneren wij als zelfstandige business unit van IHC Holland Merwede B.V. en kennen wij een continue omzetgroei. Ons bedrijf biedt werk aan circa 45 medewerkers, waarvan er circa 35 direct werkzaam zijn binnen de productie Op korte termijn zijn wij op zoek naar een: De functie: Je bent verantwoordelijk voor het juiste beheer van de materialenstroom (staal) binnen ons bedrijf. Na een interne opleiding op het bedrijfs bureau wordt je geheel zelfstandig ingezet. Het betreft de materiaalstroom vanaf binnenkomst tot toelevering aan de productie. Het (interne) transport, de ontvangst en controle van goederen bij binnenkomst hoort bij je werkzaamheden, alsmede alle bijbehorende administratieve handelingen. Wij zoeken: Iemand met bij voorkeur MTS, maar minimaal een afgeronde LTS op-leiding en een SOM diploma. Verder heb je ervaring met een heftruck en kun je goed zelfstandig werken. Goede communicatieve vaardigheden en een flexibele instelling zijn ook erg belangrijk. Kennis van staalsoorten, het kunnen lezen van technische tekeningen is noodzakelijk, ervaring in een soortgelijke functie is een pré. De functie: Het verbeteren en verder ontwikkelen van het Fundex leveringsprogramma, het aan klantspecificatie aanpassen van machines en gereed schappen. Hierbij wordt gebruik gemaakt van moderne hulpmiddelen zoals 3D CAD en FEM berekeningsprogramma's. Eisen: HTS werktuigbouwkunde, een praktische instelling, kennis van 2- en 3D CAD, kennis van (eindige elementen) berekeningen en het kunnen werken in teamverband, (ook schoolverlaters worden gevraagt te solliciteren) Wij bieden: Een functie binnen een jonge dynamische onderneming met een platte organisatie-structuur, korte lijnen en een prettige werksfeer. Een salaris overeenkomstig ervaring en leeftijd, en daarnaast goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Meer weten over het bedrijf of deze functies? Kijk op www.ihcfundex.com of neem contact op met de heer Reggie Thomaes, tel. (0113) 232 900. Solliciteren? Herken je jezelf in deze omschrijving, en spreekt de functie je aan, stuur dan een sollicitatiebrief naar onderstaand adres, IHC FUNDEX Equipment B.V., t.a.v. R.RM. Thomaes, Postbus 83, 4460 AB GOES, of e-mail naar: r.thomaes@ihcfundex.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Vaar de opleiding HBO-Verpleegkunde [Bachelor of Morsing) zijn wij op zoek naar: Hogeschool Zeeland is hét Kennisinstituut op het gebied van hoger beroepsonderwijs in de zonnigste provincie van Mederland. Meer dan 3D0 collega's leveren direct of indirect een bijdrage aan het onderwijs dat door de ca. 4DDD studenten wordt genoten. De kennis van de HZ wordt ook overgebracht in de vorm van bedrijfsopleidingen en consultancy. Hoewel de meeste studenten in Vlissingen worden opgeleid, strekt hun toekomstig werkterrein zich uit van Zeeland tot ver over de landsgrenzen. Daar hebben ze dan ook volop carrièrekansen. De HZ is een moderne en internationale organisatie. De sfeer is er heel persoonlijk. Wij blinken uit als het gaat om huisvesting en informatietechnologie. Wij bieden onze collega's, die hun verantwoordelijkheden kennen, alle ruimte en kansen om zich verder te ontplooien. Het profiel voor deze functie: U bent een trekker in uw vakgebied Verpleegkunde en hebt aantoonbare onderwijskundige kwaliteiten. U vindt het een uitdaging om met jonge mensen te werken aan hun toekomst en weet dat om te zetten naar een leerklimaat van hoger beroepsonderwijs. U bent vanuit uw werkervaring in het beroepenveld verpleegkunde breed inzetbaar als docent. De kern van de functie is het lesgeven en het begeleiden van projecten in de propedeuse en de hoofdfase, het begeleiden van stages en afstudeer projecten, het geven van studieloopbaanbegeleiding, het opzetten en verzorgen van cursussen en het uitvoeren van projecten voor bedrijven. We zoeken docenten die breed inzetbaar zijn, met accenten op basiszorg, trainingen in verpleegtechnische- en sociale vaardigheden, praktijk onderzoek (EBP) en specifieke deskundigheid op het gebied van preventie. Meer inhoudelijke informatie over deze functie en de procedure vindt u op: www.hz.nl Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een actueel CV en onder vermelding van de betreffende vacature, kunt u vóór 26 juni 2007 sturen aan de Dienst P&00, t.a.v. mevrouw S. de Klerk- Hoogst rate, Postbus 364, 4380 AJ Vlissingen. I.v.m. de schoolvakantie zijn de selectiegesprekken gepland op 27 en 28 juni 2007.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 57